nakon 8 tjedana mi smo uspjeli doci da samo dojimo........ trenutno sam jos uvijek na snifanju oxytocina

naime, nakon 7 tjedana imala sam 2 dana bez adaptiranog i onda opet nije bilo dovoljno pa sam u naletu ocaja uzela i sprej koj se sprica u nos prije dojenja (oxytocin)

jel ima neko iskustva sa oxytocinom?

jel ima neko iskustva sa eventualnim ponavljanjem runde motiliuma?

da li je normalno da je bebina kakica kod dojenja tako mekana (to je prilicno tekuce za razliku od kakice kod formule). koliko puta na dan piske dojene bebe? za kakanje sam pricitala da mogu kakati hrpu puta, samo me stvarno zbunjuje izgled te kakice

i ko zavrsno pitanje, kako sam se nacitala svega i svacega o dojenju, sto mislite o dodatnom izdajanju da bi napravila zalihu (to sam procitala u baby book od searsa)? nisam pametna sto da radim sa tim izdajanjem (dosta mi je izdajanja za citav zivot). da li vi uz dojenje i izdajate i slazete zalihe ili se time ne zamarate?

jos samo da velim da je kod mene do nedovoljne kolicine doslo od mastitisa koj je izbio kad je mali imao 5 dana i nije na vrijeme ljeceno i nije se na vrijeme reagiralo da nemam dovoljno mlijeka. mastitis sam dobila jer malog nisam pravilno postavljala na prsa, a unistilo me i to sto sam stavljala hladne obroke (tako mi je preporucila sestra koja mi je pomagala a ja sam naivno vjerovala da zena zna sto da radi)