Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 105 od 105

Tema: Dječji oftamolog

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Pozdrav cure! Spremamo se na prvi oftalmoloski pregled s 18-mjesecnim blizancima i isli bi privatno da izbjegnemo cekanja, a i jer se bas i nismo narucili na vrijeme, duge su liste cekanja
    Znate li ima li uopce privatnika koji mogu pregledati tako malu djecu? I koga bi preporucili?
    Napravili smo vidne i slusne potencijale na Goljaku, kod decka je sve ok, kod curke su neke stvari granicne u odnosu na korigiranu dob.

  2. #102
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure! Spremamo se na prvi oftalmoloski pregled s 18-mjesecnim blizancima i isli bi privatno da izbjegnemo cekanja, a i jer se bas i nismo narucili na vrijeme, duge su liste cekanja
    Znate li ima li uopce privatnika koji mogu pregledati tako malu djecu? I koga bi preporucili?
    Napravili smo vidne i slusne potencijale na Goljaku, kod decka je sve ok, kod curke su neke stvari granicne u odnosu na korigiranu dob.
    Ja sam svoje sinove vodila u polikliniku Monokl, kod dr. Buljevac-Bubaš. Na njihovoj lokaciji Maksimirska 115 (blizu Dinamovog stadiona http://www.monokl.hr/poliklinika-za-oftalmologiju/) povremeno rade i drugi liječnici s Rebra, iz centra za strabizam. Nama je trebalo baš to, pa smo išli k njima kad nam se nije dalo čekati u bolnici, ali oni u poliklinici ne mogu napraviti baš sve testove koje mogu u bolnici. NIje loše otići k njima na prvi pregled, ali ako kažu da dođeš s djecom u bolnicu - poslušaj ih i idi.

  3. #103
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Je li netko išao na one oftalmološke preglede, gdje djecu naručuju u sklopu preventivnih pregleda sa 4 godine! Ako da, imam pitanje.

  4. #104
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Mi smo išli, pitaj

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  5. #105
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sunce moje malo prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo išli, pitaj

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk
    Evo me u inbox.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •