Pokazuje rezultate 1 do 27 od 27

Tema: aparat za kokice

  1. #1
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno aparat za kokice

    Ima li tko?
    Iskustva?
    Gdje nabaviti?

  2. #2
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Imala dva. Prednost: zamastiš i zasoliš koliko ti paše, a klinci su posebno voljeli okus kokica s maslacem. Nedostatak: jedna 'tura' nam je bila premalo jer ne možeš staviti baš neku veliku količinu kukuruza, smazali bismo je za čas, a aparat se mora ohladiti prije nego hoće startati ponovo. I oba su nam se počela vrlo ćudljivo ponašati već nakon jedno pola godine, npr. staviš kukuruz, on počne vrtiti i grijati, a onda nakon nekog vremena stane a tebi ostane u aparatu kukuruz koji je taman pred pucanjem. Onda naravno moraš čekati da se ohladi da bi ponovo počeo raditi,a onda ti popuca jedva pola kukuruza i to ispadnu neke jadnjikave kokice.
    Oba moja aparata su bila neka jeftinjola, ali možda se isplati uložiti u malo skuplji i kvalitetniji.

  3. #3
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    mi imamo ovaj
    http://www.subito.it/elettrodomestic...-178133475.htm

    bio je jeftin, dobila sam ga za rođendan joj 2008 i radi bez problema
    ne mora se čekati da se hladi, evo baš jučer smo ispekli 4 ture jednu za drugom

  4. #4
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja imam običan wok.
    stavim malo ulja, malo soli, kad se ugrije cca 4 velike žlice kukuruza...

    za čas je pun wok, a to je praktički jedna solidna zdjela.
    ne troši bez potrebe

  5. #5
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    ja imam mikrovalnu

    kokice su mrak

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ja imam običnu ranglu stavim malo ulja kokica koliko pokri dno, malo zrostam i za čas gotovo, sestra ima neki stroj na struju ali meni je to bezveze

  7. #7
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam običan wok.
    stavim malo ulja, malo soli, kad se ugrije cca 4 velike žlice kukuruza...

    za čas je pun wok, a to je praktički jedna solidna zdjela.
    ne troši bez potrebe
    Isto tako, keramicki wok i nikad bolje kokice

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam mikrovalnu

    kokice su mrak
    I ja. Aliii godinama prije i meni je za to služio stari wok. Sad ja ne pečem kokice, a dečki uglavnom koriste mikrovalnu za to.

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    A kaj se ne mogu samo one kokice za mikrovalnu i peci u njoj? One u rinfuzi se ne pečenu u mikrovalnu kaj ne? 3 3

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj se ne mogu samo one kokice za mikrovalnu i peci u njoj? One u rinfuzi se ne pečenu u mikrovalnu kaj ne? 3 3
    Snađi se, druže. Moji dečki to ne rade, ali susjeda peče u korištenoj vrećici kokice za mikrovalnu. Ubaci unutra obične + malo soli i zašije koncem, hehehe...

  11. #11
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam običan wok.
    stavim malo ulja, malo soli, kad se ugrije cca 4 velike žlice kukuruza...

    za čas je pun wok, a to je praktički jedna solidna zdjela.
    ne troši bez potrebe
    tava za palacinke, zlica ulja, zlica i pol kokica
    gotovo za cas

  12. #12
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    pravila sam kokice u rajngli pa mi znaju zagoriti. Mikrovalnu nemam.
    mada, dok sam ju imala stavila bi kao za rajnglu u posudu i pokrila sa tanjurom, ok su kokice bile.
    Sve mi se čini da ću prije kupiti novu mikrovalnu nego taj aparat.

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    pravila sam kokice u rajngli pa mi znaju zagoriti. Mikrovalnu nemam.
    mada, dok sam ju imala stavila bi kao za rajnglu u posudu i pokrila sa tanjurom, ok su kokice bile.
    Sve mi se čini da ću prije kupiti novu mikrovalnu nego taj aparat.
    Mogu kokice i te kako zagoriti i u mikrovalnoj pećnici. Moj mlađi ne dozvoljava meni da ih pečem nego to uvijek radi sam, pažljivo sluša koliko ih je popucalo i kad frekvencija padne ispod (neznamnijakoliko) isključuje, jer se inače ostale prepeku i nema pomoći, cijela šihta bude gorka i smrdi. Tako da je manje zlo ostaviti 15% neraspucalih nego upropastiti cijelu vreću. Ali nije to moja pamet nego njegovo iskustvo.

  14. #14
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    mi imamo ovaj
    http://www.subito.it/elettrodomestic...-178133475.htm

    bio je jeftin, dobila sam ga za rođendan joj 2008 i radi bez problema
    ne mora se čekati da se hladi, evo baš jučer smo ispekli 4 ture jednu za drugom
    eee,to sam i ja mislila pa je jedan dan pregorio...sad smo kupili na istu foru ali jači i kvalitetniji i stane više kokica odjednom..
    najbolje su nam se pokazale one K plus,najveće i najmanje neispucanih ostane..
    (ne krivite aparat kad se to dogodi,bude i do loših kokica)

    nikako ne reciklirat te vrećice od kokica za mikrovalku,prije 7-8god ja i MM smo ih tamanili i to radili a onda čitali koliko su kancegorene...

    sada kokice ničim ne zamašćujemo nego se igramo sa začinima...istučemo kim u mužaru pa sa malo parmezana..nekad kurkumu...fenomenalno....

  15. #15
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Imam aparat i odličan je - kupila sam ga polovnog od nekoga s foruma

    Jako liči na ovaj na linku. Znači, ja glasam za aparat!

  16. #16
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Meni je totalno otkriće da uopće postoje kućni aparati u kojima se može dodavati masnoća i začini. Jedine kokice iz kućnog aparata koje sam ja ikad probala bile su grozno suhe i bljutave i mislila sam da su sve takve

  17. #17
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je totalno otkriće da uopće postoje kućni aparati u kojima se može dodavati masnoća i začini. Jedine kokice iz kućnog aparata koje sam ja ikad probala bile su grozno suhe i bljutave i mislila sam da su sve takve
    Pa masnoće i začine dodaš POSLIJE pečenja, ja friško pečene kokice prelijem maslacem koji se otopio u posudi na vrhu aparata i zasolim. Kažem, klinci baš vole taj okus maslaca, a maslac možeš kokicama dodati samo naknadno, ne možeš u rajngli peći kokice na maslacu (probala).
    Meni osobno su finije kokice iz rajngle, nekako mi je ta masnoća i sol bolje raspoređena po svim kokicama, a i same kokice kad se raspucaju na vrućem ulju su mi ukusnije nego kad se raspucaju 'na suho' u aparatu.

  18. #18
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Ovu foru sa šivanjem vrećice moram probati

  19. #19
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    manite se kokica iz mikrovalne i ponovne upotrebe vrećica:
    http://www.vecernji.hr/zdravlje/koki...teflona-193561

    za bolji raspored masnoće kokice ubacite u plastičnu vrećicu (onu za zamrzavanje), ulijte maslinovo ulje (ili neku drugu masnoću),začine i onda jako protresite vrećicu,istresite i eto ga...mi smo se odvikli skroz od masnoće, samo pospemo po vrhu malo soli,kima i/ili kurkume i gotovo...kad su vruće i ovo prione bez masnoća...mala mi ih obožava...(a nije da ne jede one iz kina)

  20. #20
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa Vidi poruku
    Pa masnoće i začine dodaš POSLIJE pečenja, ja friško pečene kokice prelijem maslacem koji se otopio u posudi na vrhu aparata i zasolim. Kažem, klinci baš vole taj okus maslaca, a maslac možeš kokicama dodati samo naknadno, ne možeš u rajngli peći kokice na maslacu (probala).
    Meni osobno su finije kokice iz rajngle, nekako mi je ta masnoća i sol bolje raspoređena po svim kokicama, a i same kokice kad se raspucaju na vrućem ulju su mi ukusnije nego kad se raspucaju 'na suho' u aparatu.
    mozes ispeci na maslu (ghee)

  21. #21
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nema do kokoca iz rajngle
    imala sam dva aparata (jedan imam jos uvijek) i nije to to...
    ove iz mikrovalne sam prestala koristiti prije nekog vremena bas zbog svega sto sadrze...

  22. #22
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    meni smrde te iz mikrovalne vrecice

  23. #23
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ja imam aparat za kokice. Ja znam mrvicu navlažiti kokice dok solim. Obično namočim sol pa onda protrljam među dlanove i prođem kroz zdjelu kokica. Tako se sol drži na kokicama(ako ne koristim ulje ili maslac). Može se napraviti obične kokice u mikrovalnoj i to u običnoj zdjeli...http://www.onegoodthingbyjillee.com/...-required.html, ali to nisam probala jer nemam mikrovalku.
    Posljednje uređivanje od tocekica : 25.10.2016. at 15:15

  24. #24
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa Vidi poruku
    Pa masnoće i začine dodaš POSLIJE pečenja, ja friško pečene kokice prelijem maslacem koji se otopio u posudi na vrhu aparata i zasolim. Kažem, klinci baš vole taj okus maslaca, a maslac možeš kokicama dodati samo naknadno, ne možeš u rajngli peći kokice na maslacu (probala).
    Meni osobno su finije kokice iz rajngle, nekako mi je ta masnoća i sol bolje raspoređena po svim kokicama, a i same kokice kad se raspucaju na vrućem ulju su mi ukusnije nego kad se raspucaju 'na suho' u aparatu.
    I meni. Baš sam bila oduševljena time da kao postoji aparat u kojem mogu biti takve kao na štednjaku. Haha, ipak ništa od moje iluzije.

  25. #25
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Uzela sam spartak, kupljen je negdje 2006, bilo na računu u kutiji, navodno nikad korišten. Prva dva tri puta lijepo spekao, a onda nekak ko da je sve slabije, pola kokica ostane neispucano. Pa me zanima dešava li se to i sa novijim apratima za kokice na vruć zrak? Speče li vam sve ili ostavi? Je li to do snage aparata?

  26. #26
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Uzela sam spartak, kupljen je negdje 2006, bilo na računu u kutiji, navodno nikad korišten. Prva dva tri puta lijepo spekao, a onda nekak ko da je sve slabije, pola kokica ostane neispucano. Pa me zanima dešava li se to i sa novijim apratima za kokice na vruć zrak? Speče li vam sve ili ostavi? Je li to do snage aparata?
    Može biti do kokica (ako su iz drugog paketa).

  27. #27
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    ja bih isto rekla da je do kokica... ja pečem one za mikrovalnu, dakle uvijek ista temp i dužina pečenja, neke se super ispeku, neke samo na pola

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •