Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 62

Tema: Trosjed na razvlačenje, za svakodnevno spavanje

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno Trosjed na razvlačenje, za svakodnevno spavanje

    Moramo kupiti nešto, ovo na čemu spavamo je koma. Neka bijeda kupljena za 2500kn prije 5g.

    Imate preporuku za neki trosjed? Ono da ste ga baš isprobali odnosno da ga koristite svakodnevno.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Moramo kupiti nešto, ovo na čemu spavamo je koma. Neka bijeda kupljena za 2500kn prije 5g.

    Imate preporuku za neki trosjed? Ono da ste ga baš isprobali odnosno da ga koristite svakodnevno.
    Mi imamo ovakav i više od 3 godine spavamo na njemu: http://www.kena-interijeri.hr/spavan...zvlacenje-roma

    Dobar je. Bolji od klik klak kreveta koji smo imali prije. Ali NIJE kao klasičan ležaj i ne može ni biti. Ima mali progib kad mm i ja legnemo, ali ako nemate previše kila zajedno, to ne bi trebao biti problem.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Inače, ova firma je imala izložbeni prostor na Velesajmu, u onom paviljonu s namještajem (12?) ali nisam sigurna da su još tamo. Ako ti se dopada, nazovi čovjeka i pitaj gdje se može vidjeti.
    Sličnih ležajeva ima i Lesnina (isti belgijski proizvođač mehanizma, koji je odličan) ali tamo je to bilo dosta skuplje. Ovaj kauč se radi negdje u Slavoniji i napravili su nam ga u roku 3 tjedna. Možda su mogli i brže, ali išli smo na godišnji pa nam je pasalo da ga isporuče kad se vratimo. Još smo kupili dvosjed s ladicom za posteljinu, jer ovaj sklopivi to nema. Izvana izgledaju isto.

    Madrac je od pjene jer samo takav može biti, ali nakon 3 godine gotovo da i nema traga habanja. Treba samo paziti da nije preširok jer se taj jače ulegne kod spavanja, kao ona mreža između 2 palme, hehe...
    Dobili smo i popust za plaćanje maestrom, pa pitaj, ne znam kako je sae. Cijena s interneta ne mora biti zadnja cijena koju platiš.

  4. #4
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ako možeš, za spavanje na trosjedu je dobro investirati u nadmadrac
    sad su u dormeu neki nadmadraci na akciji, mi smo ga uzeli, ali taj je dosta mekan, rekla bih da je više namijenjen da ide preko tvrdog ležaja, a da bi za stari premekani kauč/trosjed trebao neki tvrđi

  5. #5
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ma imamo Dormeo nadmadrac, onaj mekani od memorijske pjene, jer je kauč prestrašno tvrd. Ali na tome je prevruće sad po ljeti, bebač turbo nervozan zbog njega. A i mi se kuhamo

    Hvala Peterlin pogledat ću!

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ovaj naš nije prevruć. Ima dobru ventilaciju jer su dolje letvice, kao latoflex, osim zadnjih pol metra gdje su noge, tamo je mreža od gurtni.


    Jelka, taj naš krevet možda nije najsretnije rješenje ako imaš malo dijete jer ima opak mehanizam i utore sa strane u koje može upasti djetetu noga ili ruka. Pogledaj na stranicama firme Mobilar, imaju oni i drugačije krevete na rasklapanje gdje je manja mogućnost ozljede. Stavit ću ti link ako nađem nešto prikladno. To kupiš kod istog stričeka u Zagrebu.

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Evo, tu ih imaš više http://www.mobilar.hr/proizvodi.asp?C=2

    Možda Monaco, vidi i ostale i usporedi s onim što imaš.

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Peterlin može li cca kolko je to novčića?

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin može li cca kolko je to novčića?

    Ima na prvom linku, piše oko 6100 kn, ali cijena ovisi kakav materijal odabereš, kakve naslone, kakve jastuke.... tak da to može dosta varirati. Mislim da je naš koštao negdje oko 5500 kn, ima uske naslone za ruke i ovičan štof, nikakvu kožu ni eko ni pravu.

  10. #10
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ako imaš mjesta za malu kutnu..
    https://m.youtube.com/watch?v=VUV2GgoQXgw
    Mi imamo ovaj..
    Izvrstan je za spavanje, koristi se (gotovo) svakodnevno

  11. #11
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Najbolji trosjedi za svakodnevno spavanje su oni u tri dijela.
    Nekad je to radio Šavrić, ali ima privatnika koji to rade i danas.
    Ja imam takav.
    S oprugama.
    I spavali smo na njemu 20 g i kći dok je bila beba.
    Super je bio.
    Onda sam ja došla na ideju da uzmemo Hemnes od Ikee.
    Koje je to smeće.
    Je, ima podnice. Rasklapa se i idu pravi madraci, ali cijeli ležaj stoji na tankim lajsnama.
    Moja strana je skroz propala pa je to muž krpao, učvršćivao, kemijao....
    Onda smo dali stari trosjed komplet obnovit tapetaru.
    Sve je promijenio osim drvenog okvira za 3000 kn.
    Mislim da ćemo se vratit na njega, ali ne znam kud s Hemnesom.
    Tako da budite pažljivi prilikom odabira.
    Nikakvi nadmadraci ne mogu od lošeg kreveta napravit dobar ili bolji.

  12. #12
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Ako imaš mjesta za malu kutnu..
    https://m.youtube.com/watch?v=VUV2GgoQXgw
    Mi imamo ovaj..
    Izvrstan je za spavanje, koristi se (gotovo) svakodnevno
    Nemam mjesta :/

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    a kolko imaš mjesta, pa da počnemo od toga?

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    kolko ste nemirni kod spavanja ? možda ovo https://www.ponudadana.hr/_AIR_SOFA_...6-08-09_380981

  15. #15
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    o.jelena, to je tip luftmadraca. nije za spavanja

  16. #16
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    e za ovo što je jelena.o linkala me baš zanima je li stvarno tako super ko što na reklami izgleda
    jedna cura koju znam ga je dobila za rođendan nedavno, moram je priupitat kakvi su dojmovi

  17. #17
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi u viksi spavamo na ovome
    http://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/spr/19874389/
    Meni je u udobno i jednostavno za razvlacenje i sklapanje.
    Sto se tvrdoce tice spada u malo tvrdje krevete no nama odgovara.
    Ne znam koliko bi dugo izdrzao svakodnevnu upotrebu ali cijena je povoljna i mozes staviti neku navlaku da se ne vide kotaci.

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    o.jelena, to je tip luftmadraca. nije za spavanja
    kako nije ako misrno spava i ne okreće se

  19. #19
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Znojiš se na toj plastici ko slon.
    To nije za svakodnevno spavanje.
    Za silu je, ali za silu možeš i na sjeniku. Izdržat ćeš.

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Za kaj misle na silu na sjeniku? To bi moglo za svakodnevno

  21. #21
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ma daj jelena, ja sam mislila da se zekas! Jel se zekas?

    Mjesta imam cca 2 metra. Toliko je naime trenutni trosjed

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    e za ovo što je jelena.o linkala me baš zanima je li stvarno tako super ko što na reklami izgleda
    jedna cura koju znam ga je dobila za rođendan nedavno, moram je priupitat kakvi su dojmovi
    Mi smo prije u vikendici imali onaj dupli Lidlov krevet na napuhavanje (MeradisoTwin). Niije ovako fancy, ali poslužio je i te kako dobro i tamo i nekoliko sezona na ljetovanju. Baš je dobro došao kad smo mijenjali krevete. Stari namještaj preselili smo u vikendicu, a dok su se u stanu preuređivali podovi, mi smo spavali na tim ležajevima na napuhavanje. Lani na godišnjem je jedan puknuo i ispuhao se, drugi još valja.

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daj jelena, ja sam mislila da se zekas! Jel se zekas?

    Mjesta imam cca 2 metra. Toliko je naime trenutni trosjed

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Za sjenik? Nimalo
    Nego to je 2*2 ili manje od toga prostora
    Za

  24. #24
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ma ne misliš valjda da spavamo na luftiću? Ili je došlo do nekog nesporazuma?

    2x3m, ali televizor i ormar diktiraju polozaj

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  25. #25
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo prije u vikendici imali onaj dupli Lidlov krevet na napuhavanje (MeradisoTwin). Niije ovako fancy, ali poslužio je i te kako dobro i tamo i nekoliko sezona na ljetovanju. Baš je dobro došao kad smo mijenjali krevete. Stari namještaj preselili smo u vikendicu, a dok su se u stanu preuređivali podovi, mi smo spavali na tim ležajevima na napuhavanje. Lani na godišnjem je jedan puknuo i ispuhao se, drugi još valja.
    ma i ja sam spavala na madracima na napuhavanje (po par noći, u gostima), ali me skroz zbunjujete s idejom da bi se na onom moglo spavati, pa je li vi vidite taj oblik? to je za zavalit se na kraći period, ne mogu nikako zamislit da na tome spavam cijelu noć.
    A i na duži period mi ni onaj ravni nikako ne bi bio opcija, već nakon 3 noći patila sam za pristojnim krevetom
    tako da potpisujem jelkino "jel se zekaš?"

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ja sam svugdje spavala, i na podu skoro godinu dana

    ali možda ti ne bi bilo loše da prošetaš do Velesajma i pogledaš kaj u svojim dimenzijama

  27. #27
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Ako imaš prostora za veću garnituru uzmi ovakvu.
    http://www.moebelix.hr/dnevni-borava...d-002527017501
    Ovu smo mi kupili i prezadovoljni smo, s tim da je meni kut na kontra strani. Nama je bilo bitno da na ovom djelu koji je kao otoman nema onog glupog naslona koji u biti ionako ničemu ne služi jer je sjedalo ionako preduboko da se možeš baš naslonit nego se moraš zavalit- a za zavaljivanje nam posliži veliki jastuk koje šećemo po kauču. Mi ne spavamo na njemu osim popodne i ja povremeno kad mi je po ljeti vruće. Mogu reći da je odličan za spavanje, nema kvrga ni razvlačenja. Spavam na tom dijelu koji je kao otoman , koji je veličine malo užeg francuskog kreveta.Inače se garnitura kao što se vidi na linku razvlači ali oper su tu oni pregibi koje ako svaki dan spavaš na tome osjete. Stoga, ako se baš ne razbacate po kreveti dok spavate , toplo preporučam ovaj "otoman" dio
    Posljednje uređivanje od dodagoda : 11.08.2016. at 12:06

  28. #28
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    sad vidim da i bebač spava sa vama-On bi mogao na ovu drugu stranu koja se razvlači i koja je ok za spavanje ako nisi dovoljno dugačak kao mi odrasli da ti dio tjela prelazi preko onog prelaza ....

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne misliš valjda da spavamo na luftiću? Ili je došlo do nekog nesporazuma?

    2x3m, ali televizor i ormar diktiraju polozaj

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Ona se uredno zezala. A mene je samo s tim podsjetila kako smo mi stvarno par tjedana spavali na luftićima jer nam je to bilo lakše premještati dok je parketar uređivao pod. 3 tjedna mi je bilo dosta i previše. A još su naši luftići bili ravni, kao madraci, ali kad se ja uvalim sa wvojih 80 kg, više to nije ravno.

    Poveznica s krevetom na rasklapanje je očita. Treba dooobro paziti da to bude solidno i čvrsto, inače dobiješ istu situaciju kao da si na ovom čudu na napuhavanje ili kao da svežeš mrežu između 2 palme.

  30. #30
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    sad vidim da i bebač spava sa vama-On bi mogao na ovu drugu stranu koja se razvlači i koja je ok za spavanje ako nisi dovoljno dugačak kao mi odrasli da ti dio tjela prelazi preko onog prelaza ....
    Ovo je super ali napisala je da joj nikakva kutna garnitura ne stane.

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Nije baš rekla nikakva,ali joj ne stane tih dimenzija, kad smo mi kupovali trosjed na razvlačenje isto smo bili u dilemi jer smo bili limitirani širinom, samo koji cm više je bilo puno veći izbor nego ovih manjih, ali smo dobro odlučili, jer da je bilo nešto veće, sad nakon preinake dnevnog u dnevno-spavajući dio ne bi to stalo

  32. #32
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Da, ni moj ne bi stao.
    215 cm je širok.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mi imamo ovakav:
    http://www.sezam-trade.com/katalog-p...j-beograd.html
    Pogledaj na sličicama sa strane kako se razvlači. Ima u sebi dva madraca sa oprugama. Jedino ne znam zbog bebe koja bi spavala u sredini, mada smo mi u toj kombinaciji spavali: beba i ja na jednom delu, jastuk za dojenje u ovoj "rupi".
    Posle cca 7-8 godina jedan madrac nam je propao (onaj na kom se sedi, skače...), ali umesto da menjamo krevet, tapetar nam je skinuo tapacirung i ubacio novi madrac sa oprugama i ponovo sve vratio.

  34. #34
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo ovakav:
    http://www.sezam-trade.com/katalog-p...j-beograd.html
    Pogledaj na sličicama sa strane kako se razvlači. Ima u sebi dva madraca sa oprugama. Jedino ne znam zbog bebe koja bi spavala u sredini, mada smo mi u toj kombinaciji spavali: beba i ja na jednom delu, jastuk za dojenje u ovoj "rupi".
    Posle cca 7-8 godina jedan madrac nam je propao (onaj na kom se sedi, skače...), ali umesto da menjamo krevet, tapetar nam je skinuo tapacirung i ubacio novi madrac sa oprugama i ponovo sve vratio.
    Ovakvog tipa imamo sada

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  35. #35
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    A ovaj
    http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S19134108/
    Ima letvice, ima madrac u jednom komadu (ni ja ne volim pregibe), ima i sanduk za posteljinu (bar tako pise), duljina je 208 a navlaka se pere (to je s malom djecom uvijek bitno)
    Nemam doduse iskustva no kako je u pitanju ikea vjerojatno na netu ima puno komentara onih koji su koristili.

  36. #36
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je super ali napisala je da joj nikakva kutna garnitura ne stane.

    Ma da, vidjela sam i ja poslije-malo sam se požurila podjelit svoje oduševljenje
    Garnitura je velika, kad smo ju stavili u boravak i mene je iznenadilo malo, no ja imam dobrih 60-70 cm inače neiskorištenog prostora zbog kosine(tavanski stan) pa mi taman dobro dođe. Često razvučemo i ovaj dio koji se preklapa i svi četri se fino uvalimo.
    Posljednje uređivanje od dodagoda : 12.08.2016. at 11:03

  37. #37
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    ja isto trazim, nasla sam ovo na meblu, dosta kosta
    http://www.meblo.hr/sofa-krevet-feni...zioni/pid/6047
    evo fotki kako izgleda razvucen http://dona.it/portfolio/costellazioni-fenice-4/

    moji su starci prije 10ak godina kupili u mebla kauc koji se razvlaci. najjeftinija verzija koju su oni uzeli sa obicnim stofom je kostala cca 8000 kn, ali to su zapravo dva prava jogia koji cine kauc. i stvarno je kvalitetan. jako jednostavan mehanizam. jedan jogi postaje naslon a drugi je onaj sjedaci dio kad se "pretvori" u kauc.
    kad dodjem u st moram pronjuskat da vidim proizvodjaca pa ga izgooglat.

  38. #38
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Mi u viksi spavamo na ovome
    http://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/spr/19874389/
    Meni je u udobno i jednostavno za razvlacenje i sklapanje.
    Sto se tvrdoce tice spada u malo tvrdje krevete no nama odgovara.
    Ne znam koliko bi dugo izdrzao svakodnevnu upotrebu ali cijena je povoljna i mozes staviti neku navlaku da se ne vide kotaci.
    Godinama! Meni je ovaj krevet odličan. MD i ja smo do nedavno živjeli u malom stanu i trebao nam je krevet na razvlačenje. Uzeli smo ovaj jer kad se razvuče je velikih dimenzija (bez problema 3 odrasle osobe mogu spavati jedan pored drugoga) i madrac je iz jednog komada. Kada smo ga kupovali mogla se birati debljina madraca pa smo uzeli s najdebljim i sjećam se kada je frendica spavala kod mene kako je bila oduševljena s krevetom, stalno je ponavljala da ima osjećaj da spava u oblaku :D

    Svakodnevno smo ga sklapali i rasklapali pa barem 8 godina i ništa se nije strgalo. Na kraju mi je ipak puknuo neki dio za sklapanje/rasklapanje ali to je bila moja greška da je došlo do toga. Kada smo se preselili u novi stan čak smo razmišljali da ga kupimo opet za sobu, ali smo se ipak odlučili za običan krevet. Ja sam zbilja oduševljena sa ovom sofom i vjerojatno ću je nekad ponovno uzeti.

  39. #39
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ovaj vikend Emmezeta ima popust na trosjede.

  40. #40
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj marle prvotno napisa Vidi poruku
    Godinama! Meni je ovaj krevet odličan. MD i ja smo do nedavno živjeli u malom stanu i trebao nam je krevet na razvlačenje. Uzeli smo ovaj jer kad se razvuče je velikih dimenzija (bez problema 3 odrasle osobe mogu spavati jedan pored drugoga) i madrac je iz jednog komada. Kada smo ga kupovali mogla se birati debljina madraca pa smo uzeli s najdebljim i sjećam se kada je frendica spavala kod mene kako je bila oduševljena s krevetom, stalno je ponavljala da ima osjećaj da spava u oblaku :D

    Svakodnevno smo ga sklapali i rasklapali pa barem 8 godina i ništa se nije strgalo. Na kraju mi je ipak puknuo neki dio za sklapanje/rasklapanje ali to je bila moja greška da je došlo do toga. Kada smo se preselili u novi stan čak smo razmišljali da ga kupimo opet za sobu, ali smo se ipak odlučili za običan krevet. Ja sam zbilja oduševljena sa ovom sofom i vjerojatno ću je nekad ponovno uzeti.
    Znaci - izdrzati ce jos dugo
    Ja ne znam koliko je nasa stara jer smo je dobili rabljenu na poklon, ali kod nas je u pogonu vec godinama, jedino sto sam napravila je da sam oprala navlaku. Nego, jedan detalj - kod tog tipa kreveta mi smeta da nema uzglavlje, pa se prlja zid uz njega ako se legnes i jastuk naslonis na zid. Taj problem smo imali i u stanu s bracnim krevetom i rijesili ga skroz jednostavno - usarafili smo jednu iveral plocu u zid da glumi uzglavlje. Pa da podijelim to malo otkrice za uredniji stan

  41. #41
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Mi smo uzeli ovaj iz ikee ps lovas.Odusevljena sam i godinama nisam tako dobro spavala. Nadam se da cu i dalje.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  42. #42
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Mi još ništa nismo kupili. Čekamo da malo čvršće stanemo na noge pa ćemo onaj skuplji uzeti, moram baš pogledati tko je spominjao. Šavrić ili tako nekako

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Savric? Reći da se šališ, nema novih Savrica više koliko znAm

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj marle prvotno napisa Vidi poruku
    Godinama! Meni je ovaj krevet odličan. MD i ja smo do nedavno živjeli u malom stanu i trebao nam je krevet na razvlačenje. Uzeli smo ovaj jer kad se razvuče je velikih dimenzija (bez problema 3 odrasle osobe mogu spavati jedan pored drugoga) i madrac je iz jednog komada. Kada smo ga kupovali mogla se birati debljina madraca pa smo uzeli s najdebljim i sjećam se kada je frendica spavala kod mene kako je bila oduševljena s krevetom, stalno je ponavljala da ima osjećaj da spava u oblaku :D

    Svakodnevno smo ga sklapali i rasklapali pa barem 8 godina i ništa se nije strgalo. Na kraju mi je ipak puknuo neki dio za sklapanje/rasklapanje ali to je bila moja greška da je došlo do toga. Kada smo se preselili u novi stan čak smo razmišljali da ga kupimo opet za sobu, ali smo se ipak odlučili za običan krevet. Ja sam zbilja oduševljena sa ovom sofom i vjerojatno ću je nekad ponovno uzeti.
    Hm, ovaj dvosjed zasigurno nije već osam godina u Ikeinoj ponudi! Ni približno.
    Možda se radi o nekom sličnom modelu...

  45. #45
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja bih osnovala fan klub koliko sam odusevljena. Istina, vecinu zivota sam provela po kaucima pa mi pravo osvjezenje da me ledja ne bole vec 4 dana. I mm je odusevljen. Danas je rekao da ga ne bi mjenjao da nam sada ponude krevet od 10k jer ne bi znao kakav je a ovime je prezadovoljan.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  46. #46
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ma ne, nije Šavrić, naravno, zabrijala sam. Mobilar iz Slavonskog Broda

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Zanima me trosjed na razvlačenje Mobilar, kakva su iskustva? Jelka?

  48. #48
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Jao nemam pojma više odakle se spominjao taj mobilar što pitaš. Nismo tad ništa na koncu uzeli, sve lijepo i izgledom kvalitetno bilo nam je preskupo. 2017. kupili veći stan u kojem imamo svoju sobu pa nam ne treba na razvlačenje.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  49. #49

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Hvala na odgovoru. I mi sanjamo veći stan, ali do daljnjeg će biti samo trosjed na razvlačenje..

  50. #50
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovoru. I mi sanjamo veći stan, ali do daljnjeg će biti samo trosjed na razvlačenje..
    Mi imamo Roma trosjed za svakodnevno spavanje, kupili smo ga na Velesajmu u trgovini Kena interijer.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •