Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Moguca trudnoca?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    1

    Početno Moguca trudnoca?

    Pozdrav, imala sam nezaštićen odnos sa muzem sredinom avgusta odmah nakon menstruacije, ali nije bilo ejakulacije. Menstruaciju sam dobila tacno kroz mjesec dana i trajala je 4 dana kao i inače, sa ugruscima, sad ponovo trebam dobiti menstruaciju, ali me brine da to nije bilo implantacijsko krvarenje. Kolike su šanse za trudnoćom i da li imam razloga da uradim sad test ili da sačekam menstruaciju?

  2. #2
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Sara,
    Mislim da nisi T.
    Ne može ti implatacijsko krvarenje biti tako obilno i s ugrušcima. Tada si dobila M.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav,
    Prelistala sam dosta clanaka al nisam nasla. Mene i teresira beta ...
    Vec sam blizu 39+po godinama starosti i iako imam dvije trudnoce iza sebe htjela bi jos jednu, ocito sam izasla iz sveg toga , prve dvije trudnoce ko da nisam znala za njih, nikakve simptome ..nista.. Sada u 9 mjesecu menstrua. Bila je 12.9 - 14.9. Odnose s ejakulatom unutra imala sam 14,17,21,28.9, ciklusi su mi u prosjeku po 28 dana i po izracunu bi mi menga morala doci 10.10., . Jucer ( 4 dana prije m ) sam vadila betu, 0.0 , iako sam zeljela da je puno vise. E sad mozete li mi reci dali je beta rađena orerano, ima li sanse za moju bebicu unatoc mojim godinama...

  4. #4
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Maja,

    Mislim da bi ti beta trebala pokazati već, jer je nakon zadnjeg odnosa prošlo cca 10 dana.
    Iako nekome možda je implatacija bila kasnije, pa je i rano za betu.
    Napravi test za T kroz nekih 4 dana, mislim da bi def.trebao pokazati.
    Ako nis ne bude ovaj ciklus, biti ce iduci
    Sretnooo

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure!
    Zanima me vaše mišljenje što se tiče prvih simptoma trudnoće... Dakle, prošli mjesec (11.mj), kada sam trebala dobiti mjesečnicu, sam imala 3 dana obilni smećkasti iscjedak pa tek onda je nastupila prava obilna menstruacija koja je trajala samo 3 dana (inače su mi mentruacije trajanja od 5 dana i sasvim normalne, ali ova je predugo trajala i preobilna je pri kraju bila). Dan nakon menstruacije je dečko ejakulirao u mene, te nakon toga znači tjedan dana kasnije smo nastavili spolni odnos bez ejakulacije i u plodnim danima, znači svršio je samo u danima neposredno nakon menstruacije.. 11-12 dana od toga kada je svršio u mene, a kada je po kalendaru ujedno i ovulacija, javio mi se opet smeđi iscjedak, zajedno sa smeđim točkicama, te dan nakon mi je bio obilniji i vodeniji smeđi iscjedak te se pojavila lagana sluzava krv zajedno s njim i danas,3.dan smećkastog iscjetka skoro pa i nema, već je samo lagana kao prozirna sluzava krv i imam laagane kao grčeve kao pred menstruaciju, ali skroz lagane... ne znam da li je to znak implatacijskog krvarenja, mislite da sam trudna ili nešto drugo pomagajtee?user posted image i zajedno s tim, nez dal mi se osjet mirirsa pojačao, ali stalno se šminkam već koliko godina, i odjednom nanosim maskaru na trpeavice i počne mi nešto jaako smrdit nmgu opisat takav miris kao po alkoholu što ja znam i ono počnem s e cudit sto mi smrdi i ono shvatim maskara... nikad mi do sada nije ništa smrdilo u vezi nje... i počinjem bit sve umornija i umornija, stalno mi se spava... stvarno ne zna što mi se događa, ali mi je sve prečudno,ili si umšljam? pomagajte curke user posted image

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Pozdrav mrvice 123,
    ja sam imala sličnih simptoma prije,to ti je ovulacijsko krvarenje,meni se znalo otegnut na 10 dana i isto takvi bolovi kao da ću dobit,napuhnutost i umor, i vadila sam hormone, takva krvarenja se javljaju kod disbalansa hormona,meni su estrogeni i progestereoni bili na donjoj granici, prije sam koristila hormonske tablete koje nisu imale nikakvog efekta pa sam kupila tinkturu konopljike(koju mi je sam ginekolog preporučio) i pila je pola godine i riješila problem.rekao mi je ginekolog da se takvo krvarenje javlja u slučaju velikog stresa,velike klimatske promjene i naglog povećanja/smanjenja kilograma, moj je problem bio da sam u mjesec dana skinula 10kg i odmah sljedeći mjesec mi se javilo ovulacijsko i nisam imala uopće ideje šta bi to moglo bit...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, nova sam ovdje.. ovako mjesečnica mi kasni 9 dana inače su mi mjesečnice jako redovite i nikad mi ne kasni,radila sam test nakon 3. dana izostanka i test je negativan, a ja i muž već 6mjeseci radimo na bebi, dali je moguće da je trudnoća? kod ginekologa idem tek za tjedan dana.. inače su mi i grudi jako osjetljive, muka mi je, nekad znam povraćat ali rjetko, i imaam ogromnu žgaravicu hvala vam puno pozz

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Pozdrav Tenci97,
    tvoji simptomi svakako mogu upućivat na trudnoću, ponovi test za par dana, možda je prvi lažno negativan.
    Iskreno, ja svaku nadolazeću menstruaciju imam simptome trudnoće i umišljam si da sam trudna,i bacam pare uzaludno na negativne testove
    A za tebe se toplo nadam da će bit plusić, i javi svakako kad napraviš novi test.

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ovu temu bi trebalo zaključati sa masnim slovima "Sve je moguće".

  10. #10
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ovu temu bi trebalo zaključati sa masnim slovima "Sve je moguće".
    OK, malo sam se prepala kad sam vidjela tvoj nick na ovoj temi

    No, potpuno se slažem s tvojim:"Sve je moguće". Čim su muški i ženski spolni organi u blizini, trudnoća je moguća.

  11. #11
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Možda se bacim na treće dok Bandić nije ukino poticaj.

  12. #12
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Možda se bacim na treće dok Bandić nije ukino poticaj.
    Da nisu ukinuli lajkanje, sad bih ti lajkala. Ali, ipak počekaj malo...
    (Moj grad za treće isplaćuje kao i za prvo, 1000,00 kuna, pa smo se bili bacili na treće)

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Pozdrav evo imam par pitanja pa ako bi mi netko mogao odg. Bila bi zahvalna... da li je moguce zatrudnjeti 23. Dan ciklusa ? Imam redovite menstruacije 28-30 dana, i kako mi je decko bio na putu samo smo se taj jedini put... 23. Dan. Svrsio je u mene. Ne pazimo se i zelimo bebu. Jako! sad mi je 33. Dc znaci kasni 3-4 dana, pa mi se mota po glavi - da li je moguce da sam mozda trudna. Grudi me ne bole kao inace prije M , i to mi cudno. I malo me ponekad zaboli drob dolje kao kad trebam dobiti... test cu napraviti za dan dva, kad skupim hrabrosti ako mi ne dode striga!

  14. #14
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj Hannybanny prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav evo imam par pitanja pa ako bi mi netko mogao odg. Bila bi zahvalna... da li je moguce zatrudnjeti 23. Dan ciklusa ? Imam redovite menstruacije 28-30 dana, i kako mi je decko bio na putu samo smo se taj jedini put... 23. Dan. Svrsio je u mene. Ne pazimo se i zelimo bebu. Jako! sad mi je 33. Dc znaci kasni 3-4 dana, pa mi se mota po glavi - da li je moguce da sam mozda trudna. Grudi me ne bole kao inace prije M , i to mi cudno. I malo me ponekad zaboli drob dolje kao kad trebam dobiti... test cu napraviti za dan dva, kad skupim hrabrosti ako mi ne dode striga!
    Čekaj. Što ti pišeš sad ovako, sad onako? Trolaš.
    http://forum.roda.hr/threads/22273-I...=1#post2946787

  15. #15
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Žuta stalker

  16. #16
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nisam. Samo sam pročitala i jednu i drugu temu jer su obje na listi novi postovi.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Kad covijek ima teske situacije onda je tako . Krivo si shvatila. 23. Dc smo se zadnji put i u meduvremenu se i to dogodilo. Prekinuli smo ostavio me. . Nemoj me odmah da trolam. Tamo sam ispricala kako mi je tesko i olaksala dusu. a tu ovu situaciju u vezi moguce trudnoce.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Nisam takva osoba. jos mi M nije dosla, danas mi vec 4 dana kasni.

  19. #19
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj Hannybanny prvotno napisa Vidi poruku
    Kad covijek ima teske situacije onda je tako . Krivo si shvatila. 23. Dc smo se zadnji put i u meduvremenu se i to dogodilo. Prekinuli smo ostavio me. . Nemoj me odmah da trolam. Tamo sam ispricala kako mi je tesko i olaksala dusu. a tu ovu situaciju u vezi moguce trudnoce.
    Ako su ti ciklusi 28-30 vrlo vjerojatno ti je ovulacija bila prije tog 23 dc kad si imala odnos. Kazem "vrlo vjerojatno" zato sto je danas al doslovno sve moguce i moze biti da se ovulacija iz nekog razloga dogodi kasnije.

    Mozda ti sad od stresa i situacije u kojoj jesi kasni.

    U svakom slucaju napravi test 14 dana od tog odnosa jer bi ti tad vec ziher trebalo pokazati ako je doslo do trudnoce.

  20. #20
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Znaci ako menge nema do 37 dc napravi test.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Hvala sanjka .

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Hocu. Hvala ti puno

  23. #23
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Jako želite bebu, a on te ostavio. Nema smisla.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Zutaminuta nema smisla puno toga kod mene. Krivo sam se izrazila i pomijesala vremena. Jako smo zeljeli, jako zelimo.. ne zelim tu na forumu ispricati cijelu situaciju da bi shvatila. Ako mislite da lazem,onda mislite. Molim vas nemojte me sad da se tu moram opravdavati. Imam 2 jako teske situacije i nemojte mi sad jos otezavati. Nego ako imate iskustva i ako nesto znate o kasnoj ovulaciji bila bih zahvalna da mi objasnite . I oprostite ako sam napravila nesto lose. Hvala

  25. #25
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    HB kasna ovulacija je moguca iz raznoraznih razloga. Umjesto da si sada otezavas, sacekaj vrijeme kada je pogodno da radis test. Trudnoca je mogucca u svim situacijama.Nerviranje ce ti samo odgoditi ciklus ako nisi trudna i nastetiti plodu ako jesi.
    Meni je kasnila tjedan dana u mjesecu kada sam se udala. U trenutku kada sam rekla DA dok smo dosli u restoran, dobila sam ju. A nikada mi ne kasni vise od dan/dva pa sam opravdano mislila da sam trudna.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2024
    Postovi
    2

    Početno

    Po

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •