Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: romobil za teenegera

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno romobil za teenegera

    pozdrav svima, u potrazi sam za kvalitetnim romobilom za sina - od kad zna za sebe lud je za romobilima i... no kako sam totalni laik molim mame i tate s iskustvom za savjet, koji odabrati, ovaj put zelim kupiti nekakv kvalitetan,koji bi potrajao par godina (value for money). On se zbilja s njim dosta vozi (iz/skole treninge itd.)Prošle godine sam u Mulleru vidjela jedan izvrstan, marke Kettler ali je kostao 999 kn, dok sam cekala snizenje on se prodao a prodavacica mi je rekla da ne drze više tu marku.

  2. #2
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja ima ovakav
    http://www.njuskalo.hr/sportska-opre...-oglas-8644538
    kupili ga u intersportu
    još prije 5 godina, za 8. rođendan
    mislim da je bio nekih 800 kuna
    vozi ga sve ove godine i to dosta, praktičniji joj je od bicikla za otići na trening, role ne voli
    ona zadovoljna, nije se nikad ništa polomilo, čvrst je, kompaktan
    e sad to nije neka top marka, ne znam zadovoljava li vaše kriterije

  3. #3
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Mi smo uzeli u Decathlonu jedan, 780kn, cini mi se, dobar je i ja se vozam na njemu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    on ima sad sličan vec par godina ali su se kotaci "izlizali" pa nije on ni jeftin bio.... sad sam mislial kupiti bas kavalitean ovako sam nesto nasla http://www.kettler.hr/Kids/p/Romobil...CategoryID/401
    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    moja ima ovakav
    http://www.njuskalo.hr/sportska-opre...-oglas-8644538
    kupili ga u intersportu
    još prije 5 godina, za 8. rođendan
    mislim da je bio nekih 800 kuna
    vozi ga sve ove godine i to dosta, praktičniji joj je od bicikla za otići na trening, role ne voli
    ona zadovoljna, nije se nikad ništa polomilo, čvrst je, kompaktan
    e sad to nije neka top marka, ne znam zadovoljava li vaše kriterije

  5. #5
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Imamo hudora iz Mullera i zadovoljni.
    A kako vaša djeca čuvaju romobile? Recimo moj bi na trening s njim il ducan a neznam kako ga zaključati pa nam je bicikl onda izbor iako je romobil prakticniji..

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj kasiopeja prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo hudora iz Mullera i zadovoljni.
    A kako vaša djeca čuvaju romobile? Recimo moj bi na trening s njim il ducan a neznam kako ga zaključati pa nam je bicikl onda izbor iako je romobil prakticniji..
    Onda kupiš hoverboard i spremiš ga u torbu za vrijeme treninga.
    Jedini je minus cijena.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi smo nas kupili u Intersparu, mislim da je firma Giant, ali nisam sigurna jer ga moja bas i ne koristi. Na njemu se i MM mogao voziti.

  8. #8
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Mi ga ne mozemo zakljucati.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj kasiopeja prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo hudora iz Mullera i zadovoljni.
    A kako vaša djeca čuvaju romobile? Recimo moj bi na trening s njim il ducan a neznam kako ga zaključati pa nam je bicikl onda izbor iako je romobil prakticniji..
    Moji isto imaju Hudorin, već par godina. Doduše onaj manji (125) i prezadovoljni su. Romobili super kvalitetni.
    Kad su na treninzima, sklope ih i unesu u dvoranu. Ne ostavljaju u garderobi jer tamo bi "dobili noge".

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moji imaju neki do 100kila,kad klinac ide s njim u vrtić zaključimo ga normalno lancem s bicikla kroz kotač, istina treba se sjetili uzeti lanac i mali cucnuti

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Moj sin kad ide na trening zakljuca ga na rasvjetni stup (s lokotom od bicikla) i sve ok, kad idemo na put ga sklopi! Znaci Hudora ili taj Kettler (je li imao netko takav?) Mislim na netu ima more toga ali ovaj sam vidjel auzivo i bas me onako impresonirao jedino me cijena nije impersionirala

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    101

    Početno

    Za rabljeni pokušaj pogledati na njuškalu ili nekom drugom oglasniku, ali. Za novi, imaš ovaj dućan pa pogledaj malo ako ti se nešto sviđa - imaš ih različitih; sa sjedalicom, bez, s tri kotača, s dva, itd itd. Dijeluju OK, a ni cijene nisu pretjerane.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj karantena35 prvotno napisa Vidi poruku
    Za rabljeni pokušaj pogledati na njuškalu ili nekom drugom oglasniku, ali. Za novi, imaš ovaj dućan pa pogledaj malo ako ti se nešto sviđa - imaš ih različitih; sa sjedalicom, bez, s tri kotača, s dva, itd itd. Dijeluju OK, a ni cijene nisu pretjerane.
    Ovo nisu baš za teenagere romobili - premali su.

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Sad ja ne znam kaj je za teenegere ali vjerujemo da oni koji su deklarirani do 100 kila bi trebali bit, tako je i nas

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Treba gledati i veličinu kotača.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Romobil za trikove - nova zelja dvanestogodisnjaka - ima li tko, na sto moramo paziti kod kupovine?
    Ima li raznih visina, sklapaju li se? Koliko investirati za koliko toliku kvalitetu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •