Dobar dan, ako slucajno ima ovakva tema premjestite me, trazila sam ali nisam naisla na nista...

Uglavnom, molila bi vas savjet jrt sam vec poluluda znaci ovako: bebac ima malo manje od mjesec dana,iskljucivo je dojen, jedino je u rodilistu dobio ad dok mi nije mlijeko doslo..roden je sa 3000g, izadli sa 2810 i do sada imamo 3320g.jos nismo bili u pedijatra al patronazna kaze da je to super i da mali odlicno izgleda...pratim pelene i sigurno ih bude6-7popiskenih nekr vise neke manje i 3-4stolice na dan...problem je sto dojim na sesirice i pokusavam ih maknit ali nikako...zbog toga nam podoji traju dugo jer se on brzo umori pa zaspe pa ga svako malo moram budit, nekad uspjesno nekad i ne...npr u podoju od sat vremena na obe dojke,on aktivno guta nekih pola sata ostalo ga ja pokusvaan razbudit i dignit da rutne jedva, osim po noci kad lipo pojede kako triba i nastavi spavat...podrigivanje nam nikako ne ide iz ni jedne poze, a vidin da ga poslje pocne muciti pupa jer se naguta zraka...sve skupa podoja po danu od 8ujutro do ponoci bude 10-12 mozda i vise,a po noci obicno oko12, pa oko3-4 i onda oko 6,6ipo...radi sesirica san zaradila i mastitis u livoj dojci, jer mu ona od pocetka nije bila napeta jer je mlijeko teze islo iz nje pa sam i ja onda isla linijom manjeg otpora i slabije mu je nudila,sada pokusavam ispravit ali je on preprespor na njoj i moze visit i uru vrimena a vuc 15min,izluduje me to jednom sam ga vagala prije i poslje i ispalo je da je u 20min pojea samo 20ml......
Onda jos zadnjih par dana je strasno grintav i po cili dan place, nemoze se smirit ni na rukama ni u kolicima ni nigdi, pa san mu dala dudu medutim ni ona ga bas nemoze smirit,neznan sta da radim...neizgleda mi ko da je bolestan ili nesto,a nevirujem.ni da su grcici po cili dan...ali toliko zaceni odjedanput da cili pomodri i ostane bez zraka...plus sta jos slabo spava po danu...neznan sta da radin, pliz neki savijet ili samo rijec utjehe jer cu poludit, cili dan san sama sa njin i osjecan da pucan