Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Čudan osjećaj

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    2

    Početno Čudan osjećaj

    Pa ovako. Rodila sam prije godinu i 3 mjeseca, nedugo nakon poroda pojavio mi se osjećaj u trbuhu sličan micanju bebe, ne mogu opisati osjecaj. Trudna nisam, radila sam testove, mjesečnicu imam koliko toliko redovito ( prije poroda ju nisam imala redovito ). I tako je svaki dan. Jel ima neko da me razumije o čem pričam? Da me utjesi da nisam luda

  2. #2
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    U potpunosti razumijem
    Imam to vec 15 god izmedu svake trudnoce. Cini mi se da je i jedna forumasica pisala o tome...uglavnom nista zabrinjavajuce koliko znam.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  3. #3
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    A ja mislila da sam luda sto to osjecam. Nedavno sam se uhvatila za trbuh kao da ce me ritnuti i onda shvatim da sam rodila (a trudna nisam). Mozda su crijeva, dok se malo sve to poslozi.

  4. #4
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    I ja to imam od drugog poroda (prije 2 godine), ne sjecam se da sam prije imala

  5. #5
    bijelko avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    983

    Početno

    Nisi luda
    I ja to ponekad imam, sjecam se kad se prvi put dogodilo nakon treceg poroda... ful sam se udebljala (trbuh, naravno) i onda to... trebam li reci kako mi je na tren srce stalo? Sad sam vec navikla.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pa ne mogu se naviknuti na to, preatrasno...
    Tjesim se da kad pocnem skidat kilw.i vjezbat da ce proc :/

  7. #7
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja to imam dan- danas, 16 godina nakon poroda.
    Navodno su to crijeva kad se gibaju i priraslice od carskog.

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ja to imam dan- danas, 16 godina nakon poroda.
    Navodno su to crijeva kad se gibaju i priraslice od carskog.
    Može biti da su priraslice. Mene to kolje samo na desnoj strani (priraslice od operacije slijepog crijeva još u osnovnoj školi). Osjećaj kao da se nešto miče i zapinje, nije neugodno, ali registriram to...

  9. #9
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    mogu li biti priraslice i ako nisam ništa operirala?

    ja sam to optimistično pripisala vježbanju i tome što imam manje sala na trbuhu nego prije, nemojte me sad plašit s priraslicama

  10. #10
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Može biti da su priraslice. Mene to kolje samo na desnoj strani (priraslice od operacije slijepog crijeva još u osnovnoj školi). Osjećaj kao da se nešto miče i zapinje, nije neugodno, ali registriram to...

    Da, prve dve- tri godine me boljelo, a kasnije kao da imam bebu u trbuhu.
    Meni je doktorica rekla da su te priraslice poput žvake raskeljene po crijevima i kako se crijeva miču i gibaju, tako te priraslice zatežu i potežu crijeva i ja imam osjećaj, ne uvijek, ponekad, kao da imam aliena u utrobi.
    Sad sam se već i privikla na to, ali da je neobičan osjećaj, to je i to jako.
    Inače, rješenja za priraslice zapravo nema jer bi ih trebalo ukloniti mehanički, dakle opet operacija, a svaka operacija stvara nove priraslice.
    Tako da, treba se priviknut i ignorirat taj osjećaj.

  11. #11
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    mogu li biti priraslice i ako nisam ništa operirala?

    ja sam to optimistično pripisala vježbanju i tome što imam manje sala na trbuhu nego prije, nemojte me sad plašit s priraslicama
    Nije ti to ništa strašno. Za priraslice ti je dosta obična upala, ne moraš na operaciju. I nije ništ opasno. Pa žene izdrže s priraslicama od cr više trudnoća... Zanemari i gotovo...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •