Pokazuje rezultate 1 do 50 od 341

Tema: Izrazita sramežljivost!

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #11
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj linolina prvotno napisa Vidi poruku
    Iznenadila bi se koliko roditelj može zaštiti malo dijete. Evo, ja prva nisam slala djecu u jaslice do treće godine, da, imali su stresove tipa zapela nogica u krevetiću, ne dam im da uzmu škare i nož, ali nikad ih nisam ostavila s nekim u suzama jer nije bilo potrebe, a da su bili u jaslicama, bome bi bili pod stresom. Da sam nastavila tako s odraslim djetetom, ne bi bilo dobro. Drugo dijete ću malo više pogurnuti u nekim stvarima.

    Pitanje je uvijek sto je bilo prvo : kokoš ili jaje.
    Ja bih rekla da dijete sa normalnim neuroloskim razvojem razvija se vise manje normalno cak i u nepovoljnoj okolini.
    Ne govorim sad o ekstemno nepovoljnoj okolini teskog zanemarivanja i zlostavljanja. Ali dijete bez poteskoca ce u normalnoj ili vise manje normalnoj okolini - ispasti normalno. Djeca , zdrava bez poteskoca, su strasno prilagodljiva i uz najbolju volju roditelji ih ne mogu jako zeznuti.
    Druga je stvar ako dijete ima odredene organske poteskoce. Neprepoznate . Ili karakterne.
    Meni je super kako su ljudi u sustavu slijepi na poteskoce i skloni su ih vrlo lako pripisivati (ne)odgoju.
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.06.2016. at 17:52

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •