Stranica 3 od 56 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2782

Tema: Odbrojavanje 04/2016 by vjerujem u bolje sutra

  1. #101
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Narancica želim ti najljepši poklon pod bor ove godine..šaljem ti pozitivne vibrice

    Chiara hvala ti na čestitkama i lijepom željama

    Pitanje za sve: koji test vam se pokazao najboljim? Ići ću u ljekarnu i nadam se da će mi zatrebati, a htjela bih uzeti što osjetljiviji. Cijena nije previše bitna
    Imunitet mi se srozao i imam afte, desni mi krvare strahovito. Nadam se da imunitet nije pao od vještice, nego od bebaca ne osjećam nešto da ću dobiti.. Ili ne želim osjećati

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    O jagodice dobro nam dosla nazad! Falila si
    Bebolinica zelim ti od srca da su to simptomi trudnoce.
    Narancice to bi stvarno bila Bozicna carolija!
    Kod mene je situacija ovakva jos uvjek smedari,ali skroz malo. Danas sam bila kod dr dobila sam tablete za stitnjac od sutra ih pocinjem piti.

  3. #103
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Anka bitno da počinje sa terapijom..od sada će sve ići na bolje

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  4. #104
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~
    Lista za: 11.08.2016.
    ~~~~~~~~~~~~~~


    (Ne)čekalice:



    Odbrojavalice:

    Chiara ~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    bebolinica ~~~~~~~~~~~~~24.dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Narancica~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    nivesa ~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    marle ~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    anka91~~~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    Jagodicabobica~~~~~~~~~~~~7.dc
    monaLi~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc
    suncokret1983~~~~~~~~~~~4.dc
    mami2 ~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc

  5. #105
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Cure ima li jos kave za mene?
    Narancice vibram da ti se ostvare zelje i da za Bozic dođes doma s trbuhom i iznenadis obitelj.
    O Jagodice, jesi se odmorila i nakupala? Jel pesica isla na more (mozda si pisala, ali sam zaboravila)?
    VUBS nadam se da te mucnine nece jos dugo muciti pa ces ostatak trudnoce uzivati.
    Anka sad se mozes baciti na posao kad je stalo smeđarenje.
    Bebolinica krvarenje desni se bas i događa u ranoj trudnoci pa drzim fige da je to to.
    Mona znaci za 8 dana ides na pregled. Jel mozes dobiti uputnice da odradis sve prije inseminacije pa da imas spremne nalaze za 10mj?

  6. #106
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Suncokret1983 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da budem baš ikren i nije baš divno. Imala sam toliko planova ali ništa od toga nisam ostvarila. Em učiti neki novi strani jezik, em neke informatičke programe... Od toga ništa
    Sad je vrijeme natječaja u mojoj struci pa se nadam da ću nešto pronaći. Iako su zapravo mogućnosti male.
    Kad vi krećete na MPO? Nakon koliko pokušavanja?
    Mi se trudimo tocno 2 godine, a na mpo-u smo 10 mjeseci. To se malo oteglo buduci da su nam dobri nalazi pa nas nisu htjeli uzeti u postupak nego sam dolazila na fm svaki mjesec i imali smo tempirani odnos. Međutim od toga nije nista bilo pa u 9mj kad se svi vrate s godisnjeg i dobijem M imam 7DC fm. A vi?
    Meni bas pasw biti malo doma i odmarati. Ako ostanem T kao sto i je u planu, ostat cu malo duze doma.

  7. #107
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Krvare one i inače ali jaaako malo i u epizodama. Koristim paradontax godinama i on mi drži stvari pod kontrolom.

    A ti, draga Chiara, ostani što duže domeka, ma zaboravi kako je ne biti doma samo nek se mala buhtlica ispeče

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  8. #108
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj bebolinica prvotno napisa Vidi poruku
    Krvare one i inače ali jaaako malo i u epizodama. Koristim paradontax godinama i on mi drži stvari pod kontrolom.

    A ti, draga Chiara, ostani što duže domeka, ma zaboravi kako je ne biti doma samo nek se mala buhtlica ispeče

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
    Isto zelim i tebi, a i svim trudilicama.

  9. #109
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Chiara - moja situacija ti je nešto kao i tvoja, ja sam u 2.mj krenula sa MPO i dobila popis pretraga, isto zapela na nalazima i sad dok se nisu popravili sam na klomifenu privatno, a onda u 9.mj planiram opet u Petrovu na konzultacije, vjerojatno ću opet dobiti popis pretraga, ali dosta sam ih već obavila, samo je pitanje hoće li me tražiti da ih sve ponovimo

  10. #110
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Ako ti nalazi jos vrijede, onda neces ponavljati. Brisevi i one pretrage za hiv, hepatitis ti vrijede kod nas pola godine. Papa test i hormoni stitnjace i spolni hormoni godinu dana. Kad nesto istekne, radis ponovno.

  11. #111
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jesam se i odmorila i nakupala. Pasica je putovala s nama s busom ali sve je proslo oke (malo bljuckanja i po jedno piskenje na pelenu u transporteru).

    Sad sam na poslu i fale mi vec decko i mala zivina. Nikak ih se zasititi!

    Vidim tu se vec o Bozicu prica! Moze moze! Taman opet godisnji hahaha!
    Zelim nam svima stupice do Bozica!! Btw jel postoji ISTA slade od male bebe u onom debelom jednodijelnom skafanderu!

    Ja cu sad polako sama sebi pretrage raditi (dr. Jagodic ). Planiram uskoro krenut s LH trakicama tako da se imate za veseliti mojim pitanjima i dosadivanjina u skoroj buducnosti!

    I da, Mona bas si azurna
    Lijepo mi je vidjeti moje ime na listi! Nadam se nekome donjeti srecu!!

  12. #112

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jagodica nam se vratila, jeee!
    Promaklo mi da si sanjala moje stupiće ali ništa nažalost.
    Vubs ~~~~~~~~~~~ da mučnine što prije prođu.

  13. #113
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Jagodice tvoja pitanja će biti super kotlrisna nama koje to čeka samo dosadjuj :D

    Želim ti što lakši povratak u stvarnost

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  14. #114
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Joj cure ja sam si tak neka cudna... ne znam kad je bila O jer nisam pratila, al jucer i danas imam u trbuhu bol kao da cu dobiti svaki tren a sise me ne bole uopce (inace odmah poslije ovulacije pa dok ne dode M bole za poludit).
    Gace su mi stalno mokre, od jutra sam vec 2 puta ih mjenjala jer ih ne mogu podnijet takve. (Moze biti i da su ostaci keksa sinocnjeg :D )
    Sve mi je to cudno jer ja inace imam kasne ovulacije, pa se bojim da mi se nije nesto opasno poremetilo s hormonima. Jucer u 15h i danas oko podne LH trakica skoro pa pozitivna, za nijansicu manje tamna od kontrolne. Ne znam sto bih mislila vise. M bi trebala dobit za 10 dana. :/
    Od 9mj krecem s pretragama, a strah me iskreno rezultata pretraga. Vec sam si svasta zabrijala u glavu!

  15. #115
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ma jooooj Narancice nemoj bit tak negativna! Mene recimo sise nikad ne bole i onda se desi jedno 3 put godisnje da bole. Mokro na gacama ti lako moguce moze bit od keksa! Ja idem i na wc kasnije i sve pa nekad ostane za drugi dan haha.
    A realno ak ti je vrijeme za O nije nis cudno da su ti gacice mokre.

    Svaka od nas reagira na nesto. Na stres, na vrijeme, na hranu, na autosugestiju...
    Nemoj odma tak crno razmisljati!

  16. #116
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Narancice - kada ti je inace ovulacija? Ako su ti M redovne sumnjam da je na ovaj dc vrijeme ovulacije? Ali nikad ne znas, hmmm Meni su gaćice uvijek mokre oko ovulacije...

    Jagodice - pa di si druže stari? Hehe
    Sretno na listi, nek budeš sto kraće
    A za trakice samo pitaj

  17. #117
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Narancica pokušaj se smiriti. Sekiracijom nećeš utjecati na ishod, samo ćeš si naštetiti.
    Znam da je lakše reći, nego učiniti ali to ti i druge cure sugeriraju, a nismo baš sve lude
    Ne boj se pretraga! Ako i nešto nije u redu (a tako nećemo razmišljati, jer si to ne želimo privući) pretrage su korak koji moraš napraviti da bi sve bilo u redu!

    Koliko prije očekivane M mogu napraviti testic? ne mogu dočekati ponedjeljak!

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  18. #118
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj bebolinica prvotno napisa Vidi poruku

    Koliko prije očekivane M mogu napraviti testic? ne mogu dočekati ponedjeljak!
    Bebolinice sve zavisi koliko je osjetljiv test. Sto je manji broj za osjetljivost, to je test osjetljiviji. Npr test koji može otkriti 10 milijedinica prisutnog hormona trudnoće u mokraći je dobar za toliko dana prije M, ali se tesko moze naci, dok onaj od 25 milijedinica nije toliko osjetljiv. Pokazace i ovaj drugi koji je manje osjetljiv kad dođe vrijeme M.
    Narancice cure su ti sve rekle, nemoj se zivcirati i zaboravi na plodne i neplodne dane i keksajte se kad vi to zelite, bez nekog rasporeda.

  19. #119
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Hvala puno CHIARA ovo nisam znala, a kako i bih
    Zakon ste žene!

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  20. #120
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Narancice, mozda je kasna ovulacija.
    Meni su ovi simptomi skroz ok. Niti jedan ciklus nije isti.
    I mi starimo iz mjeseca u mjesec. I nase tjelo se mjenja. Meni to ne zvuci zastrasujuce. Ali ako ces biti mirnija nakon testica odi kod gina na pregled.
    Ako i dodje do toga da moras na pretrage nemoj brinuti...strasnije je imati problem a ne znati za njega.

    Bebo ja sam piskila test od 10mlU najranije 9 dpo i pokazao mi jedva vidljivu sjenu. Moj savjet ti je da piskis najranije 3 dana prije m tako osjetljiv test ako ne mozes pricekati da kasni m.

  21. #121
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam se i odmorila i nakupala. Pasica je putovala s nama s busom ali sve je proslo oke (malo bljuckanja i po jedno piskenje na pelenu u transporteru).

    Sad sam na poslu i fale mi vec decko i mala zivina. Nikak ih se zasititi!

    Vidim tu se vec o Bozicu prica! Moze moze! Taman opet godisnji hahaha!
    Zelim nam svima stupice do Bozica!! Btw jel postoji ISTA slade od male bebe u onom debelom jednodijelnom skafanderu!

    Ja cu sad polako sama sebi pretrage raditi (dr. Jagodic ). Planiram uskoro krenut s LH trakicama tako da se imate za veseliti mojim pitanjima i dosadivanjina u skoroj buducnosti!

    I da, Mona bas si azurna
    Lijepo mi je vidjeti moje ime na listi! Nadam se nekome donjeti srecu!!
    Nek si se ti nama vratila

  22. #122
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Cure moje uvijek bude lakse kad s vama nesto podijelim. Ja mislim da je danas ipak bila O, kak nisam bas bila azurna sa Lh trakicama nisam ulovila bas tamni peak. Veceras je vec oslabjela crtica, tu je al slabija! I normalno svi oni simptomi plus nadutost i proljev. Proljev je normalan uz O? Jer meni se redovno pojavi dan nakon Lh peaka

  23. #123
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutrekoooo!
    Jedna kava od Jagodice

    Nadam se da ne bu izazvala proljev
    Inace kod mene ga nema. Mislim vezano uz O

  24. #124
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~
    Lista za: 12.08.2016.
    ~~~~~~~~~~~~~~


    (Ne)čekalice:

    Chiara ~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    bebolinica ~~~~~~~~~~~~~25.dc
    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~25.dc


    Odbrojavalice:

    Narancica~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    nivesa ~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    marle ~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    anka91~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    Jagodicabobica~~~~~~~~~~~~8.dc
    monaLi~~~~~~~~~~~~~~~~5.dc
    suncokret1983~~~~~~~~~~~5.dc
    mami2 ~~~~~~~~~~~~~~~~3.dc

  25. #125
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Ni kod mene ga nema za vrijeme O..ja sam pak uvijek zatvorena :D

    Mi danas idemo u Sinj sa prijateljima na ranč klopati, ja ne jahati konjica i tak
    Pokušati ne razmišljati o tome hoće li biti plusica ili ne :D

    Puse svima!

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  26. #126
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Narancice, i meni to zvuci na ovulaciju.
    Nadam se da pokrivate ove dane
    A sto se trckalice tice, i meni je tako znalo biti.
    Nisam nikad oko tog obracala paznju kako je doslo tako je i proslo.

    Jagodice, evo ja se posluzila bijelom kavom.. pase mi za poludit!


    Bebolinica... tako i treba. Lijepo se opusti i uzivaj u dobrom drustvu. A plusoc kad dodje , dobro dodje. Treba uzivati u zivotu. Samo je jedan. (Makar ja vjerujem da ih zivimo i vise.. al dobro )
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 12.08.2016. at 11:56

  27. #127
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bebolinica, yeeeehaaw!
    (to vrijedi i za tebe narancice!)

    Dobro vidim nisam jedina koja brije na vise zivota. Ja si zabrijavam na dimenzije. I negdje sigurno u nekoj dinenziji postoji jagodica koja sa svojim muzem (valjda bumo se i pozenili jednog dana nas dvoje) gleda svoje malo dijete kak se igra s pesekom svojim.
    A u nekoj drugoj dimenziji sam vjerojatno jos uvijek bahata pubertetlija s cigaretom u ustima

    Tako da iako ne vjerujete u to, lijepo je zamisljati hahaha.

  28. #128
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Ives ma to sam primjetila u zadnja tri ciklusa, od kad zapravo i pratim da me obavezno uhvati trckalica taj dan kad nastupa O. Pokrili smo preksinoc i sve dane prije, jucer nismo zbog, jelte, mog stanja nisam si bas bila privlacna :D
    Sve je to lako u teoriji al sve mi dodemo u ove dane cekanja plusa na testu gdje svi oni savjeti koje dajemo drugima kak bi se smirili padaju u vodu.

    Ja cu ovih dana hendlat sa troje djece od 2, 3 i 4 godinice pa drzite mi fige

  29. #129
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Eto ako nista imat ces cime okupirati misli! Hahahah!
    Nek ti je sa srecom!

  30. #130
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Narancice - meni je najgora ta druga faza ciklusa... Užas! Druga sam osoba, imam sad jos tjedan dana fore dok opet ne poludim :/
    Drz se, lijepo ste pokrili, pokrijte jos i danas jer O zna biti 2 dana nakon pika, tako je meni bilo

  31. #131

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    ... jer O zna biti 2 dana nakon pika, tako je meni bilo
    Čitam, ponovo čitam i mislim si kako ja pojma nemam ovome a štreberski se keksam oko O. Mislim da nikad nismo pokrili drugi dan nakon O jer nam tada dobro dođe odmor od planiranja.
    Nikad neću naučiti Možda sam stvarno trebala poslušat savjete koji započinju: Još nemaš dijete?? Ma to vi ne znate radit kako treba, daj da ti ja objasnim....

  32. #132
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Mona you know what i mean
    Sve se mi nademo jednom mjesecno u toj fazi, al kada prodje nekak zaboravimo kak je to :D dok ne dodje opet.

    Suncokret nakon Lh peaka O moze nastupiti od 12-48sati. Neka me netko ispravi ako grijesim!
    Svi mi ucimo u koracima, i nitko od nas ne zna sve. Pitaj sto god te zanima, niti jedno pitanje ne moze biti glupo - samo odgovor moze

  33. #133
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Napokon u (ne)cekalicama. Meni je danas seka stavljala trajni lak. Totalno sam si cudna sa crvenim noktima.
    Vec treci dan me ulovi nekakva slabina i to ovako na kraju dana. Dođe mi slabo da moram leci, a ne mogu povracati. Nadam se da nisam kakvu virozu pokupila.
    Narancice super da si ulovila lh. Jos malo pokrijte, ne moze naskoditi.

  34. #134
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ma mi se keksamo u prosjeku svaki drugi dan. Pod uvjetom da nema nikakvih medicinskih prepreka (jos se ne zna), stvarno ispada da treba ili pogoditi odredeni plodni vremenski prozor (poznat i kao PVP ) ili cekati da svemir odluci da smo spremne.
    Mi smo imali periode kad smo se keksali svaki dan tamo od 8-16 dc,pa tipa usporili na svaki drugi dan ostatak ciklusa. Imali smo periode kad smo se svaki drugi dan.
    Imala sam period dizanja nogu uza zid i drzanja plivaca u sebi preko noci.
    Svaki mjesec sam testirala novu teoriju.

    E onda kad sam skuzila da sam vise manje sve probala i da si s tim nabijam stres sam odlucila ne misliti vise o tome i jednostavno se keksati. I tak smo prilicno dosljedni pa mi nije neka razlika osim kaj sam opustenija.

    A ne ono kaze mi dragi da sjednem na njega a ja u sebi kipim jer to nije bebo-stvaralacka poza, a opet necu nis reci jer bi se on mogo uvrijediti jer ga iskoristavam samo u svrhe razmnozavanja!

    Pa onda dodem doma doceka me razbacan stan i tak bi mu zasipala sve argumente al sutim da se ne svadamo jer su plodbi dani....na kome to treba!! Kome opce taj stres pomaze?!

    Nije da se ne trudimo, nije da ne radimo na bebi. Samo lako se pogubiti u radenji bebe i prestati raditi na sebi.


    Auuuuuu al sam se razvezala....sry dosadno mi je

  35. #135
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Chiara nadam se da nije viroza i da ti je muka i slabo iz nekih drugih razloga!

  36. #136

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Kad smo kod LH i ovlacije, da znam za idući ciklus...
    Kad probadaju jajnici i pojavi se ovulacijska sluz, jel to upravo ovulacija ili je samo najava?
    Mah, meni je već dosadilo ovo praćenje iako se tek nekoliko ciklusa trudimo zapraf.

    Jagodice, nema šanse da se keksam svaki dan pa tako pola mjeseca. Nadam se da nećemo morati doći do toga da se ne istrošim ko sapun

    Danas sam s osjećala čudno kod frizera kad sam na pitan je o djeci odgovorila da nemam. Inače djelujem vrlo zrelo i majčinski pa se ljudi šokiraju.

    Chiara, koliko bi trebao trajati taj trajni lak?

  37. #137
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Suncokret pojasni ovo zrelo i majcinski

  38. #138
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Suncokret1983 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad smo kod LH i ovlacije, da znam za idući ciklus...
    Kad probadaju jajnici i pojavi se ovulacijska sluz, jel to upravo ovulacija ili je samo najava?
    Chiara, koliko bi trebao trajati taj trajni lak?
    Sto se tice sluzi, (Billingsova ovulacijska metoda) to bi trebalo svaki dan pratiti i zapisivati. Kad je onako prozirna i rastezljiva ko bjelanjak, to su plodni dani. Najplodniji je onaj zadnji dan s tom sluzi. Znaci ne mozes unaprijed znati, nego retrogradno kad vec prođe. A poslije vise sluz nije takva nego bjelkasta, to su onda neplodni dani. Nadam se da sam ti pomogla.
    Trajni lak ce valjda oko 2 tjedna trajati. S obzirom da ona nema iskustva i tek se uci (na meni), vidjet cemo koliko ce trajati.

  39. #139
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Chiara nadam se da nije viroza i da ti je muka i slabo iz nekih drugih razloga!
    Bilo bi prerano da je drugi razlog. Tek mi je 25 DC.

  40. #140
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Narancica uživaj u bejbisitanju
    Dobro će ti doći malo zagrijavanja

    Baš ste me nasmijale Ives i Jagodica

    Chiara uživaj u svojim lijepim nokticima

    Mi kupili testove (cijela dva) :D. Ne mogu čekati nedjelju i vidjeti hoću procuriti ili ne, sutra radim prvi, a drugi će čekati neki drugi ciklus vjerovatni. Dala nam je teta Geratherm early detect.
    Ima koja od vas iskustva sa njim?

    Nije pomogao izlet. Bebice posvuda, čak smo i prvi put vidjeli naša kolica koja si hoćemo uživo. Shvatila sam to kao znak. :D (nisam se znakovima opirala) :D

    Počinje nam vikend, jupiii



    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  41. #141
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Može još jedno pitanje? Ne znam koliko gluoavo, ali evo..
    Ako me probudi glava luda u 4 ujutro mogu li tada praviti testic ili moram čekati pravo ustajanje?

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  42. #142
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Bebolinice ovisi kada si zadnji put piskila. Ak si piskila na primjer u ponoc, onda se strpi do ujutro kako bi urin bio sto koncentriraniji... moglo bi se dogoditi da dobijes lazno negativan rezultat, pa onda bolje pricekati zar ne? :D
    I sretnooooo ~~~~~~~~~~~~~~~~~ ♡

  43. #143
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Uvijek u noći idem piskiti i tako je bilo i ovaj put i vidim vani mrak i reko vjerovatno sad nije vrijeme. Popiskim se i vidim pet ujutro.
    Tak sam ljuta bila.. Sad ne znam kaj da radim
    Ni popiskit se ne znam kak spada.. :D

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  44. #144
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    P.s: Sad bi mogla opet piskit.. A ne znam kamo :D

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  45. #145

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Narancica000 prvotno napisa Vidi poruku
    Suncokret pojasni ovo zrelo i majcinski
    Pa teško da mogu, s obzirom da su to riječi ljudi koji me poznaju. Možda imam takvu facu :D
    Nemam nikakve djece oko sebe i nikad se ne rastapam kad ih vidim ili se pak nudim za čuvanje pa vjerujem da je stvar samo u faci

  46. #146
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Bebolinica više ne čeka, bebolinica i njen M. imaju plusic.
    Ne mogu vjerovati!!! Tresem se, šok, mučnina i najljepši plusic <3
    Najljepša subota ikad!!!

  47. #147
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Bravo!!! ČESTITAM od sveg srca
    Ajme koje lijepe vjesti!

  48. #148

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Bebolinice, čestitam!!!
    Neka ti je sa srećom

  49. #149
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Hvala cure!
    Sutra ću ponovit test jer sve ne vjerujem, a opet imala sam osjećaj

    Posipam vas vagonima bebi prasinice! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~
    Tko će mi se pridruziti?

    Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk

  50. #150
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    ajme bembolinice, cestitam od srca!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •