Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Nadamo se plusicu

  1. #1
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno Nadamo se plusicu

    Pozdrav mamicama.
    Molila bih vasu pomoc I savjete. Imam 38 godina I odlucili smo se da bi imali jos jednu bebicu. I naravno sto pitanja u glavi.
    Jucer sam trebala dobiti mjesecnicu ali je izostala. Sinoc nakon odnosa sam malo krvarila ( svijetla krv ) i danas vise nista. Prije dva tri dana sam imala bolove kao pred mjesecnicu ali se nista nije dogodilo. Proslu subotu ( dakle prerano ) sam naredila test I bio je naravno negativan. Znam, skoro je nemoguce da sam trudna I kao zena koja je sve to vec jednom prosla bih trebala znati al ipak, mali crv sumje ipak postoji.
    Sta mislite?

  2. #2
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Natalie,

    Možda jesi trudna.
    Definitivno bi trebala napraviti ponovno test.

    Sretno

  3. #3
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Da li si vec napravila test? Malo ktvarenja nista ne znaci. Ja sam u svim T prva tri mjeseca u vrijeme kada bi trebala dobiti m malo krvarila. Sretno!

    Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk

  4. #4
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Bila sam dan posliej odgovorila ali je post negdje nestao. Ne, dobila sam dan poslije. Uopce se ne prepoznajem. Ponasam se kao neka curica a ne zena koja je prosla vec trudnocu i trebala bi sve znati .
    A i jaaaako sam svjesna svojih godina a i Toga da pokusavamo tek kakvih mjesec dana.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    118

    Početno

    Citiraj Natalie38 prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam dan posliej odgovorila ali je post negdje nestao. Ne, dobila sam dan poslije. Uopce se ne prepoznajem. Ponasam se kao neka curica a ne zena koja je prosla vec trudnocu i trebala bi sve znati .
    A i jaaaako sam svjesna svojih godina a i Toga da pokusavamo tek kakvih mjesec dana.
    A onda pokušavajte i dalje još malo.
    Prema mom skromnom mišljenju, 6 mj pokušavanja u tim godinama je sasvim dovoljno, a ako ne bi uspjelo ja bi otišla kod ginekologa barem izvaditi hormone da se vidi stanje..
    To i dalje ne mora znaciti da vas nakon nalaza nece poslati doma na još 6 mj.
    Ako se ne varam godina dana je neki rok kad ginekolozi su spremni početi i preporučivati razne pretrage.
    Do tada, mozak na pašu i to je to

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    2

    Početno Da li sam trudna??

    Lijep pozz svimaa

    E Ovako, posljednju menstruaciju sam imala 07.09. , nezasticene odnose 16. i 18.09. , po mom racunanju sljedecu menstruaciju sam trebala dobiti 05.10, medjutim evo nista. Vec 2 dana mi se javlja glavobolja, i bol u lijevom jajniku, kao sto imam u vrijeme ovulacije. Jako sam umorna, spavam po 13, 14h. Sta vi mislite da li da napravim test ili da pricekam jos koji dan?? Ps, inace mi je menstruacija redovana i nisam imala nikakvih problema.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    2

    Početno

    I ja se nadam plusicu iako sam vec u godinama(38), m mi mora doci za tri dana ...
    Betu sam radila u srijedu i bila famoznih 0,0
    Znaci nista ovaj mjesec, samo se nadam da je ipak radena prerano i da mozda bude ali... Svi govore da nije

  8. #8
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Lejlo,
    Napravi test ! Trebao bi pokazati ako je T u pitanju.
    Sretno

  9. #9
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    napravi test jer ces bar znati na čemu si odmah... Ovako ces samo izluditi.
    Ako znas da je ovulacija bila kad je trebala biti onda bi test trebao pokazati točno. Sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •