Pokazuje rezultate 1 do 49 od 49

Tema: Nintendo wii

  1. #1
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno Nintendo wii

    Željeli bismo kupiti klincima (6 i 10 godina) Nintendo wii konzolu s tim da nas ne zanimaju igrice nego ono kuglanje, plesanje, tenis i slično. Uopće se u to ne razumijemo, a kad gledam po specijaliziranim forumima previše mi je informacija. Ima ovdje netko tko mi može točno napisati što trebam? Našla sam ovu stranicu: https://www.konsolenkost.de/nintendo-wii/konsolen/, ali i tu mi je previše svega. Dakle, mi želimo moći svi skupa kuglati ili plesati, koliko čega trebamo? Zanima me također je li za to nužan televizor ili se može spojiti na neko računalo ili laptop budući da televizor nemamo.

    Puno hvala na pomoći

  2. #2
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    igrice ebay, ima nešto sitno i jadno u svijet medija
    što se tiče tv, ne znam može li na nešto drugo. ali pa kako??? nemate tv???

  3. #3
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    igrice ebay, ima nešto sitno i jadno u svijet medija
    što se tiče tv, ne znam može li na nešto drugo. ali pa kako??? nemate tv???
    Samo zato si se javila, je li tako?

  4. #4
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno


  5. #5
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku

    Provociras, sram te bilo (mi imamo 3 TV-a u kući, dnevna + svaki klinac svoj TV)

    Na temu: imala ga je moja kolegica, ali prodala...znam da se žalila da su igrice skupe, onda da je sve to skupa jako komplicirano za spojit...dok sve upališ, spojiš, pokreneš, klincima već dosta...

  6. #6
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    mi ga imamo.
    za to sto trazis treba ti Wii Sport i WiiFit (koliko se ja sjecam)
    Za neke igrice ti treba Balance board, npr. skijaski skokovi.
    za brzinu ne znam. nas je uvijek spojen na TV, nije najbrza stvar na svijetu, ali nije ni da klinci ne mogu docekati.

  7. #7
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Ja se nekako nadam da nećemo kupovati igrice osim tog sporta i plesa. Jednom smo bili na vikendu u iznajmljenoj kući preko neke grupne kupnje i tamo je sve bilo postavljeno, igrali smo baš kuglanje. Tin je imao manje od 6 godina i super smo se skupa zabavljali (a onda je, u žaru borbe, izbacio taj "joystick" u veliki plazma ekran pa nas je povoljan vikend jako puno došao, ali i to je dokaz da je jako realistično ).

  8. #8
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    mi ga imamo.
    za to sto trazis treba ti Wii Sport i WiiFit (koliko se ja sjecam)
    Za neke igrice ti treba Balance board, npr. skijaski skokovi.
    za brzinu ne znam. nas je uvijek spojen na TV, nije najbrza stvar na svijetu, ali nije ni da klinci ne mogu docekati.
    Hvala To Wii sport je paket igrica ili naziv konzole? Bi ovo bilo to što imate? I koristite li, vole li klinci?

  9. #9
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Taj Wii sport smo dobili uz konzolu koju smo kupili. Wii fit je bila moja furka. ali u tom fitu ima nekig stvari koje su klincima super. npr. boks.
    ja ga nisam upalila ne sjecam se kad, a klinci znaju ponekad.
    no koliko mi je mira donio svojevremeno meni se ispalito i to visekratno. jer bi ja ubacila onu palicu BC u dzep od trenirke, a on bi trcao po dnevnom boravku. tad je balerina bila mala, ja s njih dvoje sama doma, zima, kisa...... ovako bi ih istrcala i svi sretni

  10. #10
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Taj Wii sport smo dobili uz konzolu koju smo kupili. Wii fit je bila moja furka. ali u tom fitu ima nekig stvari koje su klincima super. npr. boks.
    ja ga nisam upalila ne sjecam se kad, a klinci znaju ponekad.
    no koliko mi je mira donio svojevremeno meni se ispalito i to visekratno. jer bi ja ubacila onu palicu BC u dzep od trenirke, a on bi trcao po dnevnom boravku. tad je balerina bila mala, ja s njih dvoje sama doma, zima, kisa...... ovako bi ih istrcala i svi sretni
    E, to ja želim! :D

  11. #11
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Mi imamo. Priznajem da mi je muka spajati, ali dobro je. I ja se znam igrati Uvijek stavljamo na TV, tako da ne znam može li na neki drugi ekran. Imamo tu sportsku i još jednu sa pjevanjem i plesom.
    Vidim da na Njuškalu ima i sa Obiteljskim paketom igara, već za 800 kuna.

  12. #12
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mi imamotaj wii sport cd i samo taj, sasvim im je dovoljno...
    Imamo jedan tv samo za taj wii tako da netreba uvijek prespajat, samo uključimo i igramo... Mislim da može biti spojeno na običan monitor..
    Sviđa mi se jer stalni treba biti u pokretu, nema sjedilačkih igri.. Ponekad se svi baš dobro nasmijemo (na veslanju pogotovo hahah)
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 24.10.2016. at 20:55

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    I mi imamo taj sportski paket, koji smo dobili uz konzolu, ništa dodatno nismo kupovali. spojeno je jednom i ništa dodatno i posebno ne spajamo. ekran mora imati nekakav poseban ulaz, a koji u pravilu imaju samo tv ekrani (ovo sam ukratko prepričala što mi muž odgovorio, ja sam totalni neznalica u tom polju). i bez toga, meni se nekako čini da su zbog svoje veličine ipak drugi ekrani manje atraktivni.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Za novi wii ne znam, naš je kupljen 2009 i može ići samo na video ulaz. Znači monitor mora imati i video ulaz za spajanje. Takvi su monitori rijeđi. Mi ga imamo stalno spojenog na tv tako da jedini problem koji imamo je da imamo pune baterije za kontrolere kad se hoce igrati. I koliko god kupili punjivih baterija uvijek ih fali jer imamo i ploču na kojoj se igraju neke igre balansa, koristimo ju kao vagu a u nju isto idu baterije. Uglavnom nikada dosta punih baterija a i ko da u crnu rupu propadnu, uvijek ih fali.

    Svakako provjeri, možda sadašnja verzija może ići i na neki drugi ulaz osim video ulaza.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Moji obožavaju. I meni je to puno bolje od playstationa.

    I kod nas je uvijek spojen. U ormariću ispod TV-a. Na TV-u samo komad neke plastike koja hvata signale palica.

    Za troje djece imamo 2 palice, 1 nunchuk (ovo treba za boks, vožnju biciklom i sl.). I punjive baterije.

    Palice moraju imati na sebi neki dodatak za pokrete. Vidi link s fotkama.
    Neke imaju ugrađen taj čip (ne znam u biti što je to), neke imaju kao dodatak na dnu palice.

    U paketu (vidi primjer na linku) smo dobili 1 palicu s gumenom zaštitom i remenom (to je ono kad palice lete okolo ili kad drugi koji stoje preblizu igrača dobivaju po nosu), 1 nunchuk i jednu igru. Drugu palicu smo posebno kupili. Mislim da postoje i paketi s volanom, ili se volan može posebno kupiti, ali nama ne treba.


    Imamo samo 4-5 igara. Wii sport. Osnovni CD koji je došao u paketu s uređajem. Tu je mislim kuglanje favorit.

    Rang lista igara:
    4. Lego igrica, Super Mario koje je sin dobio, ali s njima se ne igra previše jer su više za jednu osobu, a wii je odličan za igranje u društvu - dvije ili više osoba.
    3. Ples - Just dance - curama nije toliko napet, iako sam mislila da će biti. No s obzirom da su nas sve zajedno zaobišli pjevački i plesni geni, igra ne spada u omiljene.

    2. Wii sports Resort. Odlična je - košarka, frizbi, padobranstvo ... https://www.youtube.com/watch?v=8Kks2_ynej8

    i broj 1:
    Treasure Adventure. (vidi link) Igra ima tepih koji se jednostavno priključi u konzolu.
    Na zadnjem rođendanu 12 dječaka od 10-11 godina se razvalilo na tome, i starije cure isto tako.


    Na konzoli smo si napravili svoje likove, pa i prijatelji naše djece isto tako, tako kada dođu onda imaju svoje likove s kojima igraju.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Samo napomena uz Treasure Adventure igricu - ukoliko ispod vas živi netko, čuvajte ih se... sve se trese kad četvero skače...

  17. #17
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Nintendo Wii je super stvar, moji su isto par godina proveli na njemu, a najveći problem je i nama kao što je netko gore napisao, manjak baterija. Mi igrice skidamo na eksterni hard disk, koji je spojen sa nintendom i igraju što žele. Wi sport smo dobili u paketu. Kod nas je najpopularniji ples-Just dance. Definitivno ne spada u pasivne igre i mene je oduševila kad sam vidila na kojem principu radi. Isto tako to je jedina stvar koja mojoj djeci nije dosadila (sad više ne igraju jer smo pogubili sve baterije)

  18. #18
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Problem baterija smo rijesili tako da smo kupili ovaj set

  19. #19
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Mi imamo isto taj sportski set, s vanjskim dodatkom motion plus za preciznost ili pokrete koji se utakne u te palice i mislim da su nunčake išle s tim setom. Dobili smo i dva dvd-a sa sportskim igricama. Al ni mi ne ištekavamo iz televizora. Ta crna konzola se dobro uklapa, upališ, ubaciš CD i utrošiš 2-3 minute dok se digne igrica i odabereš što ćeš.

    Imamo i guitar hero za wii - bubnjeve, gitaru i mikrofon. Bubnjevi su malo problematični za stan jer imaju pedalu za nogu pa lupa susjedima ispod, a relativno je tvrda pa moraš imati dobar stolac inače ti kuk strada kad postaneš profi na Warriers of rock editionu

  20. #20
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Ali kod nas djeca do 6 godina sa sportskim igrama u biti previše strastveno mlate prema TV-u kod nekih igrica tipa mačevanje. Ne mogu oni skužiti da im je senzor bitan, a ne televizor

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ali kod nas djeca do 6 godina sa sportskim igrama u biti previše strastveno mlate prema TV-u kod nekih igrica tipa mačevanje. Ne mogu oni skužiti da im je senzor bitan, a ne televizor
    ja stavim neku stolicu, foteljicu ili neku prepreku ispred njih

  22. #22
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Puno, puno vam hvala, jako ste mi pomogle.
    Možete li mi još par stvari?
    1. Koja je razlika između wii sports i wii sports resort?
    2. Je li za igranje tih sportskih igara dovoljan njihov daljinski ili su potrebni i reketi?

    U osnovi, je li mi za poklon dovoljno ovo: https://www.konsolenkost.de/wii-kons...cht/a-9076817/ plus još jedan daljinski da se možemo igrati, da ne ispadne da trebamo kupovati još nešto da bi radilo. Uz neki tv, jasno

  23. #23
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    je, dovoljno ti je, uz jedan daljniski ekstra.
    ne znam razliku izmedju ova dva sporta.
    reket ti je komad plastike u koji stavis kontroler. mozes tenis igrati i bez tog troska.
    i razmotri opciju koju sam stavila u postu #18
    Posljednje uređivanje od spajalica : 25.10.2016. at 12:11

  24. #24
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    i razmotri opciju koju sam stavila u postu #18
    Jesam, to sam prvo ubacila u košaricu

  25. #25
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Balarosa prvotno napisa Vidi poruku
    1. Koja je razlika između wii sports i wii sports resort?
    2. Je li za igranje tih sportskih igara dovoljan njihov daljinski ili su potrebni i reketi?
    1. Sports je starija varijanta, a sports resort novija, bolja i zanimljivija. Mi se nikad ne igramo sports, iako je box OK, a nema ga na resortu. Ja sam se dosta igrala s mužem i igre gdje se tučemo previše osobno doživljavam. Ne mogu nikako prihvatiti da me lupi po glavi ni u wii-u.
    2. Meni se čini da reketi povećavaju rizik od razbijanja stvari, a nemaju tehnički neku ulogu.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Wii sports ima osnovne sportove - tenis, boks, kuglanje, mislim da je i golf na tom
    Wii sports Resort ima frizbee, padobranstvo, biciklizam, mačevanje, stolni tenis, streličarstvo, vožnja skutera po valovima

    Imaš na webu videe
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 25.10.2016. at 15:15

  27. #27
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se dosta igrala s mužem i igre gdje se tučemo previše osobno doživljavam. Ne mogu nikako prihvatiti da me lupi po glavi ni u wii-u.
    ahahahahahahaha, suze mi idu

  28. #28
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    A-kuglanje i golf je OK. Zaboravila sam na njih.
    Al vidiš odmah po stilu da je sports stariji, a resort veseliji. Ako bih samo jedan uzimala, uzela bih resorts.

    Nisam se dugo igrala, al zadnje sam svirala guitar hero. To se kupuje na vlastiti rizik

  29. #29
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ahahahahahahaha, suze mi idu
    Zato je guitar hero super jer se ne natječemo, nego ako sviramo u bendu jedan drugog izvlačimo. Ja sam se profilirala u bubnjara, a muž u gitaristu

    Jedino što sam ja u svirci bolja, a on u sportu pa ja rijetko pobjeđujem.

  30. #30
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ova me tema sjetila da imam uopće wii...ja nisam bila nešto oduševljena, kratko nas je euforija držala, nama bi se onaj dodatak pri igranju resorta stalno blesio i tražio rekalibraciju joysticka...pa ne bi trzao tokom igre isl...dosta neprecizno...tako da smo više igrali onaj sports nego resort....grafika je prilično basic ali tu je poanta u skakanju a ne vizualnoj kvaliteti...

    kad sam bila u fazi igranja igrica,više me držao regularni playstation i naročito lego igrice...e,te sam obožavala...

    Balarosa,ako nisi već kupila,pitam MMa hoćemo li ga prodat,imamo 2 volana,nunchake, 4 joysticka i 2 ta motion plus senzora ako me pamćenje dobro služi....

  31. #31
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    ova me tema sjetila da imam uopće wii...ja nisam bila nešto oduševljena, kratko nas je euforija držala, nama bi se onaj dodatak pri igranju resorta stalno blesio i tražio rekalibraciju joysticka...pa ne bi trzao tokom igre isl...dosta neprecizno...tako da smo više igrali onaj sports nego resort....grafika je prilično basic ali tu je poanta u skakanju a ne vizualnoj kvaliteti...

    kad sam bila u fazi igranja igrica,više me držao regularni playstation i naročito lego igrice...e,te sam obožavala...

    Balarosa,ako nisi već kupila,pitam MMa hoćemo li ga prodat,imamo 2 volana,nunchake, 4 joysticka i 2 ta motion plus senzora ako me pamćenje dobro služi....
    A jesi ga izreklamirala
    Nisam još kupila, potrpala sam u košaricu na toj njemačkoj stranici što mislim da nam treba, ali još smo doma u pregovorima . Uglavnom jesam zainteresirana, ali ne sviđa mi se ovaj problem s rekalibracijom joysticka. Je to općenito problem konzole ili nešto drugo?

    Još jednom vam puno svima hvala, sumnjam da bih igdje drugdje dobila ovakve for dummies informacije, sad idem otvoriti novu temu gdje ću bez srama pitati što je smart tv

  32. #32
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    moji se nisu rekalibrirali, ili mozda jesu a da ja to ni ne znam

  33. #33
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    a to je vjerujem neki problem sa tim malim motion plus dodatkom jer je sve OK kad se igra obični sport i iskopča taj nastavak....

    spajka,nemoš' falit, to ti je ko' ono na početku kad ih moraš položit na ravno da se "upare" sa konzolom...

    al,đaba mi pokušavat prodat, MM ne da..kaže da će domalo djeci trebat...starija i nekako ali dok mlađi naraste to će bit muzejski primjerak...

    baš ću ga izvuć na prvi kišni dan kad zaglavimo u kući ove jeseni!

  34. #34
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    kad sam bila u fazi igranja igrica,više me držao regularni playstation i naročito lego igrice...e,te sam obožavala...
    Koji ti je regularni? MM je nabavio PS3, bila sam ljuta ko vrag, dok nisam skontala da bi i ja mogla nešto igrat. Koje su to igrice, lego? Ajd linkaj .

  35. #35
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    mi smo imali PS2, prije 6-7god i pimplali bi po cijele dane,ajme kad se sjetim....
    my fav: http://www.ign.com/games/lego-indian...res/ps3-953319
    pošteno bi se zakačili kad bi igrali udvoje, ja bi htjela pedantno skupljat sve bodove a on bi jurcao kroz igru...

  36. #36
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    pošteno bi se zakačili kad bi igrali udvoje, ja bi htjela pedantno skupljat sve bodove a on bi jurcao kroz igru...
    Ovo se nama ne može desiti, imamo jedan džojstik .

  37. #37
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    mi ga imamo već par godina.
    super je, čak smo nabavili još jedan "upravljač" s ebay-a pa klinci igraju skupa.

    ps- igrice ne kupujem.
    dali smo ga dekodirati, pa skidamo igrice s neta.




    pps- igranje je ograničeno, dogovorimo se prije početka koliko igraju. i poštuju to, inače spremim palice, i nema igranja uopće.
    Posljednje uređivanje od sunce moje malo : 28.10.2016. at 13:18

  38. #38
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Dekodirat ?
    To mi se sviđa, jer koliko znam, igrice su poskupe.

  39. #39
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    vidi po oglasniku, njuškalu....ljudi to rade i oglašavaju

  40. #40
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Baš se vidi da sam početnik, je l da ?

    Pogledat ću. Hvala .

  41. #41
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Došla sam samo napisati da je Wii pun pogodak, svi se igramo, igraju se klinci skupa što je inače dosta teško za postići, skakućemo, plešemo, mašemo, mala prijateljica je došla doma s upalom mišića Kupili smo TV koji se uglavnom koristi za wii i ciljano gledanje nekog filma/serije (i dalje nemamo tv program) tako da je to stalno uključeno i nije ga tlaka instalirati ili nešto. Uglavnom, nama je već 25 dana super, ne znam koliko će potrajati.

    Spajalica, hvala na preporuci, zlata je vrijedan

  42. #42

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Gdje ste ga kupili na kraju?

  43. #43
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    bas mi je drago da uzivate, i mi smo ove praznike ukljucili nase igrice.

  44. #44
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje ste ga kupili na kraju?
    Kupili smo ga na ovoj njemačkoj stranici što je bilo dosta izazovno budući da nitko od nas ne priča njemački Iz tog razloga nam je trebalo dosta vremena da shvatimo kako su to polovne konzole, ali su provjerene, testirane i imaju garanciju. Na kraju smo platili konzolu, dva kontrolera, dva nunchaka, punjač za baterije, dvije igre i dostavu 156 eura. Vjerojatno je slično kao na Njuškalu, možda nešto niže, ali ovdje je ipak garancija. Kod isporuke je nedostajao jedan mali dio poslali su nam ga odmah dodatno, a dva dana nakon što smo sve spojili se pokvario adapter, isto su nam odmah poslali novi, vrlo korektna komunikacija. Osim toga, kad sam naručivala je automatski obračunavao dostavu 24,99 eura, kao van EU, ali kad sam pitala zašto je tako, umanjili su nam cijenu dostave.

  45. #45
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    [QUOTE=Balarosa;2950864 Kupili smo TV koji se uglavnom koristi za wii i ciljano gledanje nekog filma/serije (i dalje nemamo tv program)
    [/QUOTE]

    Ali, pretplatu HTVu isto morate plaćati, gledali, ne gledali...

  46. #46

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala balarosa bas cu proucit stranicu, njemacki nije problem. Moji opet zicaju a nikako da se odlucimo iako mislim da je super

  47. #47
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ali, pretplatu HTVu isto morate plaćati, gledali, ne gledali...
    Plaćamo ju čitavo vrijeme.
    Pretplatu moraš plaćati i ako nemaš televizor.

  48. #48
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala balarosa bas cu proucit stranicu, njemacki nije problem. Moji opet zicaju a nikako da se odlucimo iako mislim da je super
    Najčešće sam kao minus čula kako se ljudima to ne da spajati, valjda slično kao kad imaš kuhinjski uređaj koji ne stoji na pultu pa planirajte neko stalno mjesto vani. Kako mi nemamo klasičan dnevni, ni kauč ni neki element za TV, MM je dao napraviti čeličnu konstrukciju za TV na kotačićima, dolje je kao polica za sve te stvari i onda to šetamo po stanu.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Citiraj Balarosa prvotno napisa Vidi poruku
    Najčešće sam kao minus čula kako se ljudima to ne da spajati, valjda slično kao kad imaš kuhinjski uređaj koji ne stoji na pultu pa planirajte neko stalno mjesto vani. Kako mi nemamo klasičan dnevni, ni kauč ni neki element za TV, MM je dao napraviti čeličnu konstrukciju za TV na kotačićima, dolje je kao polica za sve te stvari i onda to šetamo po stanu.
    dobro si napomenula,sad sam se sjetila i da ste pisale nesto o tvu, mi imamo jos onu starinsku kutiju, idem vidjet jeli moze uopce na nju se prikljuciti...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •