Pa ovako...skoro 14mj imamo, a u zadnjih cca 2 tjedna cicamo...pa..stalno, kao da je mala beba. Znaci izademo van npr u ducan, ona se sjeti cicat, smije se i prsticem pokazuje na cicu i onako je grabi i slata me.

E sad,dojit obozavam i nesto carobnije od toga zamislit nisam mogla, ali bas kad tako me svuda dirka i poteze mi cicu, carolija nestaje. Dojim ja nju i vani, ali toliko puta sam vec imala neugodna iskustva da bi pokusala nekako smanjiti tu ucestalost trazenja.

Do prije dva tjedna je cicala po danu minimalno 4 puta i maksimalno 6, a po noci izmedu 4,5 puta do ne znam..10 puta..

Sada trazi svako toliko, ponekad ne prode ni 5min... Najduze po danu prode nekih 2h i to kad bas nesto ucimo ili se bas zabavlja pa zaboravi. Po noci je ostalo isto, bar 4,5puta do nekih 10.

Vode ne popije puno, 1dcl do max 2. Premalo? Procitala sam negdje da bi kao trebala 2.5dcl, ali to nema sanse, nece. Ne voli bas piti jer iz boce ne zna, a iz casa razno raznih se jos uvjek zagrcne.

Ne ljuti se kad joj ne dam cicu, ali za 10min opet pita..pa onda dam ili opet ne dam pa opet pita za 10min.
Ne znam sta bi jos moglo biti bitno.. udebljala se isto od kako to traje. Ima nekih 76cm i 10 i pol kg. Dakle za 300,350g u 2 tjedna.

Sta joj fali?? I kako pobogu da bar malo prorjedimo dojenje kad idemo negdje?