Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 152 od 152

Tema: Ispušni ventil za roditelje teenagera

  1. #151
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    I kako skupiti kutije od lijekova u dva tjedna? Možda opljačkati apoteku?

    Na svu sreću, kod nas su ovi biseri prestali u višim razredima, to se događalo samo u nižima. Kod sadašnje nastavnice najčešće ne trebaju nositi baš ništa, dovoljna im je olovka.
    Pa izvadis lijekove iz kutije? Ostanu u tablete blisteru ili bocici? Ja sam slala kutijice od kreme ili sminke...

  2. #152
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ajde u bočici, ali tablete u blisteru? Mislim nebitno stvarno, ali tko bi ostavio tablete izvan kutijice, pa ne znaš više niti rok trajanja.

    Bezveze mi je tupiti po kutijicama od lijekova (uostalom, mi smo pravi tabletomani i imamo doma hrpe lijekova, pa je naša dijete otišlo dobro opremljeno u školu - taman je prošao rok trajanja za Tamiflu, pa je naša mala imala vjerojatno najskuplje kutijice ), generalno smatram da je besmisleno od djece tražiti da donose u školu ili da rade zadaće za koje su im potrebne stvari koje ne ulazne u standardnu školsku opremu. Ako nastavnici imaju neke fora ideje onda bi recimo mogli organizirati sakupljanje materijala mjesec-dva, pa onda podijeliti sve doneseno među djecom i da svi zajedno rade to nešto. Generalno sam primijetila da se danas u školi slabo dijeli.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •