Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Sta moze pomoci u zatrudnjivanju..

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    9

    Početno Sta moze pomoci u zatrudnjivanju..

    Zena sam od 18 godina vec jednu godinu sam u braku,imala sam jedan spontani zanima me da li postoji sta da se pije ili kakav prijedlog da opet zatrudnim.Pila sam caj macinu travu i mislim od nje da sam i prvi put zatrudnila ali neznam tacno i sigurno koliko se ona dana pije i kako.Molila bi vas za savjet.

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,373

    Početno

    Bilo bi dobro da suprug i ti napravite osnovnu obradu da vidite kakao stojite sa plodnosti.

  3. #3
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Od hrvatskih biljaka možeš piti vrkutu i majcinu dusicu kao čaj.
    Od egzotičnih možeš piti shatawari (indijska šparoga) u prahu. Poznajem nekoliko ljudi koji su zatrudnili u drugom ciklusu nakon shatawarija. Proguglaj.

  4. #4
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Lavicaa svakako napravi cervikalne briseve i hormone štitnjače, TM nek napravi spermiogram, pa ako nalazi budu uredni onda eventualno s ginekologom dogovorite tempirane odonose. Sretno

  5. #5
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj lavicaaa prvotno napisa Vidi poruku
    Zena sam od 18 godina vec jednu godinu sam u braku,imala sam jedan spontani zanima me da li postoji sta da se pije ili kakav prijedlog da opet zatrudnim.Pila sam caj macinu travu i mislim od nje da sam i prvi put zatrudnila ali neznam tacno i sigurno koliko se ona dana pije i kako.Molila bi vas za savjet.
    Zatrudnila si od spolnih odnosa, Uglavnom, ako si prvi put zanijela, šansa da ćeš opet zanijeti je poprilično velika.
    No, moraš svome tijelu dati vremena da se oporavi od gubitka trudnoće, jedi zdravo, budi dosta na zraku, bavi se fizičkim poslovima (možeš i vježbati). Nikakvi čajevi ni biljke ti ne trebaju u ovoj fazi.
    Strpljenja. Ima vremena za pretrage ako vam ne uspije za 6-7 mjeseci.
    Važno je da imate spolne odnose poprilično često ( ako može, svaki dan jednom, ali više od toga se ne preporučuje).
    Da li su ti ciklusi pravilni, svakih 28-30 dana? Ako jesu, tada si najplodnija oko 14-15 dana računajući od prvog dana menstruacije, i te dane ne preskačite

    I pričekaj bar jednu menstruaciju prije nego krenete raditi bebu, vjerojatno će biti bolje kako za tebe, tako i za bebu i za računanje poroda. A gledajući tvoje godine, mislim da možeš slobodno čekati i dulje od jednog ciklusa . Meni su osamnaestgodišnjakinje još djeca, ali ja sam mama djeci oko te dobi

  6. #6
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Potpisujem Beti. Mozes se pridruzit curama na temi odbrojavanje.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    9

    Početno

    Mi smo sve to uradili i sve je ok.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    9

    Početno

    Hvala ti na savjetu...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •