Vidi rezultate ankete: Pojedete li ostatke hrane iza djece?

Glasači
25. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

    8 32.00%
  • Ne

    4 16.00%
  • Ovisi o hrani

    13 52.00%
Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 113

Tema: Jeste li gadljivi?

  1. #51
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Probao je.

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Probao je.
    Hehe, izgleda da je to česta pojava. Ja sam samo minutu otišla u kupaonicu, a kad sam se vratila, ajooooj.... veselje. Mlađeg sina nisam zatekla na djelu, ali nekako baš i nisam sigurna da nije i on to izveo.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Ja sam gadljiva i ne mogu pojesti hranu koju su klinci mrljavili, pogotovo starija koja i inače jede kao da joj je muka od toga. I uvijek nešto ostavi na tanjuru što izgleda kao da je netko povratio. Što se povraćanja tiče, diže mi se želudac na samu pomisao na to, a kad negdje putujemo i klinka kaže da joj je zlo, uhvati me panika i tjeram muža da pod hitno stane samo da se ona ne ispovraća u autu jer ne mogu podnijeti taj miris, i samoj mi se počne povraćati od njega. Sad je veća pa uzima Dramine kad idemo na dužu vožnju. Pa čak i miris mlijeka koji su oboje znali bljucnuti poslije dojenja mi je smetao i presvlačila sam majice barem triput na dan. Dlaka i u hrani, obavezno ostavljam jelo i jurim u kupatilo na riganje
    Posljednje uređivanje od Diana72 : 23.06.2016. at 23:28

  4. #54
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Nisam gadljiva, svašta mogu jest, gledat i dirat.
    Ali gade mi se crvi. Jednom sam presađivala teglu s cvijećem i našla par onih debelih crva i sve što sam mogla napraviti je zatvoriti balkonska vrata i čekati da me netko spasi. Ili trešnje...obožavam, ali kad krenu crvi, prestajem ih jesti. Prestresno mi bude

    A kad smo kod životinjica, jednom davno popila sam mali makijato i ustima osjetila nešto...mislila sam da mi je vrh onog malog tetrapaka s mlijekom pao u kavu, kad ono žohar. Urlikala sam, a konobar je bio uvrijeđen kakvu paniku dižem zbog gluposti. Ono, neš ti žohara u šalici od kave.

    Kod ljudi mi najviše smetaju mirisi. Miris znoja mi baš jako smeta, a miris parfema, posebice slatkastih, mi je nepodnošljiv, doslovno moram pobjeći od toga, što nekad ne bude jednostavno.

  5. #55
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Mala je večeras ubacila zbalavljenu bananu u čašu s kalničkom, a potom je pljunula po meni ostatak koji je imala u ustima. Nisam pojela ostatke, ali sam popila vodu.

  6. #56
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    lude ste sve redom

  7. #57
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Ne da jedem samo poslije djece, nego i poslije muža, oni ono najslađe oko kosti ostave.. Moj dida bi mi znao reći, Ane moja iza tebe se ni pas nebi naija

    Općenito nisam gadljiva, kad djeca povraćaju, ako ne stignemo u wc i nemam ništa pri ruci ispružim ruke i onda se meni u ruke ispovraćaju (sad se onima gadljivima tu želudac diže)

    MM je totalno druga priča, baš ima osjetljivi želudac, kad djeca povraćaju on odjuri u drugu prostoriju i čujem ga kako mu se želudac diže.

  8. #58
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Za djecom dok su mala nisam. Sa njihovim rastom opada moja tolerancija. Ma mm nisam gadljiva, osim na prhut kada ima neke epizode. Trenutno sam gadljiva na mrave, imala sam citavu najezdu u kuhinji, samo su poceli izbijati. Pobacala sam sve sa polica, istrosila pola boce bio killa i jos pola nekog na bazu buhaca. Nema mi spavanja nocas, svugdje po sebi ih osjetim :/
    I gadim se na tudja otvorena usta dok je hrana u njima. Na mljackanje i na hroptanje. I na tudje mirise. Cesto znam zadrzati dah u liftu ako osjetim da se osoba nije prala. Takoder ne disem ako prolazim gdje ima puno golubova pa se uzlete oko mene....Posebno ne volim tudji zadah i znoj pogotovo kod pripadnika muskog roda ako imaju dlakava ledja. Te dlake mi se ne svidjaju. E na to bih mogla dusu ispustiti. I otvorenu pastetu, zilavo meso, favorit mi je zila u komadu mesa npr gulas kocke....volim gumene bonbone ali ako procitam na deklaraciji da sadrzi svinjske iznutrice, taj cas odustanem od njih.A iznutrice bilo koje vrste ne smijem niti pomisliti da zagrizem.Ma mogla bih nabrajati felere

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  9. #59
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Eh da...i crvi. Oni su jako visoko na listi. Odmah pored zohara i trakavice.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  10. #60
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Ja se upišah od smijeha
    Na nokat u pizzi
    Nožni
    I žohara u kavi

    Što se tiče dlake, uvijek se sjetim Prosjaka i sinova, i pok. Mladena Crnobrnje kad je rekao da nema gore nego kad ti se zdlaka omota oko zuba

  11. #61
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Mogu pojesti za djecom ako ostave hranu koju bih i inače pojela i ako sam gladna. Ostatke obroka s mesom ne bih pojela ni da mi plate. Ali mogu pojesti mesnu juhu ako mi je netko drugi skuha jer onda "ne znam" čega sve ima u njoj. Ako sam je sama skuhala, ne jedem je. Znam da je bizarno, ali ne mogu si pomoći.
    Mogu (s vremenom sam se prilagodila) pripremiti obrok s mesom, ako na tom mesu nisu jako uočljivi anatomski detalji i ako ga ne moram dirati golim rukama.

    Kad sam prvi put postala mama, trebalo mi je nekoliko dana da se odvažim mijenjati pelene. Poslije sam bez problema ispirala platnene, a nakon drugog poroda scenarij se ponovio.
    Čišćenje ribe, mačjeg wc-a, kožica na mlijeku - nisu za mene. Mogu gledati snimke medicinskih zahvata bez padanja u nesvijest, ali znam da nisam kandidatkinja za npr. spinalnu anesteziju (iako to više nema veze s gađenjem).

  12. #62
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Uuuu, kožica na skuhanom mlijeku, onom iz djetinjstva, to mi se gadilo. I ono kako je šerpa poslije kuhanja mlijeka bila ljigava. Sva sreća pa tog više nema.

  13. #63
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Uuuu, kožica na skuhanom mlijeku, onom iz djetinjstva, to mi se gadilo. I ono kako je šerpa poslije kuhanja mlijeka bila ljigava. Sva sreća pa tog više nema.

    Meni baš to fali. Žlicom sam kupila tu "grebu" s dna lonca i jela s guštom.

    Pojedem iza malog ako mi se jede, ako ne, bacim. Jedino mi se na rigotinu baš diže želudac ali ako zadržim dah, za počistit, ne smeta me vizualni doživljaj.


    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  14. #64
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Moj ujak tu kožicu skine i pojede. Njemu je to najbolji dio.

  15. #65
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku

    Meni baš to fali. Žlicom sam kupila tu "grebu" s dna lonca i jela s guštom.
    Ajde, nek sam nasla jos nekog tko je to radio Domace mlijeko skuhano u velikom loncu, debela kozica na kruh i "struga" (struganje ilitiga grebanje)

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    To moja kolegica s posla jede
    Svako jutro, kad pijemo kavu, ona svečano podigne onu žlicu s koje visi kožica i pojede, a meni duša izađe na nos. I još kasnije struže šerpicu s mlijekom.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    221

    Početno

    Kad sam ja bila dijete, suđe je moralo biti oprano dok se mama vrati s posla, pa bi brat, 2 sestre i ja svi pili iz jedne čaše za ručkom, da imamo manje za prat.
    Ili bi samo uzeli 4 vilice i jeli iz lonca da ne moramo prati tanjure (ako nije bilo neko varivo).
    Više nismo tako lijeni, ali i dalje nismo gadljivi.
    Dogodilo se više nego jednom da muž uzme zadnju žvaku, a hoću i ja, pa mi onda da pola svoje koju je već žvakao. Ili obrnuto.
    Inače smo uredni i čisti, ne upadaju nam dlake i nokti u hranu , ali piti iz iste boce iz koje piju djeca mi se ne gadi.

  18. #68
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj annvilli prvotno napisa Vidi poruku
    Kad sam ja bila dijete, suđe je moralo biti oprano dok se mama vrati s posla, pa bi brat, 2 sestre i ja svi pili iz jedne čaše za ručkom, da imamo manje za prat.
    Ili bi samo uzeli 4 vilice i jeli iz lonca da ne moramo prati tanjure (ako nije bilo neko varivo).
    ovo mi je genijalno!!!

    čega se sve djeca neće domisliti

  19. #69
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde, nek sam nasla jos nekog tko je to radio Domace mlijeko skuhano u velikom loncu, debela kozica na kruh i "struga" (struganje ilitiga grebanje)
    mi nastojimo skuhati mlijeko (mada ljenost napravi da ga obično pijemo nekuhano)
    i zato sto nam je tako lakše probavljivo, a i radi kožice, to mama i ja podjelimo za u kavu
    greba je moja
    mada su mi stalno govorili da će mi svatovi pokisnuti ako jedem grebu

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Gadljive su mi naušnice koje razvlače ušnu resicu (često vidim na muškima u zadnje vrijeme).

  21. #71
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam gadljiva, svašta mogu jest, gledat i dirat.
    Ali gade mi se crvi. Jednom sam presađivala teglu s cvijećem i našla par onih debelih crva i sve što sam mogla napraviti je zatvoriti balkonska vrata i čekati da me netko spasi. Ili trešnje...obožavam, ali kad krenu crvi, prestajem ih jesti. Prestresno mi bude

    A kad smo kod životinjica, jednom davno popila sam mali makijato i ustima osjetila nešto...mislila sam da mi je vrh onog malog tetrapaka s mlijekom pao u kavu, kad ono žohar. Urlikala sam, a konobar je bio uvrijeđen kakvu paniku dižem zbog gluposti. Ono, neš ti žohara u šalici od kave.

    Kod ljudi mi najviše smetaju mirisi. Miris znoja mi baš jako smeta, a miris parfema, posebice slatkastih, mi je nepodnošljiv, doslovno moram pobjeći od toga, što nekad ne bude jednostavno.
    Joj da, smrad znoja, ufff...onak ustajali. Ili smrdljive noge i sokne.

    I za parfeme se slažem. Ima moja mqma dobar izraz koji to opisuje: penzionerski šekret
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 25.06.2016. at 14:40

  22. #72
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    meni se ne gadi, ali mi bude zlo od teških parfema, i osvježivača zraka
    iz nekih dućana (tipa shooster, timberland) moram izaći jer mi zlo dođe od tih mirisa

    smrdljive noge... uf
    zapravo kada se cipele usmrde, ajme (zašto nemamo smajlića koji povraća?)

  23. #73
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ovo mi je genijalno!!!

    čega se sve djeca neće domisliti
    Oooo, bez brige, to smo i mi radili... Doduše, ja imam samo jednog brata, ali jesti iz rajngle ili piti bistru juhu na slamku da se ne maže tanjur ma savršeno!

    Volim i kožicu s mlijeka iako je duuuugo nisam vidjela (viš viš, moram poslat djecu po Veronikino mlijeko na plac, taj kiosk radi do 14 h i ne stignem osim subotom). Ali ne treba mi. Ne treba mi ništa osim blitve i hladne vode, he he he...

    Natrag na gadljive stvari - jučer sam bacila u smeće sinove prošlogodišnje natikače, na kožne dijelove se uhvatila plijesan. Nije vrijedilo spašavanja.

    Inače, plijesan u hrani mi nije nešto posebno gadna - volim pljesnive i smrdljive sireve, na primjer, a ostalo ako se dogodi da se hrana pokvari (ponekad zaboravim na kruh, dok je ovakvo vrijeme integralni se upljesnivi u roku keks) nije mi to nešto od čega bih padala u nesvijest. Crvi su drugo, ali duuuugo ih nisam vidjela, osim u trešnjama, a to ne gledam. Samo jedem, he he he...

  24. #74
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Upravo sam pojela brčke. Doslovno.
    Prvo sam narezuckala jaja, krastavac i dodala vrhnje. Neka ko fol salata. Nije htjela jesti.
    Tata je narezuckao špek, kruh i sa strane paradajz. To je pojela djelomice.
    Pomiješala sam sve otpatke, dodala vegete i češnjaka i sada to jedem, a okus nije loš. Dapače.

  25. #75
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    meni je u toj cijeloj kombinaciji najgadljivija vegeta

  26. #76
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    VEGETA??? Žuta, moraš ti još postova pokuuusat' !

  27. #77
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno


  28. #78
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Sebi, ne djetetu.

  29. #79
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Meni je najgadljivija stvar koja se do sad desila MM nekoliko puta: sece psa. Pas obavi svoje. MM pokupi. Ne voli setati sa vrecicom u ruci. Stavi je u hlace. Nakon par dana ja nadjem tu vrecicu u hlacama.

  30. #80
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Čekaj, stvarno? Auch.

  31. #81
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ako volis okus vegete, kupi ljupcac pa uzgoji na prozoru. Nemoj to smece jesti

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  32. #82
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je najgadljivija stvar koja se do sad desila MM nekoliko puta: sece psa. Pas obavi svoje. MM pokupi. Ne voli setati sa vrecicom u ruci. Stavi je u hlace. Nakon par dana ja nadjem tu vrecicu u hlacama.

    Hahaha, genijalno

  33. #83
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Nisam gadljiva ni na jednog clana porodice, ali ne jedem neku bebinu hranu zbog bljutavog ukusa. Volim zacinjenu hranu i gurman sam bas, pa kad mi neko kaze da kuva isto i za bebu i za sebe pomislim da ili beba jede nezdravo ili oni jedu neukusno
    E, gadim se na kucne ljubimce, na njihove, dlake, pljuvacku, izmet... Na to kad gazda smatra kuce clanom porodice, pa se lize sa njim, dozvoljava da mu ljubimac brlja po posudju, fuuuuj.
    Posljednje uređivanje od lady.x : 17.07.2016. at 10:41

  34. #84
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj lady.x prvotno napisa Vidi poruku
    Volim zacinjenu hranu i gurman sam bas, pa kad mi neko kaze da kuva isto i za bebu i za sebe pomislim da ili beba jede nezdravo ili oni jedu neukusno
    Nemrem si pomoc'.

    Koje to zacine koristis, kao gurman, a da su nezdravi? Samo Vegetu?

  35. #85
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Ja isto ne mogu dati bebi ono što ja jedem jer volim presoljeno, prepapreno i preljuto. Ne znam koliko se to ubojstvo okusnih pupoljaka može nazvati gurmanstvom. Nekako sam gurmane uvijek zamišljala ka ljude koji pojedu pastu od celera (napamet kažem) sa souffleom od jagoda i otkriju rapsodiju okusa. Ima dana kada se osjećam kao gurman, i ima dana kada samo želim spaliti nepce ljutim sosom od čilija. Češće ovo drugo.

  36. #86
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Pravi gurman vegetu ne bi niti pogledao a kamoli konzumirao.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  37. #87
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Zašto?

    Također čekam odgovor na pitanje za BioBio.

  38. #88
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto?

    Također čekam odgovor na pitanje za BioBio.
    To mene pitas?


    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  39. #89
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Da.

  40. #90
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Zato jer gurman podrazumjeva sladokusca, on jede samo finu hranu i ima istancan okus. Razlikuje npr.demi glace od kecapa sa crnim vinom. U visokom kulinarstvu vegeta nije zastupljena. Zastupljeni su temeljci, svijetli/tamni koji cine bazu jela.
    Vegeta je suseno povrce sa pojacivacem okusa. Cak i natur vegeta sadrzi isto(pivski kvasac)
    Gurman cijeni sam nacin pripreme i razumije se u njega. Postoje jos i foodisi...njihova zanimacija ide dublje.
    Veljko Barbieri ti je primjer istinskog gurmana/foodisa

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  41. #91
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Podsjeti me kaj za bio&bio...nisam uhvatila to

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  42. #92
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Zašto ne valja tamo kupovati, osim astronomskih cijena?

  43. #93
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Susrela sam se njima jednom profesionalno. Nije mi se svidio nacin poslovanja. Ima puno kvalitetnijih trgovina a da ne moras bankrotirati da bi se zdravo hranila ili koristila prirodnu kozmetiku. Ako se sjecas na temi o kremama za suncanje jedna forumasica je stavila link na danske stranice sa testiranim proizvodima. Marka koja im je nositelj kozmetike koju prodaju pod organsku se nalazi na dosta listi oznacena crveno. Jednostavno mi ne sjedaju.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  44. #94
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Vegete nema u mojoj kuhinji, a bebi tek ne bi dala.
    Ali, eto, danasnji rucak ima alevu papriku, biber, svinjsku mast... to bebi ne mogu dati. Pecurke razne volim da koristim, one mi sad padose na pamet...
    Ne jedem nezdravo, ali hrana koju volim nije za bebu.

  45. #95
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Koliko mi ima stariji sin toliko vegeta nije u mojoj kuhinji. Biti ce 16god. Sol, papar(bj/sareni) origano, bosiljak,paprika goruscica,korijander, kopar, ljupcac, tandoori (to su samo svakodnevni zacini)mala jede od kada je imala godinu dana. Jede sve kaj i mi naravno zacinjeno u manjoj mjeri.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  46. #96
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Posle godine se moze postepeno prilagodjavati (ali opet sa izuzecima nekim - gljive, recimo). Ali moj komentar je bio za ishranu manjih beba - za moj ukus to bas i nije, bilo bi samo kad bi bebi davala sto ne sme, sto naravno nisam radila.
    Posljednje uređivanje od lady.x : 17.07.2016. at 22:14

  47. #97
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Ima puno kvalitetnijih trgovina a da ne moras bankrotirati da bi se zdravo hranila ili koristila prirodnu kozmetiku.
    potpuno se slažem

  48. #98
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    što sam propustila?
    zašto je žuta banana?

  49. #99
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    što sam propustila?
    zašto je žuta banana?
    vrijedjala je na onoj temi o odgoju pasa, tj. amaterski pokusaji koristenja ironije i sarkazma

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    81

    Početno

    zasto stavljat vegetu u jelo ako doma imam povrce koje se navodi na ambalazi vegete,onda mi nema smisla stavljati jos i vegetu. stvar je u tome sta miris vegete nije ni slican mirisu tih istih zacina u svjezoj varijanti a to ne znam zasto i iz tog razloga je ne koristim.

    sad o gadljivosti...iza djeteta mogu pojest/popit ..nikakav mi problem nije...a iza nekkoga drugog...hmmmm popit samo iza muza a pojest isto ali samo ponekad.


    imam jos jednu gadljivu stvar za napisat...naime...meni se gadi kad netko kopa nos. ljudi to rade, znam...ok...kad si doma, sam, iskopaj sve iz nosa, uzivaj, operi ruke i nije se dogodilo...ili kopaj sa papirnatom maramicom sta je meni osobno bolje jer vidim sta izade salu na stranu.. jedna osoba iz obitelji dolazi skoro svaki dan da se igra sa mojim djetetom i zadnjih dana primjecujem da kopa nos dok slaze kockice. meni se kosa digne na glavi i ne znam dal da ista kazem. neugodno mi je pa samo uzmem dijete kao trebam promijenit pelenu ili nesto smislim. inace, osoba je sredena, uredna, sve ok ali eto to..valjda se zanese. da je clan moje obitelji, ja bi rekla ali muzeva je to strana a ja sam dovoljno zasrala neke odnose tako da ne znam dal da je uvrijedim ili da sutim... mislim da nema sanse da on nesto kaze. eto.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •