Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 106 od 106

Tema: Medikamentozni prekid patološke trudnoće

  1. #101

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Nita žao mi je.
    Nadam se da je sve dobro završilo, tj. Da ne moraš na kiretazu.
    Nažalost, puno nas je to prošlo.
    Hvala ti.. sve je prošlo ok, navečer nakon 3 tablete i zrećeg ultrazvuka puštena sam doma.. ovo mi je drugi pobačaj, prvi je bio prije 7 godina, izgubila sam bebu u 19 tt, sad ovaj drugi neuspijeh. Očito imam problem. Ustanovili su mi sad miom, i dijagnosticirali da imam obrnutu maternicu. Sad ne znam šta ciše da mislim

  2. #102

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    2

    Početno

    Jučer sam saznala da je srce prestalo kucati 7+6 i jako sam tuzna ne prestajem plakati danas idem na ab s tabletama molim vas iskustva

  3. #103
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Prije ti nikad nisu rekli za obrnutu maternicu ?
    Iskreno ne znam ništa o tome, al vjerujem da se sve može posložiti.
    Sretno dalje!

  4. #104
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Mene su u jednoj hrvatskoj bolnici isprepadali s tom retroverzijom maternice. To je samo polozaj maternice. Kako mi je vise doktora nakon toga reklo to je isto kao npr razlicita boja kose kod razlicitih osoba. Potpuno normalno i relativno cesto.

  5. #105
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Četvrtina zdravih žena ima retroverziju maternice i to uglavnom ne predstavlja problem. Tijekom trudnoće maternica se sama okrene. Inače, znam iz iskustva (ja sam jedna od tih 25%) da tako okrenuta maternica zna izazivati smetnje u vidu bolnih menstruacija, produljenih menstruacija (zbog nepovoljnog položaja otjecanje krvi traje dulje) i slično.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Zalost prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam saznala da je srce prestalo kucati 7+6 i jako sam tuzna ne prestajem plakati danas idem na ab s tabletama molim vas iskustva
    Nadam se da je tuga prošla i da si dobro. I kod mene je bio sličan broj dana kad smo saznali te tužne vijesti. Ono što je pozitivno u tom cijelom tužnom iskustvu je to što smo imali odličnu liječničku podršku i što su mi liječnici i sestre znali reći točno ono što je trebalo u određenom trenutku, i što su me pustili da otplačem i što su me i tješili, ali onda bili racionalna podrška s objektivnim sagledavanjem situacije. I danas se znam rastužiti po tom pitanju, posebno jer tek sad ne znam što me čeka u budućim pokušajima i postupcima... A da ne pričam o tome da terapija tabletama nije odradila svoje 100 % i da se priča razvukla na još par ciklusa... Ali dobro, sve je to dio puta i sve se to da preživjeti.... Samo hrabro i bez predaje tugi!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •