Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Bezbolna menstruacija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    6

    Početno Bezbolna menstruacija

    Pozdrav svima! Evo tražila sam po netu iskustva sa mojom malo čudnom situacijom i nisam našla baš ništa pa bi molila ako netko ima slično iskustvo da podjeli samom. Uglavnom cijeli život imam bolne menstruacije i pod normalno mi je da u te dane pijem bar 2 neofena dnevno a nikad i ne pomognu i sad mi se prvi puta u životu dogodilo da sam dobila menstruaciju koja nije baš ni malo zablila i iako je osjećaj super to me ipak malo zabrinulo jer kao što sam rekla uvijek su bile bolne. Imam 36g dvoje djece od 11 i 7g. Menstruaciju sam dobila nakon 47 dana (što nije čudno jer imam pocisticne jajnike pa ni je ciklus neredovit od 30 i nešto do 40 i nešto dana) bila je normalne jačine i trajala je ko inače . Naglasiti ću još da ne pijem nikakve lijekove ni hormone niti sam ih pila u zadnje vrijeme Pa eto dali je netko možda imamo sličnu situaciju Hvala puno na odgovorima i L.P

  2. #2
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    I ja imam Pcos, i takvi ciklusi su kod mene sasvim normalni. Ima dana kada ne mogu hodat od bolova, dok ima dana da ni ne znam da imam mengu.
    Prije trudnoće sam regulirala cikluse duphastonima.
    Meni je doktor objasnio da je to normalno kod nas s pcos-om i dalje se nisam ni raspitivala o tome

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Ja sam imala bolne menstracije i otisla sam kod lekara alternativne medicine, ona mi je dala neke pilulice koje sam pila pola god, i od tad nemam bolove i dobijem na vreme

  4. #4
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    evine kapi ili evin čaj. meni je super pomoglo za jako težak pms i bolove. bolovi su punooo slabiji, osim valunga i malo živčanoče ni ne osjetim ga ( za razliku od prije gdje sam se sama htjela u ludnicu poslat). Krvarenje je obilno al to dugujem hipotireozi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •