Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Kako da saznam jesam li trudna..pomozite pliiiiz

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Porec/ Leogang, Salzburg (Austrija)
    Postovi
    6

    Početno Kako da saznam jesam li trudna..pomozite pliiiiz



    Znaci ovako..zadnja menstruacija zavrsila 30.06., a 06.07. sam imala spolni onos.(tada mi je trebala biti ovulacija). vec 08-09.07 sam se pocela ful cudno ponasat, sve do danas (15.07) znaci cicke me bole uzasno, samo spavam kad god imam priliku i stalno sam umorna, iscrpljena, jedem sve moguce pa cak i u 1-2 ujutro(nikad dosta), navecer kad legnem spavat tesko zaspem, a tu i tamo me hvataju lagani grcevi u donjem djelu trbuha.. raspolozenje mi se mjenja iz sekunde u sekundu i osjecam se totalno drugacije.. menstruacija bi mi trebala doci 25.07. ali nekako mi je sad preprerano za kucni test a nigdje blizu nemam ginekologa tako da mi treba vasa pomoc haha, jeli imala koja od vas slicne simptome i iskustva u trudnoci? jako sumnjam na trudnocu i bas mi htjela da samnom podjelite svoja misljenja. pooooooooooozdrav

  2. #2
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Sumnjam da tako rano mozes imat simptome. Ja sam sve simptome imala u ciklusima kad nisam bila trudna, a kad sam ostala trudna nista od simptoma. Tek se pojavili u 8tt ali tad sam vec po beti i uzv imala potvrdenu trudnocu. Sto rec nego "strpljen spasen". Cekaj do 25. I pisni test. Sretno!

  3. #3
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ni ja nisam imala nikakve simptome ovako rano, a u fazi pokušaja zatrudnjivanja, to rano traženje simptoma i razmišljanje jesam li trudna jesam li trudna me poprilično psihički iscrpilo
    jer što duže tako misliš, to ti se to sve stvarnije čini, već u glavi benkice peglaš, i onda kad dođe menstruacija - šok i nevjerica, grozan osjećaj

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Nema simptoma trudnoce tako rano. Tek u vrijeme izostanka menstruacije se osjete.
    Prvi su znakovi pojacano lucenje sline, gotovo duplo nego prije trudnoce, vise sluzi iz rodnice, jasno vidljive jako plave zile na grudima i na dekolteu (kao da rijeke teku ispod koze ) metalni okus u ustima, izuzetna osjetljivost bradavica, tamnija boja bradavica i sluznice vagine, vidljive sitne zlijezde na areoli, tj. smedjem krugu oko bradavice, a ako stisnes dojku, izadje kapljica prozirne tekucine. Tek nakon toga dodju mucnine i umor.
    Sve su to nesigurni znakovi trudnoce, ali sto ih vise imas, vec je vjerojatnost da si trudna.
    Mozak se cesto poigra s nama i izmisli simptome onoga sto zelimo, tako da ne mozes znati prije nego se moze znati

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Nije uobicajeno imati simptome tako rano, ali imam kolegicu koja je 4 puta bila trudna, i svaki put znala cca 7 dana nakon ovulacije.

  6. #6
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Neke žene tvrde da su znale od prvoga dana
    vjerujem da ima takvih slučajeva.

  7. #7
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ja sam sva tri puta tjedan dana prije ocekivane menstruacije bila umorna kao pas... i sanjala sam veoma zive snove... u ovoj sad trudnoci me i lovila nevjerojatna zedj.

  8. #8
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Takoder. Umor vec nakon par dana. Znala sam svaki put. Zadnji put je i mm znao. Sve poslovne planove smo odgodili puno prije testa. Nismo se bas iznenadili.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  9. #9
    a90 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    39

    Početno

    U prvoj trudnoci krenule su slicne simptome nakon tjedan dana...

  10. #10
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj MeriMeri97 prvotno napisa Vidi poruku


    Znaci ovako..zadnja menstruacija zavrsila 30.06., a 06.07. sam imala spolni onos.(tada mi je trebala biti ovulacija). vec 08-09.07 sam se pocela ful cudno ponasat, sve do danas (15.07) znaci cicke me bole uzasno, samo spavam kad god imam priliku i stalno sam umorna, iscrpljena, jedem sve moguce pa cak i u 1-2 ujutro(nikad dosta), navecer kad legnem spavat tesko zaspem, a tu i tamo me hvataju lagani grcevi u donjem djelu trbuha.. raspolozenje mi se mjenja iz sekunde u sekundu i osjecam se totalno drugacije.. menstruacija bi mi trebala doci 25.07. ali nekako mi je sad preprerano za kucni test a nigdje blizu nemam ginekologa tako da mi treba vasa pomoc haha, jeli imala koja od vas slicne simptome i iskustva u trudnoci? jako sumnjam na trudnocu i bas mi htjela da samnom podjelite svoja misljenja. pooooooooooozdrav
    Tako rano si imala o?? 7 dc??
    Ako je tako onda nije prerano za test jer to je vec 13 dana od nezasticenog odnosa. Znaci sutra vec 14-ti dan. Ako si trudna pokazat ce.
    Za simpome je svaka od nas razlicita pa tako i sve ostalo.
    Mogu se javiti jako rano a moze biti da ih uopce nebude.
    Znaci test mozes negdje kupiti sigurno ako ga nemas doma a gina sto se tice ako si trudna dosta je rano pa neznam bas dal bi ti moga tu sto puno pomoci.

  11. #11
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Sorry sad vidim da si napisala da je 30.06. zavrsila menga.
    Al za test svejedno nije prerano. 14 -ti dan od odnosa je cist optimalno

  12. #12
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja sam po tome trudna non stop

  13. #13
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Niti ja nisam imala simptome tako rano osim standard bol u grudima i grcevi u trbuhu kao pred M .. Umor je krenuo tek iz 7tt


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Porec/ Leogang, Salzburg (Austrija)
    Postovi
    6

    Početno

    pisnula sam dva testa i negativni su, ali grudi me bole uzasno i rastu, to mi se desaavalo sa 13-14 godina kad su mi tek pocele rasti, godinama me nisu boljele. i menstruacija kasni vec jedaan dan.. nije mi nista jasno kako i zasto

  15. #15
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Ponovi sutra u jutro test mozda je jednostavno pre rano


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Helppp..

    E ovako, zadnju menstruaciju sam imala 07.09. Nezasticene spolne odnose 15. i 17.09. .. Po mom racunanju sljedecu menstruaciju sam trebala dobiti 5.10., medjutim jos nisam. Jako sam umorna zadnjih par dana, spavam po 13h. Danas mi se javila i lagana bol u lijevom jajniku. Zadnja dva dana i glavobolja. Cesce idem na wc i ponekad me uhvati navala vrućine i brzo prodje. Da li je moguca trudnoca??

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •