Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: spermogram

  1. #1
    AnitaK

    Početno spermogram

    Cure, ima li tko frišku informaciju koliko se čeka na nalaze spermograma?
    Zadnji put kad ga je MM radio na VV čekali smo nalaz 5 tjedana i to nam se uvelike odužilo. Kakva je situacija u Petrovoj, je li nešto brže? I još nešto, da li je nečiji M koristio preparate ( čaj i kapljice M) za poboljšalnje spermograma a radi ga travarka s Knežije?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    Ako se nešto nije promijenilo, spermiogram u Petrovoj je gotov isti dan.

  3. #3
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Moj muž koristio čaj dr s Knežije, a i ja, ništa specijalno nije pomoglo, doduše nismo bili jako ustrajni (koristili smo to ne baš redovito 3 mjeseca).

  4. #4
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Za spremogram ti je najvažnije da se "taj dio" ne zagrijava i da mu nije na tijesno - znači bokserice umjesto uskih muških gaća, dečki koji puno voze biciklu isto znaju s tim imat problema. Curke kažu da su se neki ostavili pušenja, ja moga pokušavam skinut sa sporadične pivice, al ne ide, a kad me onako medasto pogleda cuclajući svoj omiljeni napitak uvijek me nekako uvjeri da to nije toliko kritično. A i ne mogu mu biciklu ukinut, pa to bi bilo too much . Moj povremeno popije vitamin E, imam spreman i onaj preparat smiješnog naziva "maca potent", ne znam hoću li ga na to uspjet nagovorit...

  5. #5
    on

    Početno

    nekuzim, zasto zene moraju ovo ili ono(nagovarat). Pa zar to nije zajednicka zelja da imate djecu - cemu nagovaranja.
    Sto se tice spermograma on mora bit odmah gotov. Ejakulat nesmje biti stariji od jednog sata, a i prije tog cina nesmije se imat odnose pet dana, a sto samim tim govori da se nalazi trebaju odmah napravit. Sad je jedino stvar koliko su Vam sestre to brzo isprintale ili zagubile.

  6. #6
    on

    Početno

    Citiraj on prvotno napisa
    nekuzim, zasto zene moraju ovo ili ono(nagovarat). Pa zar to nije zajednicka zelja da imate djecu - cemu nagovaranja.
    Sto se tice spermograma on mora bit odmah gotov. Ejakulat nesmje biti stariji od jednog sata, a i prije tog cina nesmije se imat odnose pet dana, a sto samim tim govori da se nalazi trebaju odmah napravit. Sad je jedino stvar koliko su Vam sestre to brzo isprintale ili zagubile.
    Dosta toga Vam i ovdje pise, nadam se da sam dobro napravio link
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=24256

  7. #7
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Dragi on,

    zato što je moj "on" previše racionalan da se ne bi zezao i vjerovao u učinkovitost produkata imena "maca potent" koji se distribuiraju po DM-u (zvuči kao pseudonim glumice iz xxx filma ). On vjeruje samo nečemu što dolazi uz power point prezentaciju i grafikone učinkovitosti... A već sam ga kupila pa mi žao da stoji doma, a još ima i smiješnu slikicu muškog i ženskog lika koji se goli drže za ruke (izgleda kao onaj poster iz "Brava" u rubrici "Liebe und Zaertlichkeit", ako se neko toga na forumu sjeća, nas dvoje smo generacija '69.). Ali of course da on mene podržava u svemu, ne brini....

    Puno sreće!

  8. #8
    AnitaK

    Početno

    I meni je logično da mora odmah biti gotov, ali na žalost na VV nije, bar nije do sada...više od mjesec dana smo čekali prije 1. icsi-a jer je žena koja ispisuje račune bila na bolovanju i nitko drugi to nije radio umjesto nje...na žalost, to je naše zdravstvo. i onda kad je ispisala nismo mogli čekati da ona to odnese na poštu i pošalje već smo sami otišli po to .
    Thx cure, ovaj put definitivno idemo u Petrovu.

  9. #9
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    U Rijeci su nalazi gotovi za sat i pol i odmah te doktor primi na razgovor.

  10. #10
    on

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa
    Dragi on,

    zato što je moj "on" previše racionalan da se ne bi zezao i vjerovao u učinkovitost produkata imena "maca potent" koji se distribuiraju po DM-u (zvuči kao pseudonim glumice iz xxx filma ). On vjeruje samo nečemu što dolazi uz power point prezentaciju i grafikone učinkovitosti... A već sam ga kupila pa mi žao da stoji doma, a još ima i smiješnu slikicu muškog i ženskog lika koji se goli drže za ruke (izgleda kao onaj poster iz "Brava" u rubrici "Liebe und Zaertlichkeit", ako se neko toga na forumu sjeća, nas dvoje smo generacija '69.). Ali of course da on mene podržava u svemu, ne brini....

    Puno sreće!
    nisam htio negativne strasti tvoje upalit, ali ovdje sam vec citao maram ga nagovorit da ide, pije ili sto vec.
    Sto se tice mace potent, pa i andol ima smjesne reklame, ako se sjecas ljubavnika na balkonu kako kishe, i nema grafikone i mozes ga u ducanu kupit... Ne branim macu potent ima dosta drugih poizvodjaca a sve se baziraju na ginko biljci, a u tome je caka a ne u nazivu. Znaci kako god da se zvala bitno je da ima ginko u svome sastavu, naravno ako Vam je to uopce potrebno.
    Sto se tice doktora, oni preferiraju cink i selen, ostavljanje od pusenja i zdraviju prehranu (bar je meni tako receno). E sad je druga stvar sto su neki ljudi imali raznih iskustava (neki kazu u glavi), al imali su ih. A na Vama je da odlucite sto je za Vas najbolje.
    sretno.

  11. #11
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Dragi on, ma nema negativnih strasti, sve 5, hvala...

  12. #12
    ivory avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    KLC
    Postovi
    574

    Početno

    Dobro jutro!
    Malo pitanjce za upučene curke: MM je dobio uputnicu za spermiogram u Petrovoj (tražili smo da nam napiše za Petrovu, jer nam je dugo čekati na VV) i sada nas zanima protokol. Trebam li nazvati bolnicu (molim i broj, ako ko ima) i posebno se naručivati ili je moguće samo se pojaviti sa uputnicom? Postoji li neko radno vrijeme od kad do kad primaju? Nismo iz ZG, ali nam nije ni daleko (Karlovac) pa trebamo podrobnije informacije kako se nebi pogubili sa administracijom. Hvala

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    97

    Početno

    ivory imaš pp

  14. #14
    ivory avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    KLC
    Postovi
    574

    Početno

    Evo mene opet! dakle, u srijedu idemo u Petrovu dati uzorak sperme MM-a i sad me zanima kome da odnesemo nalaze da ih pogleda :? Pretpostavljam da njegova dr opće prakse to nemože npraviti?! Dali tamo s nalazima možemo dobiti i stručno mišljenje ili?

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    97

    Početno

    imaš pp

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •