Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: vrtić Špansko

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno vrtić Špansko

    Ima li roditelja čija djeca idu u vrtić Špansko, izdvojeni objekt u Dobriše Cesarića?
    Zanima me idu li djeca van, koliko često i gdje? Da li tamo ima kuhinja ili im se hrana donosi izvana pa pogrijava?
    Hvala unaprijed.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Ako misliš na područni vrtić Malešnice, imaju ogromno dvorište, idu van prije i poslije podne, vrijeme izlaska ovisi o dobnoj skupini i imaju svoju kuhinju.
    Bar je tako bilo kad je moje dijete išlo, a ne vjerujem da se išta mijenjalo po tim pitanjima.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Hvala na odgovoru Lapis!
    Ovaj vrtić koji mene zanima je podružnica od Španskog. Možda je nekada bio od Malešnice jer je blizu Malešnica, pa je ustupljen Španskom?
    Evo link, to je ovaj drugi po redu:
    http://www.vrtic-spansko.zagreb.hr/default.aspx?id=44

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Sad sam otišla an web od Malešnice, pa vidim da i oni imaju objekt u Dobriše Cesarića, na broju 4 (od Španskog je na broju 51).
    Ovaj tvoj opis je super zvučao, nadam se da je i u Španskom ista situacija

  5. #5
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,510

    Početno

    Podrucni ti obicno nemaju svoju kuhinju.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Oprosti na krivoj informaciji, ja sam mislila na ovaj, isto drugi po redu:

    http://www.vrtic-malesnica.zagreb.hr/default.aspx?id=12

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Idu van u dvorište do smještaja tamo je ljuljačka, vrtuljak penjačica, a nadam se da znaš o kojem parkiću pričam, onaj parkić na putu prema plaću šeću se okolo naokolo, a ponekad idu i do baze
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 14.06.2016. at 19:06

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj Lapis prvotno napisa Vidi poruku
    Oprosti na krivoj informaciji, ja sam mislila na ovaj, isto drugi po redu:

    http://www.vrtic-malesnica.zagreb.hr/default.aspx?id=12
    Nema frke, hvala svejedno!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Idu van u dvorište do smještaja tamo je ljuljačka, vrtuljak penjačica, a nadam se da znaš o kojem parkiću pričam, onaj parkić na putu prema plaću šeću se okolo naokolo, a ponekad idu i do baze
    Mislim da znam, onaj parkić u Šoljanovoj- ako se ide iz smjera tržnice, nakon tog parkića je frizer Art i na uglu kuća sa solarnim ćelijama. Ne znam, nekak više volim da je ko u glavnom vrtiću, ograđeni prostor za igru, nego da hodaju okolo, zato me malo i strah. Moj sin će krenuti na jesen tamo u vrtić, imat će 3 godine.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Idu van u dvorište do smještaja tamo je ljuljačka, vrtuljak penjačica, a nadam se da znaš o kojem parkiću pričam, onaj parkić na putu prema plaću šeću se okolo naokolo, a ponekad idu i do baze
    Mislim da znam, onaj parkić u Šoljanovoj- ako se ide iz smjera tržnice, nakon tog parkića je frizer Art i na uglu kuća sa solarnim ćelijama. Ne znam, nekak više volim da je ko u glavnom vrtiću, ograđeni prostor za igru, nego da hodaju okolo, zato me malo i strah. Moj sin će krenuti na jesen tamo u vrtić, imat će 3 godine.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Lapis, nema frke, hvala svejedno!
    jelena.O-mislim da znam koji je to parkić. Ako se ide iz smjera tržnice, pošoljanovoj, nakon parka je frizeraj Art. Hm... Moram priznat da bih radije da imaju neki svoj ograđeni prostor nego da hodaju okolo.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Lapis - nema frke, hvala svejedno.
    jelena.O - mislim da znam koji je to parkić. Ako se ide iz smjera tržnice po Šoljanovoj, onda je nakno njega frizeraj Art. Hm... Nekako bih radije da imaju neki svoj ograđeni prostor, ali dobro.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    tamo su u stanu. meni to isto izgledalo koma...ali mi je rekla ženska kojoj je dijete islo, da je prezadovoljna. malo ih je i bas im je super.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Hvala andiko!
    Moj sin trenutno ide u vrtić koji je isto u stanu, ali imaju svoj vrt ograđen zidom sa svih strana. Živimo u gradu gdje većinu dana u godini pada kiša, tako da ga i ne koriste toliko puno, na žalost, ali ako ne lije ko iz kabla onda idu bar malo van. I ima puno teta (4-5 teta na 15-ak djece starosti od 3 mjeseca - 3 godine). U Španskom me strah ovog dijela hodanja po cesti, pogotovo što znam da kod nas nema toliko teta. No, drago mi je da ih je malo, nadam se da to znači da neće biti često bolestan

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Naši klinci u područjima imaju mali ograđeni prostor, a pa opet više idu okolo u šetnju i druge parkiću jer teoretski njih na to malo ograđenom ne stane njih više od 250 koliko ih ima u tom dijelu u podrucnom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •