Vidi rezultate ankete: Imaš li položen vozački?

Glasači
131. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Imam

118 90.08%
  • Nemam

11 8.40%
  • Već idem ili ću ići u autoškolu

2 1.53%
  • Oduzeta mi je vozačka dozvola

0 0%
Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 412 od 412

Tema: Žene, koliko vas ima položen vozački?

Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011

Početno

Shitić. Ma to šta si pala 2x ne znači da nećeš postati dobar vozač.
    A i ako ne postaneš, pješke s troje djece nije opcija. Dovoljno je da postaneš podnošljiva, to možeš

Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Smajlich Sretno idući put, pa da bude treća sreća!

Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Početno

Hvala vam ❤️

Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Joj, ma polaganje iz prve ili padanje triput nema nikakve veze s boljom ili lošijom sposobnosti vožnje kasnije.
    Ne živciraj se previše, bit će treća sreća. Ionako učiti voziti i raditi što manje grešaka radiš sa vozačkom u džepu cijeli vozački staž poslije.
    I nakon 20 godina vožnje znam napraviti neku glupost u vožnji, nikako ubosti i uparkirati, jednostavno ti dođe takav dan. Ili dan kad skoro izazoveš sudar. Ili kad ga stvarno izazoveš.
    Samo ne dozvoli da te ovo obeshrabri i nastavi dalje.

Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Početno

Nadam se da ce biti tako, bas zelim tu vozacku, ali strah od voznje star ravno 20godina ne da mi mira. Da sam se barem prislila poloziti s 18!
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 09.05.2019. at 18:08

Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Smajlich zato je ovo i vrijednije. sta te briga sta nisi s 18. Ne bi bila ponosna na sebe tad kao sad.
    Vec to sto izlazis na ispit a puna si straha je velika stvar.
    Drzim fige da sljedeci put bude sve kako treba. Mislim na tebe i nema

Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006

Početno

Smajlich, ako te mogu ohrabriti, vozacki sam polozila tek iz 3. pokusaja, s 32 godine. Imala sam grozan strah od voznje i vozila sam samo s muzem u autu kraj mene. Straha se nisam uspjela osloboditi. Onda sam imala gadnu ozljedu oka i godinu i pol nisam mogla voziti. Onda kad sam opet mogla i smjela voziti, vratili su mi se strahovi i nisam vozila. Sad, sa skoro 40 godina, raskrstila sam sa strahom od voznje i pocela sam opet voziti. Odlucila sam da to mogu i moram i sad mi je cak i gust voziti, opusta me.

Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Početno

Puno vam hvala na ohrabrenju, jako mi znači ❤️

kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005

Početno

Pridruzujem se curama, broj polaganja ti je stvarno irelevantan na Balkanu. Digni glavu i nastavi dalje, uskoro stize vozacka.

Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011

Početno

Dabome da je irelevantan. Ja sam sve položila iz prve pa zatim nisam vozila skoro 15 godina

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Dabome da je irelevantan. Ja sam sve položila iz prve pa zatim nisam vozila skoro 15 godina
    Slično i ja, zapravo imala sam dulje pauze. Nakon što sam konačno kupila svoj auto, bila sam cca 2 tjedna živa opasnost na cesti, hehehe.... To je bio cirkus, kupila auto na Kustošiji i vozila doma u Travno preko rotora u 4 popodne kad je najgora gužva. Tresla sam se ko šiba, ali sam uspjela. Poslije je išlo lakše. Nije meni bio problem voziti, komande i ostalo sam znala, aliiii promet je bio druga priča. Samo za info - od tada sam imala dvije nezgode (ne nesreće nego baš nezgode): jednom sam se na tom istom rotoru na ledu odsklizala na kuku Golfu koji je stajao ispred mene, napravila sebi prilično skupu štetu na autu, ali nikom ništ nije bilo... Par godina kasnije sam u snijegu najašila na rubne stupiće i oderala lijevi prag i vrata. To je bilo sve. Ništa... Vozila i službene velike mrcine od auta, dizelaše, benzince, veliki pickup... kaj se našlo. U jednom trenutku (koji ni ne prepoznaš dok se dogodi, nego tek kasnije osvijestiš) samo otkriješ da je auto produžetak tvojih ruku i nogu i da sluša.

Smajlich, želim da ti se dogodi čim prije.

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

I ja sam pauzirala godinama nakon položenog, pred kraj faksa sam tek počela vozit pomalo. Bilo mi je preskupo plaćati dodatne sate, pa sam vozila 30 km/h po kvartu, umirala sam od straha, malo vježbala parkiranje, i kad sam se malo oslobodila krenula u centar Zagreba. Taman je bilo ljeto, pa je bio prazan grad i puno slobodnih mjesta za parkiranje. Imala sam baš dobrog dečka koji mi je ostavio svoj auto i otišao na put nekoliko tjedana i rekao da dok se vrati, da ima da vozim. Eto, nisam nikad uzrokovala nesreću, policija me jednom u životu zaustavila rutinski. Sve je uredu, a svi smo imali strahove.

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •