Drage forumašice i forumaši,
zamolio bih vas za jednu uslugu.
Ne bi vam trebalo uzeti puno vremena, a meni će značiti (nadam se u konačnici i vama).

O čemu se radi?

Kao otac (kojem je struka web dizajn i marketing) odlučio sam se napraviti jednu web stranicu/blog.
Stranica bi bila o roditeljima, djeci, prehrani, knjigama, igračkama, itd.
Ideja je da se tamo razmjenjuju savjeti, ideje, iskustva...
Također mi je ideja pisati recenzije o razno-raznim proizvodima za naše mališane (ti proizvodi bi se u konačnici, ako se netko odluči, mogli i kupiti preko te stranice – iako ona ne bi bila klasičan web shop).

Međutim, prije nego krenem u čitav projekt – Htio bih čuti vaša razmišljanja.
Dakle, tu mi je potrebna vaša pomoć (da vidim kako roditelji „dišu“, pogotovo oni koji dosta koriste internet).

Stoga sam složio par kratkih pitanja, pa tko želi može napisati svoje odgovore, i neke dodatne komentare:

1. Kad je u pitanju Vaš mališan, ponekad (neki od vas i često) idete na internet u potragu za „nečim“. Što je to „nešto“ što biste željeli pronaći sve na jednom mjestu (i sve na HR jeziku)?

2. Da li biste radije posjećivali stranicu koja ima samo stručne članke, ili biste radije stranicu koja pored nekih stručnih članaka ima ponajviše osobnih priča, iskustava, ideja... I koja omogućuje Vaše sudjelovanje u diskusiji?

3. Što biste rekli na stranicu koja pored gore navedenog ima i recenzije nekih „cool“ proizvoda za naše mališane (od opreme, igračaka, knjiga, itd.)? Ako bi se ti proizvodi pritom i prodavali preko te stranice – Kolika je vjerojatnost da biste ih i kupili?

4. Koju vrstu proizvoda biste razmotrili kupiti preko interneta?

5. Da li biste voljeli da ta stranica bude fokusirana samo na mališane, ili da se povremeno priča i o nama (roditeljima) i našim potrebama (također i o nekim proizvodima za nas)?


Eto...


Unaprijed hvala,
Marin