Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 105

Tema: Dječji oftamolog

  1. #1
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno Dječji oftamolog

    Hitno mi treba okulistički pregled za dijete od 5 godina na području Zagreba i okolice. Bili smo prošle godine u optici Okuc u Španskom i bila sam zadovoljna, malac je dobio naočale, dioptrija 0.75 na oba oka, astigmatizam... Ali je onda još petero djece išlo tamo i svima je ustanovljena ista dioptrija što mi je strašno čudno. Malcu naočale ne smetaju, pretpostavljam da bi bilo nekih reakcija da mu dioptrija nije pogođena. Ali naočale su pukle, zdrobljene su i sad svakako moram dati raditi nove pa bi usput potražila i drugo mišljenje. Nemam vremena čekati u bolnicama jer prije 2017. nećemo doći na red, naočale mu trebaju hitno. Pa vas molim preporuke

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Mi smo bili zadovoljni na Rebru, možda da nazoveš sestru u ambulanti ili odeš i objasniš situaciju. Možda ti nađe termin, znam da uvijek netko otkaže.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    a tko je radio pregled????

    kad si već bila u Španskom, možda ti nije teško nazvati Long vision http://www.longvision.hr/ i pitat kad doktor radi, inače isti doktor radi na rebru i voli djecu pogledati još i u ordinaciji, svakako za preporučiti je dr. Jurjević ( bli par puta kad nam je bilo jaaako hitno)

    mi inače idemo na sveti Duh ali tamo se dosta dugo čeka, pa to radimo planirano.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.08.2016. at 12:42

  4. #4
    mifija avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Meni je daleko najpreciznije izmjerio dioptriju vlasnik optike Vitrum u Masarykovoj. Zalila sam mu se kak su mi prosle naocale totalno promasili (jer je meni bilo malo zeznutije mjerit jer sam kombinirala naocale i tvrde lece) pa mi je objasnjavao kako se on bas skolovao za optometrista, znaci glavno mu je znati dobro izmjeriti sve sto treba, a kod nas su po optikama sve mahom oftalmolozi, koji se zapravo skoluju za lijecenje bolesti oka, a mjerenje im je samo dio svega toga. Uglavnom, poanta je bila da on bolje zna izmjeriti. I meni je zbilja napravio vjerojatno najbolje odgovarajuce naocale dosad. Sad, ne znam kak je s djecom, al meni je opcenito djelovao kao da dobro zna svoj posao.

  5. #5
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Ako ti je opcija privatno, preporucam dr. Nadu Deban u Magazinskoj (kod Doma sportova). Ona je djecja oftalmologinja, a sad u mirovini radi privatno, a prije je radila na Sv. Duhu. Odlicna je lijecnica i super s klincima.
    Posljednje uređivanje od laumi : 17.08.2016. at 09:26

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Postoji oftalmologinja u DZ Vrapce, dr.Krešo, "lički" izgled i oštar pogled varaju , sjajna je i s djecom i s odraslima, pedantna, razgovorljiva.
    Čeka se na 1.pregled par mjeseci, ali kad uđete "u sustav", naručuje odmah za sljedeću kontrolu. Naručeni pacijenti ulaze točno u zakazanu minutu.
    Ja bih se s djetetom držala jednog oftalmologa, ne bih mijenjala.

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    ja ne bi s djetetom kod optičara ( mada sam i ja optičar po srednjoškolskom zvanju), za odrasle je to ponekad ok opcija, za mene nije ( imam kompliciranu dijagnozu)

  8. #8
    mifija avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Ja uopce ne bih isla na preglede po optikama ako je potreban potpuni pregled ociju. Za to u bolnicu, pa kolko god se cekalo. Al ako je potrebno samo mjerenje dioptrije za naocale (tak sam ja skuzila) onda mislim da je bespotrebno povlacit se po bolnicama.

  9. #9
    mifija avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Inace ja sam isla na sistematski pregled ociju proslo ljeto privatno u Polikliniku Mandic i Mandic i bila sam zadovoljna. Ali oni ne rade naocale, za to se opet mora naci neku optiku.

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    djecu treba pregledati doktor svakako

  11. #11
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Postoji oftalmologinja u DZ Vrapce, dr.Krešo, "lički" izgled i oštar pogled varaju , sjajna je i s djecom i s odraslima, pedantna, razgovorljiva.
    Čeka se na 1.pregled par mjeseci, ali kad uđete "u sustav", naručuje odmah za sljedeću kontrolu. Naručeni pacijenti ulaze točno u zakazanu minutu.
    Ja bih se s djetetom držala jednog oftalmologa, ne bih mijenjala.
    Slažem se za zadnju rečenicu ali tek NAKON što se obavi pregled u bolnici, sa širenjem zjenica i sve što trebada se temeljito provjeri vid.

    Mi smo na Rebru, ali s kompliciranom dijadnozom, nije to za optiku. Tek kad se zna o čemu je riječ, može se povremeno izbjeći čekanje i ići samo u optiku, bez bolničkog pregleda.

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Sad i u dz se može napraviti širenje zjenica i tamna komora kolko ja znam

  13. #13
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Kod ove doktorice se dobije kompletan pregled (uvijek širi zjenice, mjeri tlak itd.) To je dobro opremljena ambulanta doma zdravlja, a ne soba kod optičara.

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    To je onda ok

  15. #15
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Naručeni smo kod dr. Barišić Kutija na rebru pa me zanima ima li tko kakva iskustva za podijeliti...

  16. #16
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Evo sad sam pokušala naručiti sina za kontrolni pregled u Klaićevoj, dobili smo termin 27.02.2017. ! Ne bi me to toliko pogađalo da mi se ne čini da mu se dioptrija pogoršala i da mu ove naočale više nisu dobre.
    Što mi je najbolje napraviti? Da odem s njim nekom optičaru na mjerenje dioptrije pa da mu napravi nova stakla, da ne čekam do pregleda s tim? Ne znam kako dr reagiraju kad roditelj napravi nešto 'na svoju ruku', bez da su oni to preporučili (ja bih se rado držala preporuke liječnika, ali pet mjeseci do pregleda, brate mili ).

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    inače idete u klaićevu? u svakom slučaju nisam za opciju da optičar sam mjeri dioptriju djeci
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 21.09.2016. at 12:40

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa Vidi poruku
    Evo sad sam pokušala naručiti sina za kontrolni pregled u Klaićevoj, dobili smo termin 27.02.2017. ! Ne bi me to toliko pogađalo da mi se ne čini da mu se dioptrija pogoršala i da mu ove naočale više nisu dobre.
    Što mi je najbolje napraviti? Da odem s njim nekom optičaru na mjerenje dioptrije pa da mu napravi nova stakla, da ne čekam do pregleda s tim? Ne znam kako dr reagiraju kad roditelj napravi nešto 'na svoju ruku', bez da su oni to preporučili (ja bih se rado držala preporuke liječnika, ali pet mjeseci do pregleda, brate mili ).
    Idi.

    Ja sam to napravila od muke, sin je slomio naočale pa smo dali napraviti nove ali za svaki slučaj provjerili dioptriju. Nešto se promijenila i dobro su mu napravili u našoj lokalnoj optici. Otišli na kontrolu za par mjeseci (baš se potrefilo da se mijenjala i liječnica, jer je jedna otišla u mirovinu pa došla druga) i rekla je da su naočale u redu, odnosno potvrdila je nalaz iz optike. Ali ne radim to svaki put, obzirom na kompliciranu dioptriju i strabizam, odem sa sinom bar jednom godišnje ipak u bolnicu.

    * * *
    Probaj nazvati ove koji su ti dali termin u veljači i reći da su se strgale naočale, pa da ne radiš druge bez kontrole, pitaj da li može hitno.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.09.2016. at 12:58

  19. #19
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Ja sam s kćekom otišla na 1. pregled u Očnu polikliniku Okulistički centar na Španskom. Dobili smo 1. termin u bolnicama tek za 5-6 mj. Dobila je početnu dioptriju 0.75 na oba oka. Sad je već odradila 1. kontrolu nakon 6 mj. Dakle, ne bi škodilo da ju za 2. kontrolu naručim negdje u bolnicu? Taman za 6 mj koliko treba čekati dobijem termin.

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam s kćekom otišla na 1. pregled u Očnu polikliniku Okulistički centar na Španskom. Dobili smo 1. termin u bolnicama tek za 5-6 mj. Dobila je početnu dioptriju 0.75 na oba oka. Sad je već odradila 1. kontrolu nakon 6 mj. Dakle, ne bi škodilo da ju za 2. kontrolu naručim negdje u bolnicu? Taman za 6 mj koliko treba čekati dobijem termin.
    Nemoj se rukovoditi mojim primjerom. Moj sin je liječen od ambliopije i strabizma od rane dobi. To nije isto kao obična kratkovidnost. Prati kako ti se čini - ako dijete nema smetnji, ako su joj dobro pogodili dioptriju, onda super. Ja svog starijeg vodim iz opreza, jer je kao mali imao velikih problema. S druge strane, ne bi škodilo djetetu napraviti kompletnu obradu sa širenjem zjenica, pa vidi...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.09.2016. at 14:00

  21. #21
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj se rukovoditi mojim primjerom. Moj sin je liječen od ambliopije i strabizma od rane dobi. To nije isto kao obična kratkovidnost. Prati kako ti se čini - ako dijete nema smetnji, ako su joj dobro pogodili dioptriju, onda super. Ja svog starijeg vodim iz opreza, jer je kao mali imao velikih problema. S druge strane, ne bi škodilo djetetu napraviti kompletnu obradu sa širenjem zjenica, pa vidi...
    Hvala! Kćer se preporodila čim je dobila naočale i veli da sad odlično vidi. Ima ih 6 mj. Kontrola kaže da je sve o.k. Al kak veliš, morti ipak ne bi škodila kompletna bolnička obrada.
    Posljednje uređivanje od Nera : 21.09.2016. at 14:35

  22. #22
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Jučer sam bila kod pedice i dobila sam uputnicu pa ćemo iduću kontrolu odraditi u bolnici. Taman se nadam doći na red za 6 mj., koliko traje uputnica.
    Sad po novom programu Dajmo da vide šalju četverogodišnjake oftamologu na preventivni pregled - pregled probira na Ambliopiju. Mazica dobila uputnicu pa idu obje na pregled. Ambliopiju mogu otkloniti do 7. god., al ju prekasno otkriju pa su uveli ovaj preventivni pregled.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    mi idemo na preglede u Monokl u Maksimirskoj kod dr.Nede Bubaš Buljevac koja je niz godina radila na Rebru sa djecom.... prezadovoljna sam, pregled je trajao dugo, kapala mu je oči i širila zjenice, dobili smo naočale i okluziju, mali je kratkovidan i ima strabizam. pregled je 300 kn

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    podižem
    dijete (20 mj.) je dobilo uputnicu od pedijatrice za oftamološki pregled, mogući strabizam (povremeno mu bježi desno oko)
    e, sad - pedica nam je najavila da se dugo čeka, da se probamo sami naručit odnosno probati na više mjesta...
    jel netko imao nedavno iskustva sa bolnicama po ovom pitanju, koliko ste čekali?
    i koji dr. vam je "sjeo" za ovako malo dijete?

  25. #25
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    podižem
    dijete (20 mj.) je dobilo uputnicu od pedijatrice za oftamološki pregled, mogući strabizam (povremeno mu bježi desno oko)
    e, sad - pedica nam je najavila da se dugo čeka, da se probamo sami naručit odnosno probati na više mjesta...
    jel netko imao nedavno iskustva sa bolnicama po ovom pitanju, koliko ste čekali?
    i koji dr. vam je "sjeo" za ovako malo dijete?
    Ne vrijedi ti puno moje iskustvo jer je staro 15 godina, ali Centar za strabizam na Rebru je za mog starijeg bio spas. Čeka se, ali ne pretjerano. Ne znam sada kako je za prvi pregled (mislim da smo i onda čekali par mjeseci) ali sam naručila sina na kontrolu u rujnu i dobila termin 30.11.

  26. #26
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    moje je iskustvo nešto novije, jako sam bila zadovoljna rebrom, ali zadnjih godinu dana sve obavljamo u bjelovaru (otići ćemo i na kontrolu na rebro) jer smo sve na rebru predugo trebali čekati i samo zato to sad obavljamo u manjem gradu gdje ne čekamo toliko i gdje sam zadovoljna liječnicima.
    samo me ta velika bolnica i dječji oftalmolozi vuku da još i tu sve iskontroliramo. tako da svakako preporučujem rebro, i strpljenje za čekanje termina. nešto sam čula da je lovrina oftalmologinja s rebra sad i privatna ili samo privatna pa ako idete privatno preporučam ju, bila je divna i sjajna. dr bubaš buljevac (gugl kaže da je u monoklovoj poliklinici)

  27. #27
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tropical prvotno napisa Vidi poruku
    moje je iskustvo nešto novije, jako sam bila zadovoljna rebrom, ali zadnjih godinu dana sve obavljamo u bjelovaru (otići ćemo i na kontrolu na rebro) jer smo sve na rebru predugo trebali čekati i samo zato to sad obavljamo u manjem gradu gdje ne čekamo toliko i gdje sam zadovoljna liječnicima.
    samo me ta velika bolnica i dječji oftalmolozi vuku da još i tu sve iskontroliramo. tako da svakako preporučujem rebro, i strpljenje za čekanje termina. nešto sam čula da je lovrina oftalmologinja s rebra sad i privatna ili samo privatna pa ako idete privatno preporučam ju, bila je divna i sjajna. dr bubaš buljevac (gugl kaže da je u monoklovoj poliklinici)
    Dr. Neda Buljevac Bubaš je dugo godina vodila i mog L. i bila nam je odlična.

    Otišla je u mirovinu, ali može se k njoj u optiku Monokl, mislim petkom popodne (ako se nešto nije promijenilo u zadnjih godinu dana) samo u optici nemaju mogućnost napraviti sve preglede kao u bolnici kad je u pitanju strabizam i ambliopija.


    Na Rebru je na njeno mjesto došla dr. Sanja Perić i preuzela njezine pacijente. Bili smo lani na kontroli - žena je ok, ali na temelju jednog pregleda stvarno nemam puno informacija.

    Osim dr. Perić tamo su još dr. Zlatko Juratovac i dr. Višnja Mrazovac - oboje su isto dobri, znali smo k njima otići ako je dr. Bubaš bila na godišnjem ili slično.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 03.11.2016. at 14:07

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    ok, hvala
    skenirat cu uputnicu pa cu slati, nemam sta izgubit...

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    ok, hvala
    skenirat cu uputnicu pa cu slati, nemam sta izgubit...
    Šalješ e-mailom na ovu adresu: predbiljezbe.poliklinika.oci@kbc-zagreb.hr i napomeni da trebaš prvi pregled u Centru za strabizam.

    Imaš ovdje i brojeve telefona (tražiš Kliniku za očne bolesti, zajednički je broj): http://www.kbc-zagreb.hr/centralno_n...nje_pacijenata
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 03.11.2016. at 15:43

  30. #30

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    hvala puno!

  31. #31
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    podižem
    dijete (20 mj.) je dobilo uputnicu od pedijatrice za oftamološki pregled, mogući strabizam (povremeno mu bježi desno oko)
    e, sad - pedica nam je najavila da se dugo čeka, da se probamo sami naručit odnosno probati na više mjesta...
    jel netko imao nedavno iskustva sa bolnicama po ovom pitanju, koliko ste čekali?
    i koji dr. vam je "sjeo" za ovako malo dijete?
    Mom je isto tu negdje s 20 mjeseci pocelo povremeno bjezat lijevo oko. Narucili se za pregled (u Splitu) - dobili termin za tri mjeseca - u pocetku je oko povremeno bjezalo, pedijatrica rekla da nema zurbe... medjutim zadnja dva tjedna do pregleda mu je pocelo bas puno bjezat, a kad smo dosli na pregled, vec mu je stalno bilo sa strane... i kad smo dosli na pregled, doktorica nas odma pitala, gdje ste dosad bili. Sad je (tri godine kasnije) uz okluzije (zatvaranje oka flasterom) i naocale puno bolje. Al jos uvijek mu se nije sasvim ispravilo - tako da je moguce da ce mu trebat i operacija. Al dobro, nije to tako strasno.

    Uglavnom, sad ne bi cekala tri mjeseca na pregled, nego bi otisla odmah privatno (usput se i narucila za pregled u bolnicu - pa oni mogu dalje vodit dijete ako bude trebalo), nisu to neki kompleksni pregledi. Isto ga naprave u bolnici kao i privatno. A bolje ranije poceti s ispravljanjem.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Moji su na Rebru kod dr. Mrazovac - preporučam ju. Gore je već sve navedeno za naručivanje.

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    ok, hvala
    skenirat cu uputnicu pa cu slati, nemam sta izgubit...
    a možeš i drugačije naručiš se u http://www.longvision.hr/ za pregled kojeg radi dr. Juratovac on će svakak htjeti da dođeš u bolnicu i relativno će ti brzo dati termin

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Mi smo ssd dobili termin.u 8 mjesecu iduce godine za prvi.pregle na sv. Duhu. M ima 5.5 godina mutna su mu slova na tv-u, a stariji brat ima astigmatizam i naocale od 6.godine. sad idem slati uputnicu na sve ostale bolnice ... probat cu i dz vrapce.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Dz vrapce ne prima predskolce ... idemo dalje

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj pituljica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo ssd dobili termin.u 8 mjesecu iduce godine za prvi.pregle na sv. Duhu. M ima 5.5 godina mutna su mu slova na tv-u, a stariji brat ima astigmatizam i naocale od 6.godine. sad idem slati uputnicu na sve ostale bolnice ... probat cu i dz vrapce.
    je i ja sam u 9. dobila termin za 5. mjesec iduće godine.

    ako vam nije bitno gdje svakako probajte

    a možeš i drugačije naručiš se u http://www.longvision.hr/ za pregled kojeg radi dr. Juratovac on će svakak htjeti da dođeš u bolnicu i relativno će ti brzo dati termin

  37. #37

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Nama su se za sad javili iz Klaićeve, termin u rujnu 2017.
    Ostale cekam ko da sam pismo slala a ne mail...

  38. #38
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    treba otići osobno
    reći da dijete ne vidi, da mu se mute slova, da je školski preporučio što raniji pregled....
    pa ćete dobiti ranije termin

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Aleks, zvala sa ambulantu i tako su me otpilili nakon sto sam sve objasnila. Ako.svugdje.bude.sulje.od 6 mjeswci otici cu negdje privatno pa onda nastaviti u bolnici s kontrolama.

  40. #40
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    treba otići osobno
    reći da dijete ne vidi, da mu se mute slova, da je školski preporučio što raniji pregled....
    pa ćete dobiti ranije termin
    U pravu si. Tako smo mi radili, još prije puno godina (prije doba e-maila). Prednost toga je što se možeš probati dogovoriti.

    Sad moj sin treba samo kontrole, pa mi se ne da klipsati nego ga naručujem e-mailom jer mi dva-tri mjeseca čekanja ne znače ništa. Ali u početku to puno znači.

  41. #41
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    to se ne rješava ni mailom ni telefonom
    treba doći osobno
    ok, znam da ljudi za to nemaju vremena
    ali ....

  42. #42
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    to se ne rješava ni mailom ni telefonom
    treba doći osobno
    ok, znam da ljudi za to nemaju vremena
    ali ....
    Mi smo na prvi pregled otišli privatno jer smo dobili najraniji termin za 9 mj, a dijete nije vidjelo čitati s ploče.

  43. #43
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mi povremeno idemo privatno, a povremeno u bolniicu na pregled, sve kod iste doktorice. Ona je uvijek krasna, al privatno ima pola sata za pregled, a u bolnici 10-ak minuta (zbog guzve). Privatno uglavnom idemo kad kupujemo nove ocale, u tom slucaju je pregled besplatan. Imaj i to na umu.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Jadranka, radi li ona privatno kompletnu obradu sa skijaskopijom? Ako d onda te molim podatke na pp. To mi je najbrza varijanta.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    dobili termin na rebru početkom siječnja 2017.
    pretpostavljam da je netko otkazao jer kad nas je pedijatrica izravno htjela naručiti, termin na rebru je bio na jesen 2017.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    I mi danas.dobili termin za rebro u veljaci sto je sasvim OK. U klaicevoj sad narucuju za rujan

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    I mi danas.dobili termin za rebro u veljaci sto je sasvim OK. U klaicevoj sad narucuju za rujan

  48. #48

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    obavili smo regled na Rebru, super zadovoljni!
    dr. Barisic me odusevila, izvrsna je s klincima, uspjela je malcu od nepune 2 godine obaviti sve pretrage iako bi joj najradije bio preokrenuo cijelu ambulantu naopacke... Strpljiva, pjevala mu, a uz to mu obavila vise pretraga... ma zena ko stvorena za posao koji radi...
    takodjer pohvale i za sestre koje u cijeloj onoj gunguli, placu i guzvi uspijevaju sa smjeskom komunicirati

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Bubaklara, mi idemo idući tjedan gore. Je li ambulanta u bivsoj zelenoj zgradi? Jeste dugo čekali? Naručwni smo u 9 pa da se pripremimo .. igracke, hrana itd

  50. #50
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ima li itko iskustva s dr. Juratovcem sa Rebra? Mi smo dobili termin krajem veljače kod njega

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •