Vidi rezultate ankete: Imaš li položen vozački?

Glasači
141. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Imam

    126 89.36%
  • Nemam

    13 9.22%
  • Već idem ili ću ići u autoškolu

    2 1.42%
  • Oduzeta mi je vozačka dozvola

    0 0%
Stranica 6 od 10 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 466

Tema: Žene, koliko vas ima položen vozački?

  1. #251

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ja evo provozila skoro 15 godina od polozenog vozackog. Nakon 5 sati kondicijske voznje. Zivio automatik.

  2. #252
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I ja isto nakon 15, koja renesansa! Ajd kad si solo još se da, ali kad se sjetim kako sam teglila malog, kolica, torbe pa u bas, pa pješke uzbrdo kilometrima...sada s dvoje djece život i tempo kakav imam bi mi bio nedostižan bez da vozim. Smajlich ne odustaj, spasit ćeš se! Ne odustaj pa makar milila stalno u drugoj i makar išla samo utabanim putevima.

  3. #253
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Argente, a zamisli mene u Americi s troje i cetvrtim na putu :D Koliko god da i sad koristimo prevoz, hodamo, bajkamo (a to radimo i dalje vise nego prosecna porodica s dvoje, a ne s 4 dece), drugacije je kad NEMAS pristup automobilu i ne mozes da vozis!

  4. #254
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Zvuči organizacijski pakleno polagati vozački s troje djece i trbuhom do zuba ali to je ništa prema robiji koja bi te čekala s njih 4 bez auta! Ma daaj, di ćeš ih pješke dostavit po školama, vrtićima, treninzima, prijateljima, doktorima, šoping, posao- kad da se digneš, u 4? I po kišnim jutrima se vucarat s njima balavima i nevoljnima po tramvajima, autobusima...I da imaš čeličnu volju i bicepse, jednostavno nema vremena i moraš rezat obaveze. Da ne spominjem koje je opterećenje na ovom drugom koji vozi, on mora obavljati masu stvari koje bi inače ti.

  5. #255
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Prve 4 godine boravka ovde smo bas tako, peske, biciklom, po kisi, shopping srecom skoro sve moze online. MMa nisam mogla koristiti uopste preko nedelje, samo mozda jednom mesecno, jer njegov zivotni stil je posebna prica. Da sam dobila ceo novi svet s autom - jesam. Onda sam si malo pretovarila obaveza, ali to je druga prica, hahaha.
    Mommy car je porodicni resurs, i kad nemas to, osakacen si.

  6. #256
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Najradije bih odustala, ali necu. Najteze se borit s panikom :/

  7. #257
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ne posustaj! To je zbilja velika prednost. Mislim da sve znaš, da nema potrebe nabrajati što je sve za, a što protiv

  8. #258
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja evo provozila skoro 15 godina od polozenog vozackog. Nakon 5 sati kondicijske voznje. Zivio automatik.
    Vozim zadnjih 10 godina, svaki dan po 120 km, ali ne bih smjela voziti automatik. Valjda jer sam naučila na kvacilo, pa me panika uhvati od pomisli da trebam vjerovati autu da uradi nešto što bih ja trebala.
    Mada me svi ubjeduju da je automatik lakši za vozit.

  9. #259
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    ... pa me panika uhvati od pomisli da trebam vjerovati autu da uradi nešto što bih ja trebala...
    Sjeti se da auto svašta napravi što bi ti "trebala" pa mu svejedno vjeruješ. Nisam ni ja nikad vozila automatik. Nije to moj đir, još. Ja volim pratiti broj okretaja

  10. #260
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    I na automatiku mozes menjati brzine i time regulisati broj obrtaja :D Kad sam isla na casove odmah se poveo razgovor o stick shiftu jer sam iz evrope, pa sam se iznenadila instruktorkinim stavom: automobili s menjacem su jeftiniji. Nisam to znala ranije. Ona kaze da je 20 god vozila stick shift i davala instrukcije i na automobilima s menjacem, ali da nema nikakvih pogodnosti, samo je nesigurnije. Meni je trebalo da menjam brzine samo kad bismo se pretovarili za kampovanje ili na planini zbog snega i leda.

  11. #261
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    A vidiš, odlično. Onda će vjerojatnije ostati s mjenjačem samo zbog cijene

  12. #262
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Vozim zadnjih 10 godina, svaki dan po 120 km, ali ne bih smjela voziti automatik. Valjda jer sam naučila na kvacilo, pa me panika uhvati od pomisli da trebam vjerovati autu da uradi nešto što bih ja trebala.
    Mada me svi ubjeduju da je automatik lakši za vozit.
    Nije laksi nego drugaciji. To je stvar navike. Ja nisam ljubitelj automatika, ali mislim da bih se uredno navikla da moram.

  13. #263
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Sjeti se da auto svašta napravi što bi ti "trebala" pa mu svejedno vjeruješ. Nisam ni ja nikad vozila automatik. Nije to moj đir, još. Ja volim pratiti broj okretaja
    Prvenstveno sam mislila na to kad smanjujem brzinu kretanja pa dio odradim na kvacilu, eh to ne znam kako bi odradio automatik.
    Znam da bi odradio, ali kako nisam probala, imam mali strah.
    Ali, kao što kaže Peterlin, kad bih morala, vozila bih ga.
    Posljednje uređivanje od j-la : 05.03.2019. at 19:23

  14. #264
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Svi kazu da je laksi automatik, pola odrađuje sam To me i tješi, jer ako se dogodi čudo i uspijem položiti, jedan takav bih trebala voziti.

  15. #265
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Svi kazu da je laksi automatik, pola odrađuje sam To me i tješi, jer ako se dogodi čudo i uspijem položiti, jedan takav bih trebala voziti.
    Na pocetku je gadno. Ja imam problema sa prostornom percepcijom, lijevo desno, i koma mi je kad moram kordinirati ruke , noge i cestu.
    Ali to je stvar vjezbe. Jednostavni treba ponavljati istu radnju puno puta da se ulovi rutina. I to je to. Nema tu filozofije.
    Posljednje uređivanje od sirius : 05.03.2019. at 22:16

  16. #266
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Kao početniku, najstrašnija misao mi je bila, šta ako u kriznoj situaciji ne naredim autu da uradi nešto. Npr, trebam se uključiti u raskrsnicu, i baš kad trebam dati puni gas da je prodjem, ne pustim kvacilo kako treba, ugasi mi se auto i neko naleti na mene.
    Što kaže Sirius, vožnja je stvar vježbe, početne strahove sam prerasla.

  17. #267

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Eto, s automatikom nema gasenja auta. Dodas gas, auto ubrzava, stisnea kocnicu, auto usporava.

  18. #268
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Na pocetku vozacke karijere sam vjezbala istu rutu ( npr. odlazak na posao) nedjeljom kad nema guzve.
    I tako puni puta. Onda sam krenula voziti na posao. Svaki dan istu rutu.
    U meduvremenu sam savladala tehnikalije i vozim vec 20 godina. Po gradu gdje god i kako treba. Izvan grada isto, ali moram imati isplaniranu rutu do najsitnijeg detalja jer se tesko snalazim na nepoznatim petljama i kompliciranim izlazima sa autoputa.
    Hocu reci, nitko se nije ucen rodio. Nekima voznja ide glatko , nekima manje glatko. Ali zaista se moze nauciti. To je nova vjestina i treba vjezbe.

  19. #269
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja se vozikam dok ne dodjem. Uopce me ne dira ako promasim.

  20. #270
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    ja sam odmah naucila da slusam google instrukcije, pa znam kad da se prestojim na vreme, i to me spasava ovde gde autoput cesto ima 5+ traka, rampe svaki cas, plus naravno radove na putu. pogodnost je sto ne moram da gledam u ekran uopste.

  21. #271
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni se cini da je kod nas to jednostavno overkill. Ako se zeznes negdje nije da ce ti trebat sati da se iscupas...

  22. #272
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam vozila dvije vrste automatska, američki gdje imaš samo naprijed, nazad, ler i parking, te geartronic gdje možeš sam mijenjati brzine. Mislim da je ovaj drugi ipak bolji, no naravno i skuplji

    Voziti automatik je lako da lakše ne može, samo treba se priviknuti da uvijek kočiš kocnicom, i da auto na uzbrdici ide gore iako ne dajes gas nego obavezno prebacivati u parking. I to je to.

  23. #273
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Moj automatik ima neutral (ler), park, rikverc, drive (to je automatic zaista), i prvu, drugu i trecu brzinu.
    marta verujem na balkanu nisam vozila.
    meni je najveci challange velicina auta. vozim siennu s 8 sedista iz 2004 bez zadnje kamere i parking senzora. zivim u gusto naseljenom urbanom podrucju gde parkinga fali, iako je u pitanju amerika.
    Posljednje uređivanje od kli_kli : 08.03.2019. at 01:03

  24. #274
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ja sanjam o automatiku.Mislim da bih onda bez problema vozila.Meni je problem sve,i kvačilo,i ručna,i uzbrdica ...Ništa meni ne ide,ne znam ni kako sam položila ....Nisam sjela već mjesecima,a prije toga na možda pola sata...a prije toga isto mjesecima...Eto koliko vozim.Najradije bih da nisam ni položila,ovako me muž stalno tlači i zvoca.A ja i nemam potrebu,sve mi je u blizini,a dalje rute i veće gradove svejedno vozi on.
    Da se ispravim,i da imamo automatik,ja ne znam ni gdje bi ga vozila.

  25. #275
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Moj automatik ima neutral (ler), park, rikverc, drive (to je automatic zaista), i prvu, drugu i trecu brzinu.
    marta verujem na balkanu nisam vozila.
    meni je najveci challange velicina auta. vozim siennu s 8 sedista iz 2004 bez zadnje kamere i parking senzora. zivim u gusto naseljenom urbanom podrucju gde parkinga fali, iako je u pitanju amerika.
    A ni moj nije puno manji, karavan od 4,70, s tim da naši sugrađani većinom parkiraju razmišljajući samo da li auto veličine 206-će može izaći, a ne dugacki Ali mi ne fali kamera, ni senzori, vozim i parkiram na retrovizore i ako je preglednost dobra (a je) nije problem, vise sam se mučila s jednim manjim autom ali je imao jako malo stražnje staklo a veliku guzicu, to je bilo umijeće parkirati. Iako, kod nas su najgori za parkiranje široki auti, jer su parkirna mjesta jako uska, vozila sam neko vrijeme američki suv (taj s automatikom), i lako za duljinu ali nać parkirno mjesto da možeš iz auta izaći (i još s trudničkim trbuhom, ili izvaditi dijete iz sjedalice) - znala sam po 10 mjesta propustiti dok nije bilo neko u koje stanem

  26. #276
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Silkice, razumijem te! Bojala sam se uvijek uzbrdica iako mi auto nikada nije krenuo u rikverc.
    Nemamo automatik, ali imamo automatsku rucnu i to mi je spas (iako nisam vozila par mjeseci). Meni su veliki auti pregledniji i lakse ih parkiram. Malo me muci veliki nos ovog auta, ali ima kamere (za koje sam mislila da su bezveze) koje su spas. Kao da igras igricu.
    Mm i ja toliko obracamo paznju na detalje prilikom kupnje auta da nismo skuzili da nam se auto moze sam parkirati priznajem, to mi je najdrazi “gadget”. Stisnes gumb, dodas gas, a on vrti volan i parkira ga bocno...

  27. #277
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    žene, polažite te vozačke ispite, ohrabrite se i vozite i sretan vam dan žena!

  28. #278
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    žene, polažite te vozačke ispite, ohrabrite se i vozite i sretan vam dan žena!
    moram potpisati

  29. #279
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    AM svaka ti je na mjestu

  30. #280
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Tako je , AM !

    To je vjestina, to se uci. Ostavite strah po strani , vjezbajte i olaksajte si zivot.

  31. #281
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Muskarcima isto nije lako da nauce da voze, samo ne pricaju javno o tome :D
    Srecan 8. mart!

  32. #282
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    žene, polažite te vozačke ispite, ohrabrite se i vozite i sretan vam dan žena!
    Tako je. Hug!

  33. #283
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    žene, polažite te vozačke ispite, ohrabrite se i vozite i sretan vam dan žena!
    tako je AM!

    i ja sam pocela voziti puno godina nakon polozenog ispita
    s troje male djece u autosjedalicama
    jos imam nekih strahova kojih se trebam osloboditi, ali auto mi daje odredjenu slobodu i ne mogu vise zamisliti da ne vozim

    zato, samo hrabro naprijed!

  34. #284
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Gledam ovo razvlačenje ministrice u medijima oko vozačke. Pomislila sam na prvu - pa svakom se može dogoditi da zaboravi provjeriti rok trajanja dokumenata. Ja nemam pojma dokad mi je putovnica, doduše ne bih krenula na put izvan EU bez da provjerim, ali zadnji put sam se iznenadila da mi ističe osobna za koji mjesec. Hoću reći, nije mi se to činilo dramatičnim prekršajem.

    Ali onda sam išla pogledati svoju vozačku, i vidim da mi traje do 65. godine. Do kad vama traje vozačka? Je l se to po novom daje kraće ili je još uvijek kao u moje vrijeme, da su ograničenja davana samo onima s nekim zdravstvenim problemima, tipa slabiji vid, ravnoteža i sl.? Jer ako imaš neko ograničenje, onda valjda pratiš, šta ja znam... Ne može ti tri godine proći da se zabuniš. Ne kužim.

  35. #285
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Mi stari imamo do 65 godina, ako nema nekih zdravstvenih ogranicenja.
    Ovi mladi imaju vremensko ogranicenje neovisno o zdravlju.

  36. #286
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Mislim da je za zdrave max. 10 godina.

  37. #287
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Mi stari imamo do 65 godina, ako nema nekih zdravstvenih ogranicenja.
    Ovi mladi imaju vremensko ogranicenje neovisno o zdravlju.
    Konačno neka korist od toga da sam stara.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  38. #288
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Pa iskreno, meni to bas i nije ok. Osoba do 65-te godine moze teoretski imati i mozdani udar, znaci biti ozbiljno hendikepirana ili barem nesposobana za voznju uz vazecu vozacku dozvolu.
    Razmijem da drzava ne moze ponistiti retroaktivno sve vozacke dozvole izdane na taj nacin ali mislim da se neko rjesenje treba pronaci

  39. #289
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Kako su sad te vozacke tema negdje sam procitala da stare papirnate roza moramo svi zamijeniti do 2033. Tad jos necu imati 65 god. Necu biti daleko ali....

  40. #290
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

  41. #291
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Kako su sad te vozacke tema negdje sam procitala da stare papirnate roza moramo svi zamijeniti do 2033. Tad jos necu imati 65 god. Necu biti daleko ali....
    Osim ako ne promijene propis. Što je kod nas vrlo lako moguće.

  42. #292
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    ja isto mislim da su vozačke koje traju do 65. godine katastrofa
    što se sve može čovjeku promijeniti sa zdravljem u tom razdoblju, nije mi jasno tko je uopće došao na takvu ideju

  43. #293
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Pa iskreno, meni to bas i nije ok. Osoba do 65-te godine moze teoretski imati i mozdani udar, znaci biti ozbiljno hendikepirana ili barem nesposobana za voznju uz vazecu vozacku dozvolu.
    Razmijem da drzava ne moze ponistiti retroaktivno sve vozacke dozvole izdane na taj nacin ali mislim da se neko rjesenje treba pronaci
    Ma naravno.
    Samo tražim utjehu u tome što starim.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  44. #294
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Pa iskreno, meni to bas i nije ok. Osoba do 65-te godine moze teoretski imati i mozdani udar, znaci biti ozbiljno hendikepirana ili barem nesposobana za voznju uz vazecu vozacku dozvolu.
    Razmijem da drzava ne moze ponistiti retroaktivno sve vozacke dozvole izdane na taj nacin ali mislim da se neko rjesenje treba pronaci
    Lijecnik obiteljske medicine duzan je prijaviti svako zdravstveni stanje koje sprecava sigurno obavljanje voznje koliko je meni poznato. Mislim da sam naletila na neki propis.

  45. #295
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Lijecnik obiteljske medicine duzan je prijaviti svako zdravstveni stanje koje sprecava sigurno obavljanje voznje koliko je meni poznato. Mislim da sam naletila na neki propis.
    Nisam znala za ovo. Ali svejedno, mislim da postoji mnogo zdravstvenih stanja koja prodju prilicno neopazeno od strane obiteljskog lijecnika a utjecu na sposobnost rasudjivanja, a time i sposobnost voznje. Ili npr koliko dugo ljudi cekaju da okulistu, to nije prijeteca zdravstvena ugroza zbog koje se trci lijecniku a znacajno smanjuje vozacke sposobnosti.
    Osobno poznajem dosta ljudi dobi recimo iznad 50 godina koji ne vide dobro ili su na lijekovima koji utjecu na voznju (npr normabel) a uredno imaju vozacku jer traje do 65godine.

  46. #296
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ja isto mislim da su vozačke koje traju do 65. godine katastrofa
    što se sve može čovjeku promijeniti sa zdravljem u tom razdoblju, nije mi jasno tko je uopće došao na takvu ideju
    da, a ja koja pratim vid i nosim lece moram svako pet godina na lijecnicki da pokazem da kontroliram
    uvijek se na to iznerviram

    na temu, naucila voziti sa 13 (tata, hvala - i uvijek mi je bez problema davao auto i naucio me bas svasta i o autima i o voznji), praksirala se po poljskim i seoskim cestama, polozila s 18, i otad vozim
    instruktor me odmah pustio na cestu u splitu, prvi sat, nije se sa mnom namucio
    volim voznju, i kad nisu losi uvjeti na cesti bas uzivam
    lose uvjete odradjujem i jedva cekam na cilj

    mama mi je polozila s 48 jer joj je posao tako zahtijevao
    i nju je tata pokusao nauciti, ali je bila teski antitalent (svjedocila sam )
    medjutim, mama eto polozi kasno i vozi i dalje, sad ce 65
    i vozi skroz dobro!
    spasila se
    Posljednje uređivanje od summer : 11.03.2019. at 23:25

  47. #297
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    summer to su dve odlicne price! bravo i za tebe, i mamu i tatu! (btw, u americi nista poligon, ODMAH ides u saobracaj )

  48. #298
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Kako su sad te vozacke tema negdje sam procitala da stare papirnate roza moramo svi zamijeniti do 2033. Tad jos necu imati 65 god. Necu biti daleko ali....
    Hvala ti na ovom, uopće to nisam znala. Pretpostavljam da će se vrtiti u vijestima kad bude blizu. Čini mi se bezbolnijim zamijeniti malo ranije 2032., ako poživim dotad, a to bi će mi onda vjerojatno biti zadnja vozačka.

    Ali, da liječnici su obavezni prijaviti. Ja sam bila kod okulistice na sistematskom koja mi je ispričala kako ju je pacijent napadao jer ga je prijavila da ne vidi i da mu treba ograničenje na vozačkoj. Ona je tvrdila da je to njezin obaveza. Nemam pojma kako je saznala da on nema ograničenje.

    Meni se sviđa da mi traje do 65., ali sam zapravo isto svjesna tog problema. Nekako ne vjerujem da ću biti nesvjesna svojih ograničenja. Ali kad gledam svog tatu i svekrvu, i hrpu nekih baka koje me ne puštaju na zebri s djetetom, nikad ne reci nikad. Bolje da je to propisano.

  49. #299
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    a jel ta ista dala provjeru da ide kod okulista ili dala nalog za naočale

  50. #300
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a jel ta ista dala provjeru da ide kod okulista ili dala nalog za naočale
    Kako misliš? Ona je okulist, dala je čovjeku nalaz, a policiji informaciju da on ne smije bez naočala voziti i da mora imati ograničenje vozačke.

Stranica 6 od 10 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •