Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Stalno place

  1. #1
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno Stalno place

    Evo i nas u mukama. Znači curica skoro 2ipo godine, unazad dva tri mjeseca je počela naša muka sa svakodnevnim plakanjem. Place bar 5-6 puta dnevno i to mi ne bi bio problem ali je to plakanje za sve, krivo je pogledaš place, krivo slozis kockicu place uglavnom dan se svede na nervozu. Naravno ima i super dana jer iskreno bi u globalu rekla da je dobro dijete i maza velika. Imali što problem i s tučnjavom s drugom djecom al evo to je prošlo na svu sreću, računam faza.
    Naravno što više ona place ja sam sve više nervozna, nezadovoljna i mislit da si vrtimo u krug. Uglavnom je samnom, ide u jaslice, ponekad u bake al ništa se nije promijenilo tako da nije izazvano nikakvom promjenom.
    E sad mene zanima kako rješavati problem, u početku sam se trudila smireno pričati s njom, zagrliti je itd al mislim da je tim dobila potvrdu da je takvo ponašanje ok, a sad više neznam kako da se postavim jer gubim živce. Ima koja slično iskustvo s malim vrištavcem?

  2. #2
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Samo 5-6x?
    Sta znam, ako mene pitas to im je u opisu posla - period kad isteruju svoje i testiraju sta i kako mogu. Nekad znaju biti i frustrirani sa previse granica, pa pokusam da popustim i zadrzim se na nekim osnovnim koje su mi najvaznije. Ali, to rondanje na svaku zabranu mi dodje sasvim normalna reakcija. U tom uzrastu mi je spas bilo naci aktivnost oko koje ce se duze zabaviti, a to je pesak, testo i slicno pravljenje loma. Lom se sredi, a neko vreme mira cuva zivce

  3. #3
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Hahah da 5-6 plakanja od 15-20min ona usputna neću ni spominjati
    Ja neznam kako da se postavim u tim situacijama

  4. #4
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Nasa ima 22mj i nekoliko mjeseci je u istoj fazi. Cupa meni zivce i susjedima valjda. Ako ju grlis ona jos jace, neki dan me ugrizla jer sam ju uvjeravala usred tantruma da ju volim i da je draga. Moj bed na kraju sam i ja plakala. Neki put nesto upali neki put ne, vecinom ne.
    Od metoda najvise mi pali kada joj kazem da nista ne razumijem dok tuli i to tihim glasom i da se smiri pa da mi kaze sto hoce.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    12

    Početno

    Ooooo, kod moje plakanje,vrištanje,bacanje,ljutnja traju točno godinu dana,sada ima 2,5god....mene sve strah da neće nikada ni prestati,to mi je toliko postalo normalno da uopće više ne reagiram,a ona kad se smiri sama dolazi meni u krilo....da ponovim traje godinu dana,svaki dan...svaki od 365 dana!!!

  6. #6
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Moja (2,5god.)istoni ma dana kad tuli za svaku sitnicu.
    Ja joj isto kazem da ju uopce ne razumijem dok place i da mi kaze kad se smiri.
    Onda dode mirna faza,pa vristim za sve faza i tako u krug.
    Pusti ju da odplace,mislim da taj tren ionako nit vide,nit cuju dok se deru.
    Moja se doduse zna doci i zagrliti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •