Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Maybe Baby??

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    58

    Početno Maybe Baby??

    Pozdrav svima.Buduci da sam nova ovdje,nadam se da postam ovo na pravo mjestu.Zadnja menstruacija je bila1.8-nezasticeni odnos je bio 9.8 i 10.8-poceli su me "zabrinjavati" neki simptomi koji su poceli negdje 16.08.Izrazito me bole bradavice,trbuh mi je napuhan i dosta osjecam pritisak u njemu,bolni mi je donji dio leda,lagana mucnina i glavobolja.Prvo sam pomislila da je pms-al je prerano za to..Pomagajte..

  2. #2
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Slađa, mislim da ovako rano nitko ne može znati radi li se o trudnoći ili ne. Pretpostavljam da bi htjela bebicu? Ako želiš pridruži nam se na temi odbrojavanje , puno je aktivnija pa će i više cura vidjeti tvoj post i odgovoriti na pitanje

  3. #3
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Slađa31 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima.Buduci da sam nova ovdje,nadam se da postam ovo na pravo mjestu.Zadnja menstruacija je bila1.8-nezasticeni odnos je bio 9.8 i 10.8-poceli su me "zabrinjavati" neki simptomi koji su poceli negdje 16.08.Izrazito me bole bradavice,trbuh mi je napuhan i dosta osjecam pritisak u njemu,bolni mi je donji dio leda,lagana mucnina i glavobolja.Prvo sam pomislila da je pms-al je prerano za to..Pomagajte..
    Najranije sto mozes napraviti je test na trudnocu 14,15 dana od nezasticenog odnosa. U tvom slucaju je to 24. ili 25.08.
    Ako si trudna test ce pokazati plus

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    58

    Početno

    Treba se sad snaci kako do prebacim post tamo.Iskreno nakon 9godina braka i prestala sam razmisljati o bebici-i sad me ovo sve pogodilo iz vedra neba.Umor je prisutan kao i promjene raspolozenja.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    58

    Početno

    Hvala puno na odgovoru..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •