Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Mali savjet

  1. #1
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno Mali savjet

    Nisam znala kako da nazovem temu.

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Trebaš savjet ili?

  3. #3
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Pa ja ne mogu vjerovat !!!! Napisala sam cijeli "roman" a ostala mi prva recenica. Strasno. Uglavnom , htjela sam pitati , prijateljica je trudna 24 tj sa trecom bebom , drugu jos doji , na zahtjev. Naravno ne zeli prestati , ali ne zna kako ce curka sa dojenjem kad ode u bolnicu. I kako ce to izgledati kad dodje doma sa bebom , brine ju kako ce obadvije dojiti. Ja joj ne znam objasniti jer nisam bila u takvoj situaciji , pa pitam vas za savjet.

    Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    To i mene brine, ali sam čitala Kaae da veli da kada jedna podoji, onda joj okrene leđa i doji drugu.
    Ja sam planirala pošto je ova sad veća pustit je da se snalazi kako hoće, tj. da se podboči rukom ako baš hoće cicat, što i nije tako strašno ako ne dobije baš isti sekund sada s 1 g, kao recimo kada je imala svega par mjeseci. Dok ću malog držat na cici koliko bude htio, ne znam. Ako ne bude dovoljna jedna prebacim na drugu, a onda neka se mala opet snalazi. Vidjet ću u hodu kako će to izgledati. Mislim, ako mogu majke sa blizancima, onda mogu i majke sa jednim podosta starijim djetetom, i drugim manjim.

    Čekaj Kaae. Ona će sigurno nešto konkretnije napisat.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 10.06.2016. at 01:10

  5. #5
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Jel cita engleski?

    http://kellymom.com/ages/tandem/links-nursingpregnant/

    Koliko je staro dijete koje jos sisa? Ako je starije od 6 mjeseci i jede dohranu, onda nije u nekom generalnom problemu, osim sto ce mozda dijete biti nezadovoljno dok mame nema, ali to se ne dogadja samo dojenim bebama (mene nije bilo oko 35 sati, od kojih prvih 11-ak nije bio ni budan, a trogodisnjak je svejedno bio nezadovoljan i pitao je gdje sam).

    Beba uvijek jede prva. A mlijeka ce biti za oba djeteta.

  6. #6
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Starija bebica ima godinu dana. Cita engleski , hvala na linku i savjetu Kaae , proslijedit cu joj. mislim da nju najvise brine kako ce curka bez cice dok je ona u bolnici. Jer jos uvijek cica po noci 2 puta. Preko dana isto dosta puta.

    Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk

  7. #7
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ja pretpostavljam da će moja puno, puno, plakati, i da se tata neće nimalo naspavati. Nadam se samo da neće biti komplikacija pa da ćemo morati duže ostati.

  8. #8
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    A isto tako moze biti da ce super dobro spavati, kao nikad do sad.

    I onda opet sve po starom kad se mame vrate kuci.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •