Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: trebam savjet

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    1

    Početno trebam savjet

    Lijep pozdrav. imam pitanje za koje bi mi dobro dosao savjet pa bi vas molila da pomognete. sad sam u 38 tjednu trudnoće, od sinoc osjecam lagane bolove u doljnjem dijelu trbuha i pritiskanje mjehura,kad zavrsim sa mokrenjem osjetim dolje pritisak koji se prosiri prema straznjici( imam osjecaj da moram obavit veliku nuzdu a nemoram),trbuh mi bude malo tvrd pa omeksa. neznam sta da radim

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Pa nista. Cekaj da stezanja postanu pravilna i na 5 minuta ili da pukne vodenjak, pa tada lagano kreni put rodilista.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Pozdrav, trebala bih savjet u vezi dopunskog zdravstvenog.
    Nemam to, a za trudnoću mi nije ni bilo potrebno. Sad me zanima što se tiče poroda i tih par dana koliko se ostane u bolnici da li će mi biti potrebno, tj. da li ću morati nešto platiti jer nemam dopunsko? Također, ima li neke razlike ako se stvari zakompliciraju pa budem morala ostati dulje vremena?

    Hvala

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ne, ne placas nista. Sve vezano uz trudnocu, porod i babinje je oslobodeno placanja participacije. Djeca do 18 godine su takoder oslobodena. Jedino ako uzmes aparman u rodilistu ( neka imaju tu mogucnost) tada to placas kao iznadstandard ( ne kao participaciju).

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Hvala Sirius!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •