Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Privatni oftamolog u Zagrebu - pregled kontaktne leće

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno Privatni oftamolog u Zagrebu - pregled kontaktne leće

    Mozete li mi preporuciti dobrog privatno oftamologa u Zagrebu za pregled leća i koliko pregled kosta? Htjela bih pregled obaviti sto prije a preko uputnice se ceka... vec 20 ak god. nosim meke leće i nedavno sam bila u Optici Bilić Vision radi naocala pa su preporucili i pregled za kont.leće obzirom da mi se povecala dioptrija... no nisam nesto fascinirana...

  2. #2
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,414

    Početno

    Poliklinika Svjetlost?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj pepeljuga prvotno napisa Vidi poruku
    Mozete li mi preporuciti dobrog privatno oftamologa u Zagrebu za pregled leća i koliko pregled kosta? Htjela bih pregled obaviti sto prije a preko uputnice se ceka... vec 20 ak god. nosim meke leće i nedavno sam bila u Optici Bilić Vision radi naocala pa su preporucili i pregled za kont.leće obzirom da mi se povecala dioptrija... no nisam nesto fascinirana...
    Dr Ksenija Ćuruvija-Opačić na Langovom trgu.
    Doktorica je baš specijalist za kontaktne leće (ali radi i druge tipove pregleda).
    Fenomenalna doktorica, izvrstan stručnjak, savjesna i ljubazna.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Dr Ksenija Ćuruvija-Opačić na Langovom trgu.
    Doktorica je baš specijalist za kontaktne leće (ali radi i druge tipove pregleda).
    Fenomenalna doktorica, izvrstan stručnjak, savjesna i ljubazna.
    hvala, ja sam isla kod nje godinama ali zadnji put mi je bila neusivsila, mozda je imala zena los dan

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    upravo sam zvala jer hocu to rijesiti, cini mi se kao da slabije vidim, doduse vjerojatno prelazim i na + pregled je 410 kn

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj pepeljuga prvotno napisa Vidi poruku
    hvala, ja sam isla kod nje godinama ali zadnji put mi je bila neusivsila, mozda je imala zena los dan
    Možda. Ja sam s njom uvijek imala izvrsno iskustvo, i članovi moje familije također.
    Ali na zadnji pregled ipak nisam išla k njoj jer sam htjela obaviti pregled očne pozadine i mjerenje tlaka (zbog opterećene obiteljske anamneze) - tog kod nje nema, i to mi je jedini minus. Za kontrolu dioptrije i pogotovo za leće je super.

  7. #7
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Dr.Ćuruviju mi preporucio moj oftalmolog...inace nosim naocale 3 godine morat cu na lece radi jednog oka. Koja je cijena pregleda kod nje?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •