Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Rodila se ljubav

  1. #1
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno Rodila se ljubav

    Od kada sam rodila planiram napisati priču, ali nekako vrijeme ide i prođe 6 mj.
    Naša priča je počela 2,5g prije, a nastavila se dan nakon termina. Svanulo je toplo listopadsko jutro. Ja nestrpljiva ko inače čekam i osluškujem kad će se nešto pokrenuti i eto oko 7h krene bol u leđima. Napokon, pomislim. Odmah sam krenula zapisivati razmake koji su bili skroz nepravilni, svako pola sata pa sat i tako do 5 sati popodne. U međuvremenu sam prešla brdo stepenica ne bili li se beba što prije spustila. Oko 13h kreće je prirodno čišćenje, sluzni čep polako odlazi, Trudove prolazim bez problema. Trbuh ne boli, već samo leđa onako kao malo jača križobolja. Skakućem po pilates lopti, trudovi na pola sata. Oko 18h me dva sastave na 10 min i već krenu na 5min. Ajme, trebalo bi sad u bolnicu, a meni se još ne da. Zovem mog doktora, on u virozi, ne može doć. Tek mi se sad ne da rađat. Ukućani nervozniji od mene. Ajmo u bolnicu kad već moramo. Imamo 50km do bolnice. MD zapisuje trudove. 20 km prije bolnice kolona od 2 km. Trudovi na 3min. Vičem da ću roditi u autu. U autu shvatim da nisam uzela torbicu, novčanik a ni zdravstvenu. Stigli smo u bolnicu. Trčim po stepenicama između trudova. Doktor me pregleda i 4 prsta otvorena. Babica mi daje klistir. Sat vremena trčim po wc-u. Trudovi sve jači i jači. Preskačem predrađaonu i u 21:15 ulazim u rađaonu. Babice obače MD-a. Trudovi na 3 min. Beba još visoko. Doktor dolazi bacit oko na situaciju i odlazi na spavanje. MD mi masira leđa. U jednom trenutku mi godi, a u drugom smeta. Pita me kako sam, a ja nemam snage da pričam. Svakim trudom ostajem bez zraka. Trudim se prodisavati trudove, ali imam osjećaj da se gušim. U jednom trudu povraćam dirktno MD po nogama. Snage imam sve manje. U 23h mi ode vodenjak. U 00:15 beba se još dovoljno ne spušta. Babica mi predlaže malo dripa da pojača trudove jer bi ovako mogla još par sati. Iako sam rekla nikad drip, eto pristajem. U jednom trenu vičem da moram na veliku nuždu. Kaže ona da je to beba krenula. Boli ko da će mi kroz leđa izać. Oko 1:00 prvi put tiskam. Dok tiskam ne osjćam bol. Kaže da će me morat malo recnut jer sam počela pucat. Trud nakon opet tiskam. Držim noge, MD drži leđa, zatvaram oči. Moram tiskat dole a ne očima. Hvatam zrak i tiskam. Osjećam mlaz vode i prestanak bolova. Otvaram oči i gledam na stol i vidim našu bebu. Najljepši dječak na svijetu je stigao u 1:15. Ništa me više ne boli. Daju mi ga u naručje. Svi troje se grlimo i ne možemo vjerovat da je doista tu, s nama. Plačemo i smijemo se u istom trenutku. Najljepši trenutak života koji se ne može riječima opisati. Babica daje MD da prereže pupkovinu. Pupkovina je bila svezana u čvor, ali sad to ništa više nije bitno. Bitno je da nas je sad troje.
    Nadam se da nisam nešto zaboravila, ipak je prošlo 6 mj.
    http://tinypic.com/r/20jjqr4/9
    Posljednje uređivanje od Ribica 1 : 18.05.2016. at 23:41

  2. #2
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Ribice, cestitam od srca

    Ova fotka je prelijepa. Pusa svima troje!

  3. #3
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Krasan dečkić! Čestitam!

  4. #4
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Cestitam!!!

  5. #5
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Čestitam!

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Čestitam!

  7. #7
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Čestitam...

  8. #8
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Prelijepa mi je vaša prića.
    Jao kak je medeni A kao da je još jučer bio pozitivni testić na odbrojavanju. Izljubi mi ga puno.
    Puseeee šaljem

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno


  10. #10
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Divno!

  11. #11
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Hvala vam cure.
    Ives, vrijeme leti ko ludo. Bas kao da sam jucer pisnula plusic

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •