Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 67 od 67

Tema: trebam vaše objektivno mišljenje

  1. #51
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Da imam brdo love i mogu birat gdje i kako ću ljetovat: to bi bio najam mobilnih kućica (onih malo luksuznijih, s klimom) u prirodi među drvećem, da mogu bit u kupaćem od jutra do mraka, bosa cijele dane, bez oblačenja za odlaske na obrok i slično, potpuno naturale i sjedinjena s prirodom Svatko ima svoje gušte.
    Mene su odusevile mobilne kućice u kampu Sibinj. kraj Senja. To je podvelebitsko Primorje, već sam pisala lani o njima. Potpuni mir, tišina, stabla, kristalno čisto more. Cijene su bile sasvim OK.
    No, trebate voljeti taj kraj, ipak nije vrelo kao na jugu, ali mirišiiiii zrak, kao najbolja lubenica

    O, da, NE treba kuhati, ima restoran. Ako mislim što ću kuhati, kupujem to, kuham, pripremam tanjure, serviram, čistim, perem to suđe...NIJE godišnji ( tu se posve slažem sa otvaračicom teme. Ako se odmaram tada neka me dvore, inače mi je doma lakše i udobnije, nego u nepoznatoj kuhinji).

  2. #52
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Thanx za info Beti za kamo. Ne poznajem.taj kraj.

    sta ja znam.meni to nije problem kod nas ro ovako izgleda:
    Kad dodjemo dok ja raspremam stvari muz obavi po popisu iz zg tjedni shopping a nekad i ne mora jer nosimo hranu (po otocima smo).

    ja dodjem pol sata s plaze prije muza i djece skuham oni serviraju muz opere sudje ma sve gotovo za tren oka.
    a i nema u hotelskoj ponudi finih i jednostavnih jela od povrca koja ja volim tamanit preko ljeta. To mi je kuhanje bas gust jer je za moje nepce a ovo preko godine vise da zadovolji nepca vecine obitelji
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 22.07.2016. at 17:46

  3. #53
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Lili, draga, pa kud bi ti kao dijete cvijeca bosonoga u sumicu s klimom? 15 godina ljetujem u satoru u sumici, nikad nije bilo prevruce nocu, danju tek poneki dan. A vec sam se zalila tu na forumu kako su Austrijanci upropastili raj na (hrvatskoj) zemlji s kucicama s klimom. Mozda ovima u kucicama ne bude bucna klima, al ostalima srce puca od betoniranja i AC vandalizma.

  4. #54
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Al, istina, mi idemo u kamp gdje idu bas iskonski ljubitelji prirode i tisine. Mozda ako je okolo glasno, klime ni ne smetaju.

  5. #55
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Kod nas samo ja kuham. Ja sam ispalila prije par tjedana. Vracamo se s godisnjeg u Istri, silazimo u Opatiji nesto obaviti, velim ja muzu - uzet cemo sad tu neku pizzu il nesto u pekari, a veli MM, ma ne bi ja pizzu, kaj nemamo nis doma?
    Morala sam do 5 izbrojat prije nego sam pristojno odgovorila da nemamo jer nas nije bilo tjedan dana

  6. #56
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako mislim što ću kuhati, kupujem to, kuham, pripremam tanjure, serviram, čistim, perem to suđe...NIJE godišnji
    Obzirom da od svih obaveza sto ih imam kroz godinu ostane samo kuhanje (ili pranje suđa jer i MM kuha) bome meni to JE godišnji.
    Jer za promjenu kuham kad je ručak, a ne ujutro u 5 ili navecer u 7.

  7. #57
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, draga, pa kud bi ti kao dijete cvijeca bosonoga u sumicu s klimom? 15 godina ljetujem u satoru u sumici, nikad nije bilo prevruce nocu, danju tek poneki dan. A vec sam se zalila tu na forumu kako su Austrijanci upropastili raj na (hrvatskoj) zemlji s kucicama s klimom. Mozda ovima u kucicama ne bude bucna klima, al ostalima srce puca od betoniranja i AC vandalizma.
    Ajde nemoj pretjerivat pa te kucice su uvijek izdvojene od ostatka kampa isu one nasadjene izmedju satora i prikolica
    Ljetovala sam 17 godina iskljucivo kampirajuci cijelo ljeto sa starcima tako da obozavam kamp a i s izvidjacima sam isla godinama al ja imam problene s venama i fakat ise ne podnosim ove vrucine ( imam osjecaj da je meni toplije nevo drugima) ja ne mogu na godis jem ne spavat i bit groggy to mi onda nije godisnji.

  8. #58
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Pobjeze....

    bit ce i godine cine svoje..ha ha ne mogu evo ni sad u zg spavat od vrucine a kamoli u Dalmaciji. Ne moze me nitko uvjerit da su u prosjecnom kolovozuu Dalmaciji noci u satoru ugodne jako je vruce i sparno promijenila se i klima.
    ja rec imo vise ne mogu podnijet tudje hrkanje iz satora do jer sam brate preosjetljiva na sve te zvukove ja bi potpuni mir i tisinu.

    Po Istri ne ljutujem pa ne znam kakve su temp.al ne podnosimo svi jednako vru inu a ni hladnocu.ja recimo zimi nikad nemam potkosulju ni hulahopke ako je bas -20onda obuc em strample al zato ljeti ludim od vrucina.

    evo i sad se hladim pod klimom u zg.

    tako da bez klime nigdje ne idem jer ako se ne naspavam hebes takav go.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 22.07.2016. at 23:53

  9. #59
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Zaboravih napisat da se to upravo dogodilo mojima .bilo je toliko vruce da je mami pozlilo i ijedva zivu glavu izvukla spasila je Hitna u Zadru.
    Na veliki zalost svih has nakon 30 godina kampiranja starci su morali prodat prikolicu jer jednostavno vise nisu mogli zdravstveno izdrzat te vrucine po mjesec Dana u kampu a u svojim godinama.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.07.2016. at 00:13

  10. #60
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    A imas pravo, svatko ima drugaciji sustav regulacije tjelesne temperature. Meni je ljeti u sumi na moru sa satorom super (ne idem u Istru kampirati, nego srednji Jadran, otoci), al imam odlican sator kroz koji cirkulira zrak. Godinama trazim novi, nema dovoljno dobrog

    U nasem kampu nisu izolirali kucice, nego su posjekli sumu u dijelu kampa, stavili beton, asfalt, lim i AC.

  11. #61
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    A u Zg me zelena dusa boli od toliko klimi po centru. Hodas po cesti, svako malo puse topao zrak iz AC jedinice, a unutra bude 22 C. Na poslu nemam klimu i to je neizdrzivi uzas, al nemam ni doma. Doma je kako koje godine. Ova je OK.

  12. #62
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi smo kupili kampicu s klimom, stoji u hladu ali navecer prije spavanja obavezno ukljucimo klimu da malo rashladi, taman za zaspati. Preporod nakon kampice bez klime, gdje je znalo bit da ne mogu zaspati od vrucine. Spavanje u satoru ljeti me primarno asocira na budjenje u 6 ujutro od prevelike vrucine. Spram toga mi je i ljetnokuhanje sasvim ok

  13. #63

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Mobilne kucice u Nerezinama, Lili
    A nisu austrijanci krivi za mobilne kucice. To je sirenje ponude i hvala Bogu da je. Hrvatska zivi od sunca i mora, fali puno ideja i sadrzaja koji bi nadopunili cijelu pricu.

  14. #64
    anika2 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    157

    Početno

    Zene,uzivam.već dva dana ne idem na tečaj. Stariji mi krenuo u skolu.sad će šesti rođendan pa mi se dobro poklopilo da imam vremena za pripremu proslave. Kad ne napravi dz u boravku ja s njim radim tj kontroliram..poslije rješavamo jednu radnu bilježnicu dodatno.možda će mi suprug raditi i drugu smjenu.tad stvarno moram kupiti neki rabljeni auto.
    Što se tiče ljetovanja,moj godišnji ne podrazumijeva kuhanje. Uzeli smo polupansion.smještaj je bio ispod prosjeka (ocjena 2) no hrana je bila dobra.doručak i rucak.deset dana 800€ za nas četiri. Umag. Dječica odlučila samo jedno popodne odspavati tako da sam se vratila doma iscrpljena totalno. Trčali su rivom ko pušteni sa lanca. Budili su se u osam a išli spavati iza 22. Kaos. Suprug I ja planirali uzeti vrijeme za sebe no ništa od toga. Navečer bi zaspali sa djecom . standardno.

  15. #65
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Stvarno pekel.

  16. #66
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Mobilne kucice u Nerezinama, Lili
    A nisu austrijanci krivi za mobilne kucice. To je sirenje ponude i hvala Bogu da je. Hrvatska zivi od sunca i mora, fali puno ideja i sadrzaja koji bi nadopunili cijelu pricu.
    thanx za info annie.

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo kupili kampicu s klimom, stoji u hladu ali navecer prije spavanja obavezno ukljucimo klimu da malo rashladi, taman za zaspati. Preporod nakon kampice bez klime, gdje je znalo bit da ne mogu zaspati od vrucine. Spavanje u satoru ljeti me primarno asocira na budjenje u 6 ujutro od prevelike vrucine. Spram toga mi je i ljetnokuhanje sasvim ok
    sillyme može na pp info di ste kupili i kakvu kampicu?
    ja umirem ljeti u kamp prikolici bez klime, u šatoru da ne govorim. inače ljeta su mi postala nepodnošljivo vruća, a hladnoću puno bolje podnosim, e ne bi vjerovala da mi je to netko rekao prije 10 godina.


    znala sam spavat ko mlađa pod vedrim nebom radije nego u šatoru baš zbog svježeg zraka, jedino je budjenej vrlo rano.

    zato ne idem više nigdje ljeti gdje nema klime, fala ti Bože da su postale normala.

  17. #67
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    znala sam spavat ko mlađa pod vedrim nebom radije nego u šatoru baš zbog svježeg zraka, jedino je budjenej vrlo rano.
    stariš

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •