Pokazuje rezultate 1 do 50 od 199

Tema: Pretjerano trazenje hrane i slatkisa

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,218

    Početno

    Naravno da pričam o tipu dva. Samo taj je povezan sa prekomjernim unosom šećera. Prvi je tip jednostavno nešto na što se ne može utjecati. Ono što sam citirala jako dobro opisuje uzrok posljedicu, naravno, ako se kome da čitati.

    Ako je tvoje dijete dijabetičar to znači da ideš s njim na preglede, krećeš se u krugu roditelja s djecom koja boluju od istog. Naravno da ćeš onda znati sve više i više ljudi. Što je tu čudno? Ovo da djeca nisu probala slatkiše ću shvatiti kao neko karikiranje, jer nema djeteta koje nije probalo. A to da nisu pretila - naravno, ako je dijabetes tip 1, kojem okidač nije hrana već sama biologija organizma.

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,514

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da pričam o tipu dva. Samo taj je povezan sa prekomjernim unosom šećera. Prvi je tip jednostavno nešto na što se ne može utjecati. Ono što sam citirala jako dobro opisuje uzrok posljedicu, naravno, ako se kome da čitati.

    Ako je tvoje dijete dijabetičar to znači da ideš s njim na preglede, krećeš se u krugu roditelja s djecom koja boluju od istog. Naravno da ćeš onda znati sve više i više ljudi. Što je tu čudno? Ovo da djeca nisu probala slatkiše ću shvatiti kao neko karikiranje, jer nema djeteta koje nije probalo.
    sve zavisi kaj je tebi slatkiš, a mojoj maloj je bio vic štapići, a a klincu su suho voce

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •