Vidi rezultate ankete: Pojedete li ostatke hrane iza djece?

Glasači
25. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

    8 32.00%
  • Ne

    4 16.00%
  • Ovisi o hrani

    13 52.00%
Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 113

Tema: Jeste li gadljivi?

  1. #1
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno Jeste li gadljivi?

    Mala često ne završi voće nego ga razbrljavi na pola.
    Gledam jučer nektarinu (visoko na listi meni omiljenog voća) i bi - ne bi, bi - ne bi. Pojela sam ju.

    Pojedete li brljavoće koje klinci ostave?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mala često ne završi voće nego ga razbrljavi na pola.
    Gledam jučer nektarinu (visoko na listi meni omiljenog voća) i bi - ne bi, bi - ne bi. Pojela sam ju.

    Pojedete li brljavoće koje klinci ostave?
    Ne. Jer nema. Rijetko kad ih je i bilo.

    Ali nisam gadljiva ni na kakvu hranu. Od ostataka pojedem baš ono što mi najmanje treba, koru od kruha. I glođem kosti koje moj stariji ostavi jer ima fiksni aparatić pa ne može glodati.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Da, uzasno sam gadljiva. Mozda bih i mogla pojesti nesto iza klinaca, ali popiti, nema sanse. Inace, uvijek nosim bocicu vode sa sobom i mrzim kad me netko upita gutljaj vode, ne zato jer ne zelim dati svoju vodu, nego zato sto je zbog gadljivosti za mene ta bocica svrsen slucaj A ne mogu nekome reci : necu ti dati vodu, gadi mi se piti nakon tebe I tako, vec sam pisala na forumu o nekim svojim drugim gadljivostima. Ukratko, ta sam

  4. #4
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mala često ne završi voće nego ga razbrljavi na pola.
    Gledam jučer nektarinu (visoko na listi meni omiljenog voća) i bi - ne bi, bi - ne bi. Pojela sam ju.

    Pojedete li brljavoće koje klinci ostave?
    Pojedem

  5. #5
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Uglavnom ne. Ali nije zbog gadljivosti, vec zato sto mi ne treba taj visak hrane. (Ok, tu i tamo ima hrane koju pas s maslom ne bi pojeo... maline s hummusom, na primjer, ili kruh potopljen u vodu.)

  6. #6
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    danas natjeram malu da proba bob,složila je facu ko' da će povratit,ja ispružim dlan,ona ispljune i to onda pojedem...zna se u koju skupinu spadam....

  7. #7
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Zs
    Mislila sam da je mm jedini takav.
    Ja prije spadam u gadljive, ali onako, umjereno gadljive.

  8. #8
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Voce uzmem bez problema pogotovo nakon djece.

    ali ako mi netko prica neke gadljive stvari dok jedem tog trena ne mogu vise jesti jer mi bude mucnina.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Pojedem .
    Zato i imam 5kg viška...
    I čistim ispovraćano bez problema, i zamusane guze i slično.

    Ali je MM jesenas kupio neku finu slaninu na sniženju - iz koje je ispuzalo more crva čim sam je zasekla . Nisam slaninu okusila od tad, i ne planiram skoro.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    O itekako sam se znala najesti. Moja nikad nije puno jela. Recimo pola breskve na plaži joj je bilo uvrh glave.
    Ali zato kp i Lily ako netko krene s gadljivom spikom skoro pa pivratim.
    Posljednje uređivanje od larmama : 22.06.2016. at 23:56

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    I sva sreća imam MMa koji je rješavao gadljive stvari tipa kad je kćer ugazila u pseću kakicu. Ja sam ju jedva dovela doma, usput mi se malo malo dizao želudac i stala bi misleći hoću li se ispovraćati . A dijete me samo iznenađeno gledalo zasto mu ne dam ruku i hodam par koraka iza njega.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Tamo gdje je bila vidljiva kcerina slina, to ne bi pojela, jer mi je odvratno osjetiti njenu slinu u ustima. Sve ostalo sam mogla pojesti poslije nje.
    Dakle, zaslinjenu nektarinu me bi pojela, ako ju je mrljavila I brljavila po ustima I onda onako slinavu ostavila.

  13. #13
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    iza kćeri sve
    znam uzeti njenu žvaku ili bombon
    ona ne voli hrskavicu, pa je ja glođem s njenog batka
    samo iza nje
    iza drugog nikog
    i ja bih, kao rehab bocu poklonila (jedino ako bi bili u Sahari... )
    il ono, daj liz
    ma evo ti sladoled

    na govna sam gadljiva
    na povraćotinu umirem
    sreća da je moja rijetko kad povraćala
    ali kad bi to bilo
    ja bih zazivala MM i trčala što dalje da se i ja ne zapovraćam

  14. #14
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    ja sam s skuliranom :D

  15. #15
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    pa roditeljska je dužnost oblizat djetetov sladoled da ne počne curit

  16. #16
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    pa roditeljska je dužnost oblizat djetetov sladoled da ne počne curit
    ja to ne
    ne da ona jede iza mene
    jedino da ga onda ja do kraja pojedem
    ali to se nije desilo da se mom požderuhu sladoled počne topiti
    taj se ne stigne odlediti

  17. #17
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Jako sam gadljiva, ali na dijete niti najmanje. A uz gastritičnog psa sam se naučila tolerirati i kojekakve tjelesne izlučevine

  18. #18
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Pojedem iza djeteta, ako mi se jede. Ali nikad ne bih mokri kruh. To mi je grozno.
    Povraćala je samo jednom do sada, toliko sam se iznenadila, a i ona, da nisam ni razmišljala gadi li mi se.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    iza kćeri sve
    znam uzeti njenu žvaku ili bombon
    ona ne voli hrskavicu, pa je ja glođem s njenog batka
    samo iza nje
    iza drugog nikog
    i ja bih, kao rehab bocu poklonila (jedino ako bi bili u Sahari... )
    il ono, daj liz
    ma evo ti sladoled

    na govna sam gadljiva
    na povraćotinu umirem
    sreća da je moja rijetko kad povraćala
    ali kad bi to bilo
    ja bih zazivala MM i trčala što dalje da se i ja ne zapovraćam
    Ajme i ja ovako za povraćanje, ali kontam, ako to napišem, fakat ću ispasti nemajka

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    danas natjeram malu da proba bob,složila je facu ko' da će povratit,ja ispružim dlan,ona ispljune i to onda pojedem...zna se u koju skupinu spadam....
    Ok, sad već shvaćam da ću se svega načitati na ovoj temi i da je ova tema izvrsna za dijetu
    Već mi je želudac u grlu, imat ću taj prizor slinavog boba cijeli dan u glavi

  21. #21
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moja je imala teški GER do 3,5 godine.
    U bljuvotini sam živjela cijelo to vrijeme.
    Inače, ona pljune, ja pojedem, kao i Skulirans
    Ne gadim se na ništa.
    Drek, leš iz vode star mjesec dana....
    Ništa mi ne smeta.
    Baš ništa.
    Ali neću pojesti za svakim i od bilo kuda.
    Nije do gadljivosti, već higijene.
    Osjetljiva sam jako i ne želim riskirati hepatitis, salmonelozu i sl.

  22. #22
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Gadljiva sam, ponekad oblizem sladoled da ne curi iz ciste nuzde.
    Ja cak ne volim jesti hranu koju je pripremio netko koga ne poznajem, osim u restoranima, tu se trudim ne razmisljati kako im izgleda kuhinja.
    Sva sreca pa mm nije uopce gadljiv.
    Pulinka, fuj, sad necu ni ja jesti slaninu od ove mentalne slike.

  23. #23
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    pa ja pojedem ako su ostaci ostavljeni uredno na tanjuru: da nije zaslinjeno, popljuvano, bilo u ustima pa ispljunuto; a ostatke voća ako treba malo isperem i pojedem.
    i od djece i od muža, meni se ni njegovo ne gadi.
    a natezanje jedne bočice može samo s mužem, to ne radim ni s djecom - zbog djece, naravno. a iza nekog drugog ne bi ni u ludilu, užasno mi smeta takav oblik prisnosti čak i više nego što mi se gadi.

  24. #24
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Nisam uopce gadljiva, ali za klincima ne jedem, nemam tu naviku, jer moji bas i ne ostavljaju puno. Bolje sa ne pricam kako sam negadljiva, gadljivcima ne bi bilo dobro...

  25. #25
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Pričaj, pričaj.

  26. #26
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme i ja ovako za povraćanje, ali kontam, ako to napišem, fakat ću ispasti nemajka
    zašto bi ispala nemajka, ko da je povraćotina i govno tvog djeteta mirišljavo, ne brini, da ti zavežu oči ne bi po mirisu razlikovala od drugih

    meni se užasno želudac diže na miris povraćotine i ne mogu to kontrolirati, probam, ali jako teško. bar nekoliko puta dobijem nagon za povraćanjem. i kosa u hrani mi jako smeta, kad izvučeš dlaku, a ona friško orošena ćuspajzom
    bude mi stalno ta slika pred očima i više ne mogu jesti. pokušavam osvijestiti da je to samo dlaka, šteta sad ne pojest tu finu hranu - al ma kakvi, ne vrijedi.

  27. #27
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    meni se gadi kad gledam na telki kako strižu ovce imam osjećaj da to toplo i iznošeno runo smrdi ko lešina.

  28. #28
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Runo samo malo smrducka. Tek kad ga ostavis u vreci na obali jer ti je promakla, pa te nakon tjedan dana upozore da zagadjujes, tek onda smrdi ko tjelesa. A kad ga ubacis u badanj pun vruce vode i Nile, pa rastopis govanca u nesto vrlo źitko, pa se uvalis do ramena da to operes, iiihaaaaj!!!
    Ah, uspomene <3

  29. #29
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Zakucavanjeeeee!

    Di ste gadljivci???

  30. #30
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Iznad wc školjke, rekla bih :D

  31. #31
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Buahahahaha!

  32. #32
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ja sam skuzila da sam gadljiva na mokre stvari, ono hodanje po vlaznom podu na barci di svi hodaju brrrrrr a tusiram se na prstima ako sam u tudjoj kadi, u vikendici ili cak doma ako kada nije frisko oprana :psycho:

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    zašto bi ispala nemajka, ko da je povraćotina i govno tvog djeteta mirišljavo, ne brini, da ti zavežu oči ne bi po mirisu razlikovala od drugih

    meni se užasno želudac diže na miris povraćotine i ne mogu to kontrolirati, probam, ali jako teško. bar nekoliko puta dobijem nagon za povraćanjem. i kosa u hrani mi jako smeta, kad izvučeš dlaku, a ona friško orošena ćuspajzom
    bude mi stalno ta slika pred očima i više ne mogu jesti. pokušavam osvijestiti da je to samo dlaka, šteta sad ne pojest tu finu hranu - al ma kakvi, ne vrijedi.
    A meni, gadljivici, kosa u hrani se rijetko kad gadi. Ono, kad bih našla malu crnu kovrčavu dlaku u sendviču sasvim sigurno bih ga s gađenjem bacila. Ali dlaka s glave, optimalne duljine (ne valja ni da se razvlači ko topljeni sir, jel ) u tanjuru gulaša, ne bi mi najmanje zasmetala.

  34. #34
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ni meni se kosa toliko ne gadi. Druga stvat je kad mi se dok sam jela pizzu medju zube zabio neciji nokat, po velicini bih rekla nozni.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ni meni se kosa toliko ne gadi. Druga stvat je kad mi se dok sam jela pizzu medju zube zabio neciji nokat, po velicini bih rekla nozni.
    a daaaaaaaaaaaaaaaj
    odoh rigati

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ni meni se kosa toliko ne gadi. Druga stvat je kad mi se dok sam jela pizzu medju zube zabio neciji nokat, po velicini bih rekla nozni.
    Pa nije zapravo ni čudo, ali teško da je nožni nokat u pitanju. Ja sam si više puta oderala nokte na ribež za sir ili zelje... Sad mi to više nije problem (živjela kalota) ali razumijem kako nokti dospiju u hranu, bar doma. Eh sad, da li ugostitelji trebaju imati rukavice po haccp, to stvarno ne znam. Bilo bi dobro.

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    A meni, gadljivici, kosa u hrani se rijetko kad gadi. Ono, kad bih našla malu crnu kovrčavu dlaku u sendviču sasvim sigurno bih ga s gađenjem bacila. Ali dlaka s glave, optimalne duljine (ne valja ni da se razvlači ko topljeni sir, jel ) u tanjuru gulaša, ne bi mi najmanje zasmetala.
    Ako je netko drugi pripremao onda odustanem od jela jer ne znam što je sve još upalo (krmelj, slina, bala, krasta, prdac). Ako sam ja pripremala maknem dlaku i pojedem.

  38. #38
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ja sam alergicna na probavanje hrane pa vracanje zlice u jelo tijekom kuhanja. Fuj. Nalupetam muza kad to vidim. A on blene, pa sto, ionako kuha, mikrobi ce se iskuhati?? I fakat ne kuzi.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Doslovno me sram napisati koliko sam negadljiva. Nista od gore navedenog me ne smeta.
    Jedem iza djece, iza drugih ljudi, iza psa, s poda podignem hladno, u slasticarni planski svi narucujemo razlicite sladolede pa ih vrtimo u krug, ne gade mi se ni dlake, ni nokti... bas se pitam sta mi se uopce gadi?

    Znojni ljudi, na primjer, to mi bas nije milo.

  40. #40
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja sam napisala da nisam gadljiva, ali nakon sto sam procitala neke zivopisne opise na ovoj temi, predomislila sam se
    fuuuj!

  41. #41
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam napisala da nisam gadljiva, ali nakon sto sam procitala neke zivopisne opise na ovoj temi, predomislila sam se fuuuj!
    Tema je počela od gnjecavog voća iza djece, da bi na kraju pričali o noktima u hrani

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam alergicna na probavanje hrane pa vracanje zlice u jelo tijekom kuhanja. Fuj. Nalupetam muza kad to vidim. A on blene, pa sto, ionako kuha, mikrobi ce se iskuhati?? I fakat ne kuzi.
    jenn ti si šampion

    Gade mi se sluzave, ljigave stvari. Nit jest nit pipat. Skontala sam da mi se manje stvari gade ako o tome ne razmišljam (dlaka u hrani, hrana s poda) .
    I ne jedem gnjecavo voće uopšte, kamoli iza male zamazano njenom slinom. Iza nje rijetko šta pojedem, jer se u njenom tanjuru, nekim čudom, pred kraj jela zna naći svašta .

  42. #42
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
    Pojedem .
    Zato i imam 5kg viška...
    I čistim ispovraćano bez problema, i zamusane guze i slično.
    Ali je MM jesenas kupio neku finu slaninu na sniženju - iz koje je ispuzalo more crva čim sam je zasekla . Nisam slaninu okusila od tad, i ne planiram skoro.
    vidiš,a ja toliko volim pancetu da bi zabestimala na crve što su mi uzeli dio,odrezala to di su oni i nastavila jest....
    pa ček,ako jedeš trešnje isl najedeš se crva s njima....muž od sestre radi toga rastvara rukama svaku trešnju i ako slučajno vidi crva odma baca...luđak...pa malo dodatnih proteina ne škodi...

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    I sva sreća imam MMa koji je rješavao gadljive stvari tipa kad je kćer ugazila u pseću kakicu. Ja sam ju jedva dovela doma, usput mi se malo malo dizao želudac i stala bi misleći hoću li se ispovraćati . A dijete me samo iznenađeno gledalo zasto mu ne dam ruku i hodam par koraka iza njega.
    e,a moj se pas prekjučer otrovao pa je u šetnji i rigala i imala proljev, i to baš po sred puta ispred kafića,svi gledaju u nogomet i ona se tu iskrca...i ja lijepo vlažne maramice i kupi tu litavicu u onu vrećicu...

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme i ja ovako za povraćanje, ali kontam, ako to napišem, fakat ću ispasti nemajka
    pa dogodit će vam se kad tad situacija da jednostavno neće imat tko to pokupit nego vi...
    ja sam sa MMom kojeg često nema naučila savladat strah/gadljivost nad kukcima pa sad te mogu sama ubit po kući,to mi je prije bio problem...
    jednom sam ko' cura mojima ostavila poruku da ne spavam u svojoj sobi nego prizemlju kuće jer je onaj češalj sa zida pao negdje blizu kreveta...
    nisam vidjela gdje je i nema šanse da bi tu oka sklopila...

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam skuzila da sam gadljiva na mokre stvari, ono hodanje po vlaznom podu na barci di svi hodaju brrrrrr a tusiram se na prstima ako sam u tudjoj kadi, u vikendici ili cak doma ako kada nije frisko oprana
    a mi nudisti na barci,moš mislit što bi stupila na našu gdje su se i gole guzice trljale...

    kad jedem,možete pričati što god hoćete, ništa mi ne bi pokvarilo uživanje u hrani...jednom sam bila sa ekipom s posla na nekom ranču,jeli kozletinu ispod saća, domaćinu ispao nož na boso stopalo,lipti krv,svi za stolom protrnuli i samo gledaju,ja skočila,uzela bocu rakije,to mu zalila i stisla pa smo zvali hitnu...i onda sam lijepo nastavila s kozletinom...ruke sam naravno oprala...

  43. #43
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Mislim da je kod crva razlika to što su ovi u mesu redovito od muha, a ovi u voću od kojekakvih manjih kukaca, koji vole voće.

    Nego, moj domet negadljivosti je bio kad sam na tv-u gledala dokumentarac o mumifikaciji, s tim da su imali leš čovjeka kojem je to bila zadnja želja, pa su u tančine objasnili i pokazali. Mislila sam si hoću nastaviti jesti ili ne, ali glad je prevladala.

  44. #44
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Skulirana, ja isto tako jedem tresnje, mrzim crve ali mrrrrrzim gade mi se toliko iskonski da ih ne mogu vidjeti ni nacrtane.

  45. #45
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Gadljiva sam, ponekad oblizem sladoled da ne curi iz ciste nuzde.
    Ja cak ne volim jesti hranu koju je pripremio netko koga ne poznajem, osim u restoranima, tu se trudim ne razmisljati kako im izgleda kuhinja.
    Sva sreca pa mm nije uopce gadljiv.
    Pulinka, fuj, sad necu ni ja jesti slaninu od ove mentalne slike.
    Hvala ti...
    Već sam mislila da sam jedina.
    Mogu bocnuti vilicom iz njenog tanjura (tamo di nije brljavila) i to je to.
    Oblizati sladoled u nuždi, ako baš moram... ali drugo ne.

    Na sve tjelesne izlučevine (njene) nisam gadljiva.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam alergicna na probavanje hrane pa vracanje zlice u jelo tijekom kuhanja. Fuj. Nalupetam muza kad to vidim. A on blene, pa sto, ionako kuha, mikrobi ce se iskuhati?? I fakat ne kuzi.
    Ili ono kad svi jedu salatu iz iste zdjele, pa se oblizane vilice sudaraju dok kopaju po zdjeli... Urgh. Prvo sto napravim kad salata stigne na stol jest da izvadim sebi dio na tanjur, dok negadljivi grabezljivci nisu krenuli.
    Posljednje uređivanje od rehab : 23.06.2016. at 19:26

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    vidiš,a ja toliko volim pancetu da bi zabestimala na crve što su mi uzeli dio,odrezala to di su oni i nastavila jest....
    pa ček,ako jedeš trešnje isl najedeš se crva s njima....muž od sestre radi toga rastvara rukama svaku trešnju i ako slučajno vidi crva odma baca...luđak...pa malo dodatnih proteina ne škodi...
    Mda...sad kad razmislim, u pravu si, nije presudio vizuelni "ugođaj", nego je rasečena slanina imala evo taj miris, kao ono martino runo iz vode - na crkotinu koja je odstojala dovoljno da muve u njoj porastu cm debele ...

    Crvi u trešnji su sasvim druga stvar :D. o njima uopšte ne mislim dok gutam trešnje, i na dlake u hrani nisam puno gadljiva, kad bolje razmislim meni se diže želudac uglavnom na "miris" pokvarene hrane, usmrđeno jaje mi je valjda br. 1 na listi odvratština...Mada mi se redovno dizao želudac na onog idiota sa TV--a koji je kuvao zgažene crkotine sa autoputa, fuj...

    MM je gadljiv, i kad stvarno hoću da mu se osvetim, podsetim ga na jednu anegdoticu, kada je sin imao valjda 8-9 meseci, a ja ostavila MM-a sa decom na 10 min. dok odem pod tuš.
    U tih 10 min. MM je uspeo da zaspi, a sin da se ukaki, otvori nekako sebi pelenu, oduševi se sadržajem i poigra se pomenutim...Ušla sam u trenutku u kome je mališa sa izrazom naučnika cuclao svoj braon prstić kojim je prethodno zamazao sve u dohvatu, dok je muž blaženo hrkao a ćerka se anđeoski mirno igrala sama...
    Pedijatarka je valjda vrištala od smeha kad ju je MM nazvao da pita hoće li detetu škoditi ono što je pojelo (nakon što je proveo pola sata u kupatilo pokušavajući da se ne ispovraća)
    Ugl. detetu nije bilo ništa ali je MM-u trebalo par dana da se oporavi

  48. #48
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Pulinka
    Ne znam koji dio mi je smjesniji, taj u kojem zove pedijatricu ili u kojem pokušava doći sebi

  49. #49
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Sva sreca da mm nije gadljiv uopce, koliko puta je vadio igracke iz wc-a, a jednom cak i lotr prsten iz hrpe djecjeg dreka , nisam mu dala da me dotakne 3 dana.

  50. #50
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Sva sreca da mm nije gadljiv uopce, koliko puta je vadio igracke iz wc-a, a jednom cak i lotr prsten iz hrpe djecjeg dreka , nisam mu dala da me dotakne 3 dana.
    Ajoj, kaj bi ti onda napravila s djetetom da je, kao moj stariji, probalo kakav okus ima kakica... ?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •