Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Sklopivi romobil, za odrasle

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno Sklopivi romobil, za odrasle

    Trebam za najstarije dijete. Najesen kreće u 4. razred, ima do škole pola sata pješice, ili malo manje tramvajem (isto uključuje dosta hodanja). Od svih kombinacija nekako nam se romobil čini najprihvatljiviji. Ali u školi izvjesili da se takve "sprave" ne smiju unositi. :/ Pa ako lijepo zamolimo, objasnimo situaciju, imamo najmanji mogući romobil, možda nam se smiluju i dopuste.

    Zato mi treba neko Sport Billy čudo. Imate li ideja, vidjeli negdje ultra sklapajuće romobile?

  2. #2
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Umjesto da poticu da se djeca krecu i osiguraju prostoriju s drzacima za bicikle i romobile oni zabranjuju. Steta..nadam se da ce vam odobrit.
    Vidjela sam jucer odlicnih velikih romobila u Babycentru u CC1 a ima nesto i u Muelleru.

    sretno s kupovinom!

  3. #3
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Update
    Dobila ravnatelja na telefon, kaže nema problema za unositi romobil, problemi su osmaši i skejtovi po školi.
    Romobil kupili na sportsdirectu, Roces, baš moćno izgleda. http://hr.sportsdirect.com//roces-pr...scooter-753148

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  4. #4
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Molim dojmove ako netko ima....treba mi sklopivi za vožnju od cca 20min dnevno...

    Kakav kupiti, gdje kupiti. Konkretno da li postoji dovoljno veliko postolje za stajanje ili kako ga vec nazvati na kojem se mogu voziti odrasla osoba i dijete 6 god.?

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Molim dojmove ako netko ima....treba mi sklopivi za vožnju od cca 20min dnevno...

    Kakav kupiti, gdje kupiti. Konkretno da li postoji dovoljno veliko postolje za stajanje ili kako ga vec nazvati na kojem se mogu voziti odrasla osoba i dijete 6 god.?
    Vidla nešto nedavno, ako se sjetim gdje stavim link. Čini mi se da je bilo sjedalo za dijete.

  6. #6
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Vidla sam u Dechatlonu.

  7. #7
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Vidla sam u Dechatlonu.
    Gdje? Kakv? Imam njihov najveći romobil za sklapanje (oxelo town9)i nema šanse da bi na tom 20min svaki dan vozila 6-godisnje dijete. Po duzini ne stane mi stopalo iza stopala (a nosim br 37) sto znaci da je upitno da li uopce mozws stajati iza djeteta a i niti mogu zamisliti gdje bi se dijete držalo cijelo to vrijeme (rucke su taman za moje sake)

  8. #8
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ja sam neki dan kupila u Dechatlonu oxelov za odrasle, sklopiv i s kočnicom i izričito piše da na njemu ne mogu stajati dvije osobe. inače bio je 700 kn, snižen sa 1000.

  9. #9
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Dijete bi se vozilo cca 7 min do vrtića i onda ja još 15 min do posla...

    Da i te ručke su upitne, zato tražim neko rješenje...

    Veliki su radovi na relaciji vrtić - posao, nema ni tramvaja i sve to zajedno mi komplicirano.
    Posljednje uređivanje od mašnica : 09.08.2018. at 15:06

  10. #10
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam neki dan kupila u Dechatlonu oxelov za odrasle, sklopiv i s kočnicom i izričito piše da na njemu ne mogu stajati dvije osobe. inače bio je 700 kn, snižen sa 1000.
    Kolika je duljina "stajališta" za nogu?

  11. #11
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Pa kupi djetetu njegov romobil a sebi svoj. Ima i malih dječjih sklopivih, pa ga spakiraj u neku vrećicu i ostavi u arderobi vrtića.

    Inace 7 min romobilom meni je ekvivalent udaljenosti od skoro pola sata pješačenja ako brzo vozim. Tako da jako ubrzava vrijeme putovanja.

  12. #12
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Evo da sam sebe ispravim - imaju u dechatlonu u ponudi i nosač za dijete. Nisam to vidjela prije. No i dalje nisam baš sigurna da osobno ne bih radije da dijete vozi svoj a ja svoj romobil.

    https://m.decathlon.hr/p/8329939_ure...a-romobil.html

  13. #13
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Da, i ja bi kupila djetetu, i to ne mali, nego normalni da se ne vuče s njime. Može se vezati lancem ko bicikl.

  14. #14
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Nemoguća opcija jer prije romobila se vozimo vlakom, treba vući to sve... i ruksak i da ne pričam....

  15. #15
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    O tom nosacu govorim, koji sillyme spominje.

  16. #16
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Budem otisla do Decathl.pa cemo isprobati da li nam uopce odgovara.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •