Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: kako bez pelene

  1. #51
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Željkica, kod moje bi puno jutra zaredom bila suha pelena pa sad se i dalje ponekad popiski po noci. I nije se nijednom probudila prije, a samo jednom nakon. Svodi se na to kad ja skuzim tad presvlačim.

  2. #52
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Nije problem ako mora piskit nego je problem Šta se razbudi i ne zaspe još bar 2 sata, zato i ne znam dal da maknem pelenu ili ne.

  3. #53
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Ja sam svoju nosila u snu na wc, navila bi si sat dva puta po noći i odnijela je na školjku...nije se razbudila... ne znam kako bi vama to funkcioniralo....

  4. #54
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ja bi mu ostavila pelenu po noci.
    Moj stariji je dugo trebao da rjesi nocnu pelenu.
    Moja je dnevnu skinula sa 23mj.nocnu sam jos neko vrijeme ostavila iako je bila suha uglavnom.Nekad trazi piskit(rijetko),a nekad tek ujutro.
    Doduse ona je dijete koje ne pije puno,a po noci nikad nakon dojenja nije pila.

  5. #55
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Nije problem ako mora piskit nego je problem Šta se razbudi i ne zaspe još bar 2 sata, zato i ne znam dal da maknem pelenu ili ne.
    Pregrizi i skini. Skužit će za dvije noći ako se preko dana ne zapišava.
    Moja piški prije spavanja i onda ju još stavim na tutu kad ja idem leći, a to je par sati kasnije.

  6. #56
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Moja ide i na tutu i na skoljku..ali nece ni u travu ni igdje van kuce, i to mi je ogroman problem jer naravno nema svugdje wca. Za kakanje je obavezna pelena, sama vice ' mama stavi pelenu'. Ode u bilo koju sobu,zatvori vrata, nikom neda unutra, obavi i izade van.

  7. #57

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno

    evo da se javim..ja sam 3 dana maknula pelenu...stavljala na tutu i onda sam popustila jer se to svodilo na 45 min igranja na tuti...i onda popiski gacice. onda sam popustila. par dana nisam pitala zeli li tutu nego san stavljala pelenu. nakon par dana sam znala pitati zeli li tutu ali odgovor je bio nee. i onda iznenada oces tutu kaze da. i sada stavljam pelenu jer mi je tako lakse i ne moram prat gacice. ali pita tutu svaki put za piskenje. kad smo doma. vani isto zna pitat ali kazem obavi u peleni. kaka isto u tutu ali nekad prekasno javi pa se dogodi i u peleni. za spavanje drzimo pelenu i ujutro bude mokra. eto...veliki uspjeh je da zna za sta sluzi tuta, obavlja nuzdu u tutu ali ipak jos kupujemo pelene, jos spavamo u pelenama i tako...
    Posljednje uređivanje od kiri- : 16.09.2016. at 03:02 Razlog: s

  8. #58
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Nismo jos u ovoj dobnoj skupini, budemo za 3 dana. Moja je na tuti od 10 mjeseca. Jos ima pelene, al ide na tutu kad ju sjednem. Da napomenem da ju u platnenim, tako da kuzi pojam mokrog dupeta. Kad se pocela buditi nakon cijele noci sisanja suha, uzeli tutu. I nakon svakog spavanja ide na tutu i vecinom se popiski. Sad kod svakog mjenjanja pelene ide na tutu i u pola slucajeva se popiski. Vec je pocela biti suha sve dulje. Ima 5 dana ju uspijem skuziti da ce se kakati i uspijem ju posjesti na tutu da se pokaka. Ne moze traziti jos ali kuži cemu sluzi. I svi se cude kako beba od godinu dana ide na tutu. Da citiram svog muza" šta ti je, dica su moćna".
    Posljednje uređivanje od VeraM : 15.08.2017. at 20:01

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Lokacija
    Bosna i Hercegovina
    Postovi
    3

    Početno

    Pokusavam odvici dijete od pelene ima 2 godine ali ima problema sa stolicom... sad ga je jednostavno strah tute a mislim da bi mi skidanje pelene pomoglo oko kakanja...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •