Stranica 3 od 16 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 792

Tema: vanjski izgled i patrijarhat

  1. #101
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Jest, ali ima puno ljudi koji nemaju to sampouzdanje iz ovog ili onog razloga, i to je plodno tlo za industrije razne.

  2. #102
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Ok, hvala Rehab. Mislim pitam da znam što bi me moglo dočekati, sve si mislim uz redovno kremanje sve će biti ok, više nisam u cvijetu mladosti, nedavno sam dobila i prvo kurje oko LOOL
    Posljednje uređivanje od šafran : 02.08.2016. at 16:16

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj šafran prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, hvala Rehab. Mislim pitam da znam što bi me moglo dočekati, sve si mislim uz redovno kremanje sve će biti ok, više nisam u cvijetu mladosti, nedavno sam dobila i prvo kurje oko LOOL
    Kurje oko odmah rjesavaj, ne cekaj dok dodje do zadnjeg :D samo pazi, danas se svatko reklamira kao pediker, treba ti netko tko zaista zna odraditi dobru medicinsku pedikuru, ali buduci da si u Njemackoj, mislim da ne bi trebala imati problema s nalazenjem dobre pedikerke.
    Ja tu pedikuru mrzim, ali stvarno je dovoljno, za nekoga tko nema nekih vecih problema sa stopalima, odraditi par puta godisnje da bi stopala bila uredna.

  4. #104
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Moja definicija urednosti podrazumjeva: vodu, sapun,hidratiziranu kozu. Njegovanu kosu i kod zena i kod muskaraca. Uredni nokti.Muskarcu koji ima izgrizene nokte ne bih ruku dala a kamoli da me dodiruje. I u sezoni sandala njegovane noge. Ako imam dlake do epilacije, nosim hlace ili suknju.
    Brazilka mi ne spada u pojam urednosti ali ja skidam dio radi sebe sa kremom. Ne pobozno ali ljeti vise.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  5. #105
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Kurje oko odmah rjesavaj, ne cekaj dok dodje do zadnjeg :D samo pazi, danas se svatko reklamira kao pediker, treba ti netko tko zaista zna odraditi dobru medicinsku pedikuru, ali buduci da si u Njemackoj, mislim da ne bi trebala imati problema s nalazenjem dobre pedikerke.
    Ja tu pedikuru mrzim, ali stvarno je dovoljno, za nekoga tko nema nekih vecih problema sa stopalima, odraditi par puta godisnje da bi stopala bila uredna.
    Hvaa ti na savijetu! Pa da vidim da ne prolazi baš. Prošle godine negdje mi se isto tako napravilo na gornjem dijelu stopala, ali sam izgleda pokupila negdje dlačicu kose i ona se urasla i muž je to lijepo iščeprkao, zbilja ima strpljenja, sa iglom, i sve ok, nakon mjesec, dva sve lijepo zaraslo i izravnalo se. Sad e isto probao, ali ništa nije našao i vidim da ne prolazi sve tvrđe usporkos mazuckanju nogu.

  6. #106
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Smjer u kojem je ova tema skrenula (na stranu savjeti o kurjem oku) je pravi dokaz da ima nesto u uvodnom posti

  7. #107
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Jadranka

  8. #108
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj šafran prvotno napisa Vidi poruku
    Jest, ali ima puno ljudi koji nemaju to sampouzdanje iz ovog ili onog razloga, i to je plodno tlo za industrije razne.
    Istina zato nam svima jedan od glavnih zadataka treba bit da radimo na razvoju samopouzdanja nase djece. Znam sve, da je puno i do karaktera djeteta, osobnosti itd.

    Zato i kazem da ce netko vise osjecat ta ocekivanja od drustva bla bla a netko drugi ne ili barem manje.

  9. #109
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa evo kćeri će nam imati ili već imaju dlakava pazuha; hoćemo li im reći da se moraju brijati jer su inače prljave i zapuštene?!

  10. #110
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj šafran prvotno napisa Vidi poruku
    Moment, apsolutno se slažem da je to sve sranje i preseravanje, da pojasnim samo moje poliranje, moram jer su mi nokti koma, nešto ne valja, nečega mi fali i grbavi su, ne stignem kod doktorice pa da pitam koji vrag jer to imam nekih unazad dvije godine. Škarice, sapun i krema su i meni zakon.
    Oj ovo moram pojasniti, pod ovim sam mislila sve je to bezveze, naglašavanje kako je jedna njegovana, koliko ulaže u kozmetiku, kako ima nokte, cipele, torbicu, šta ja znam ovako i onako, sve je to po mom skromnom mišljenju baš bezveze i besmisleno. Dans si tu, sutra te nema i sve ti baš za džabe ako nisi unutra suštniski sretan i zadovoljan sa ovo malo života što imaš.
    Čak i kad sretnem turbo neurednu ženu, je taman pomislim gle ove jadnice, ne, nego tko zna što ženu hebe u životu da je tako kako je kod nje. A vidim uzoraka i uzoraka svaki dan, mnogi jedva drže glavu iznad vode, dok drugi nisu svjesni koliko im je zapravo dobro.

  11. #111
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Smjer u kojem je ova tema skrenula (na stranu savjeti o kurjem oku) je pravi dokaz da ima nesto u uvodnom posti

  12. #112
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja nema
    od 11. godine se brije
    do nedavno sam to ja obavljala, sad je počela sama
    kroz cijelu godinu, trenira košarku i smeta ju, kad digne ruke, ako joj se vide dlake
    zato je one na nogama ne smetaju ni najmanje
    nema ih sad nešto puno, ali netko bi to skidao
    njoj apsolutno ne pada na pamet
    i nek bude tako dok nju samu ne zasmeta

  13. #113
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa evo kćeri će nam imati ili već imaju dlakava pazuha; hoćemo li im reći da se moraju brijati jer su inače prljave i zapuštene?!
    Moja (13,5) brije pazuhe i noge i bikini zonu. Sva je jadna dlakava i sram je. Normalno da će se brijati

  14. #114
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Mene je sram da bilo koja mlada zgodna zdrava djevojka od 13 godina misli da je jadna i da ju je sram zato sto je-dlakava.
    to je prilicno naopako sto se drustva tice.

  15. #115
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    To mi je u razini srama zato sto raste u visinu ili zato sto joj rastu grudi. Mislim , prirodno je da joj rastu dlake.
    Ok, ako se netko zeli brijati , depilirati ili sto vec, ok . Ali to je postalo nesto sto se mora, inace si -fuj.
    e, to je prilicno naopako.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa evo kćeri će nam imati ili već imaju dlakava pazuha; hoćemo li im reći da se moraju brijati jer su inače prljave i zapuštene?!
    Sasvim sigurno nitko pametan nece reci svojoj kceri da se obrije ili ce biti prljava i zapustena. Ali, kad joj krenu rasti dlake, naravno da cu joj ih ukloniti (ili cu to prepustiti njoj ili kozmeticarki), osim ako ona to izricito bude odbijala. Buduci da me vec sada gleda kad se depiliram, mislim da joj necu morati nista govoriti i objasnjavati, nego da ce odrasti sa stavom da su dlacice nepozeljne. A mozda ih nece ni htjeti ukloniti. Necu je ni na sto tjerati, ali necu se ni praviti da mi je to lijepo.

  17. #117
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Moja brije pazuhe par mjeseci, jer trenira 5x tjedno, a sad smo prvi put prije mora onim trakama s voskom rijesili potkoljenice. Ima 11.5g. Njoj to nije nesto smetalo, no ipak je htjela prije mora.

  18. #118
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Pa meni to nije lijepo niti ruzno.
    Apsolutno sam ravnodusna prema dlakama.
    Isto tako bih ( i cu ) biti ravnodusna prema dlakama svoje vlastite djece.
    To mi nikako nije u razini prljavih noktiju .

  19. #119
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa srame se i žele se brijati i smeta ih zato što odrastaju sa stavom da su dlačice nepoželjne, to upravo i hoću reći. Nepoželjne, neprihvatljive, a zašto ?! Mislim, kako nisu bile neprihvatljive prije 40 godina kad sam ja bila u toj dobi ?!

  20. #120
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa srame se i žele se brijati i smeta ih zato što odrastaju sa stavom da su dlačice nepoželjne, to upravo i hoću reći. Nepoželjne, neprihvatljive, a zašto ?! Mislim, kako nisu bile neprihvatljive prije 40 godina kad sam ja bila u toj dobi ?!
    Moda. Nista vise , niti manje.

  21. #121
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Apropos depilacije, pokusavam se sjetit prolaze li muskarci kroz neki bolni postupak da bi bili ajmorec ' estetski prihvatljiviji'. Ne mogu se sjetit nicega..Meni je zao sve te boli koje ce i moje kceri jednog dana 'morati' prolaziti..a to mi zene same sebi namecemo.

  22. #122
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    To mi je u razini srama zato sto raste u visinu ili zato sto joj rastu grudi. Mislim , prirodno je da joj rastu dlake.
    Ok, ako se netko zeli brijati , depilirati ili sto vec, ok . Ali to je postalo nesto sto se mora, inace si -fuj.
    e, to je prilicno naopako.
    Pa to, mora se , jer je fuj, nehigijenski, ružno. Stvarno je naopako da curici od 12 godina narastu dlake pa ih hitno treba micati jer su prljave.

    U svakom slučaju puno sreće svima ako se slučajno dogodi da curica odbije brijati dlake

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa to, mora se , jer je fuj, nehigijenski, ružno. Stvarno je naopako da curici od 12 godina narastu dlake pa ih hitno treba micati jer su prljave.

    U svakom slučaju puno sreće svima ako se slučajno dogodi da curica odbije brijati dlake
    Nitko, ali apsolutno nitko, nije napisao da su zene koje se ne depiliraju prljave. Dlake su se odnosile na estetiku i urednost.
    A sto se tice toga sto je bilo prihvatljivo ili neprihvatljivo u tvoje vrijeme, u srednjem vijeku su se ljudi trljali ruzinom vodicom i mirisnim travama da se ne bi morali prati i pranjem uklanjati neugodne mirise, pa se ne zgrazamo danas nad pranjem, kao neki nad uklanjanjem dlaka.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Apropos depilacije, pokusavam se sjetit prolaze li muskarci kroz neki bolni postupak da bi bili ajmorec ' estetski prihvatljiviji'. Ne mogu se sjetit nicega..Meni je zao sve te boli koje ce i moje kceri jednog dana 'morati' prolaziti..a to mi zene same sebi namecemo.
    Kako ne, pa danas jako puno muskaraca uklanja dlacice voskom.

  25. #125
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Ti mora da se salis?!
    Pojavili su se neki znanstveni dokazi da je imanje dlaka po tijelu postalo opasno i ugrozavajuce po zdravlje ?
    ovo je osvrt na post br. 123, ne na depilirane muskarce.
    Posljednje uređivanje od sirius : 02.08.2016. at 20:16

  26. #126

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ti mora da se salis?!
    Pojavili su se neki znanstveni dokazi da je imanje dlaka po tijelu postalo opasno i ugrozavajuce po zdravlje ?
    ovo je osvrt na post br. 123, ne na depilirane muskarce.
    Uopce ne govorim sa zdravstvenog stajalista.

  27. #127
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Rehab, depilacija je za zene danas ipak standard, skoro da i nemaju izbor, ako ne zele biti smatrane cudakinjama, kod muskih je to ipak komotan izbor..

  28. #128
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja se nadam odgadjati to sto duze. Medjutim dlakava je sa tamnim dlakama.
    Ružno joj je to (sad mi je jos mala pa mi to nista nije ruzno, ali bit ce) i zeli se obrijati.
    Ima 10 godina i nadam se da ce izdrzati jos neko vrijeme. Ne sjecam se kad sam se ja pocela depilirati ali sam sigurna da nakon 7 razreda jesam, a nisam stvarno imala neke potrebe. Svjetla put i svjetle dlake. J je tatina. Cak i obrve ima spojene.
    Nacupat ce se dlaka u zivotu...

  29. #129
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ha ha nisu prljave, ali su neuredne.

    Ali - nisu. Dlake nisu niti prljave, niti nehigijenske, niti neuredne. Dlake su normalne. Mogu biti (i jesu) samo estetski neprihvatljive, a to je stvar mode i običaja.

  30. #130
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Inace, depiliram se, i svaki put se mislim, sta meni ovo treba.

  31. #131

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ha ha nisu prljave, ali su neuredne.
    Pa da. Da obuces cistu, ali zguzvanu kosulju na sastanak, sigurno ne bi otisla prljava, ali bi otisla neuredna.

  32. #132
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Hahahaha
    nasla si pravu crkvu u kojoj ces o peglanju.

  33. #133
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Otkao sam odselila u zemlju Ameriku, primijetila sam da je ljudima puno manje bitno kako izgledaju, sto oblace i koliko kila imaju. Iako sam tu 7 godina, jos uvijek se ponekad uhvatim kako se iscudjavam... a zapravo ne bih trebala jer je to iscudjavanje vrlo vjerojatno nesto lose sto sam ponijela sa sobom iz domovine. Ono, zapravo, sto me ima biti briga kako netko drugi izgleda.

    Recimo tu, u mom malom gradicu od 68,000 ljudi, posve je normalno doci na vjencanje u nekoj polu trenirci. Ja se tako ne oblacim, necu tako obuci ni svoju djecu, ali jos uvijek treniram ignoriranje tudjeg ormara.

    S druge strane, evo bas ovih dana na poslu imamo ansambl mladih glumaca. Ja, sa svim svojim viskom i skoro duplim godinama zivota, imam manje kila od vecine. Tesko mi je zamisliti da bi u Hrvatskoj tako lako radili kao glumci. I ne, nismo trazili velike ljude zbog nekih specificnih uloga. Ovi su se javili na audiciju i prosli jer dobro glume.

  34. #134
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Jesu bili depilirani? :D

  35. #135
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Glumci? Ne znam, ali voditeljica likovnog dijela radionice ima dlake pod pazuhom dulje od nekih mojih na glavi. :D

  36. #136

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahaha
    nasla si pravu crkvu u kojoj ces o peglanju.
    O zivota ti, mozes mi svaku rijec secirati i na nju replicirati. Peglanje je posluzilo samo za usporedbu.

  37. #137
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Cura je executive director lokalnog umjetnickog centra, profesorica na faksu, igracica bike pola i clan upravnog odbora drzavne zaklade za umjetnost (koji je ovo slobodni prijevod... lol).

  38. #138

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Cura je executive director lokalnog umjetnickog centra, profesorica na faksu, igracica bike pola i clan upravnog odbora drzavne zaklade za umjetnost (koji je ovo slobodni prijevod... lol).
    Sad si me bacila u razmisljanje... Depilira li Angela Merkel pazuhe ? :D

  39. #139
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Glumci? Ne znam, ali voditeljica likovnog dijela radionice ima dlake pod pazuhom dulje od nekih mojih na glavi. :D

  40. #140
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ovo sto Kaae pise sam i ja primijetila u Kanadi. Nikog nije puno briga kako se drugi ponasaju, sta nose, cime se bave. Svako gleda svoja posla. Bar na prvu tako izgleda

  41. #141
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    podpazusne dlake jesu nehigijenske
    jer se usmrde
    lakše je održavati higijenu tog dijela ako ih nema

  42. #142
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Zena ne smrdi!

  43. #143
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa je, usmrde se ako se čovjek ne pere.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    podpazusne dlake jesu nehigijenske
    jer se usmrde
    lakše je održavati higijenu tog dijela ako ih nema
    Sigurno je lakse, iako nista nije garancija. Ja sam tijekom zadnje dvije trudnoce tako smrdila da je to bilo strasno. Izdepilirana, okupana, cista odjeca na meni, ali dzaba. Za 10 min pazusi smrde ko da sam ih natrljala burekom :D
    Ok, to su bili hormoni, ali ipak, depiliranje i kupanje nije me spasilo.

  45. #145
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja ne mislim da dlake pod pazuhom imaju ikakve veze sa znojenjem i smradom. Pa ne luce one znoj. A opet, cesto brijanje i tretiranje tog podrucja dezicima izaziva upale korijena dlake, pristeve, osipe i sl - sve u ime "higijene i zdravlja"

  46. #146
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa evo kćeri će nam imati ili već imaju dlakava pazuha; hoćemo li im reći da se moraju brijati jer su inače prljave i zapuštene?!

    I samo da se pojadam: moja cura mrzi odrzavati higijenu. U stvari, higijena je uopce ne zanima. Da se nju pita, tusirala bi se mozda 1x mjesecno, i to ako bi je nesto zasvrbilo. Zube ne bi uopce prala, pa zasto, stalno se uprljaju hranom. Ne bi se nikad presvlacila, nema nikakvog interesa za odjecu i modu. Cijeli dan bi mogla biti u istoj odjecu, a i ne kuzi svrhu presvlacenja- da je ona predsjednik svijeta, kaze, svi ljudi bi stalno bili u pidjami za po danu i po noci.
    Nakon treninga nakon kojega joj odjeca i oprema budu mokre od znoja, stvarno se osjeti - i svaki put, dakle 5x tjedno rasprava zasto se mora tusirati. A ucimo je suprotno i svi smo doma vise na onoj drugoj strani, ono sto tu spada prema nekima u modu, a ne higijenu.

    I stoga sam je ja potakla na depilaciju pazuha a i sugerirala da sredi noge - njoj ne bi to smetalo, kao niti nesto sto je meni osnova higijene.
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 02.08.2016. at 21:44

  47. #147
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Kako ne, pa danas jako puno muskaraca uklanja dlacice voskom.

    Da, posebno mladja populacija. I jel mogu reci da mi je to super, oku ugodno
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 02.08.2016. at 21:47

  48. #148
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moram priznati da ne vidim vezu između znoja nakon treninga i depiliranja pazuha, a posebno nogu.

  49. #149
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Moram priznati da ne vidim vezu između znoja nakon treninga i depiliranja pazuha, a posebno nogu.
    Ma samo kazem da je njoj svejedno da smrdi i da je dlakava. Bas je briga za oboje.

  50. #150
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Znači, nagovorila si je da počupa dlake s nogu jer je tebi to ružno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •