Pretraživala sam forum, ali pronašla sam samo dosta stare objave, iz 2009.godine pa mi je bilo glupo išta pisati tamo. Ako negdje postoji već ovakva tema ,a da nije baš toliko stara , ispričavam se i neka admini slobodno uklone post.

Kako i sam naslov kaže , zanima me kako provodite vrijeme sa zahtjevnim bebama, tko ih ima.
Moja curica je 4 i pol mjeseca i ništa ju ne zadovoljava, samo bi se nosala, a i tada ćak nekada zna kenjkati,tko više zna zašto...Tomu je kriva situacija u kojoj smo se našle,naime živjele smo do nedavno kod mojih roditelja, gdje je uvijek puna kuća,i uvijek je netko bio oko nje,i nije bio problem da ju se nosa.Sada smo se vratile kući ,suprug radi veći dio dana, i ja sam u problemu. Ne mogu ju ostaviti više od 5 min samu, odmah plače. Gdje god ju stavim da se zabavlja bude mirna samo 5 min ( u Baby gymu, u viperu, na puzlama na stomačiću pa pobacam igračke oko nje... u kolicima također ne želi biti,čim ju spustim razdere se, tako da su nam šetnje još samo pusta želja... Same smo većinom preko dana, tata radi,baka i djed su 30 km dalje,a meni ruke otpadaju od bolova (ima blizu 7 kg), i ne mogu ju više nosati koliko bi ona htjela. Pomalo sam već počela pucati i nemam snage ... moram joj biti posvećena 100% dok je budna, a nemam više ideja što da radimo i kako da provedemo to vrijeme,a da mi nije na rukama.. Ako koja mama ima slično iskustvo, svaki savjet i ideja su i više nego dobro došli...