mame, tate pomagajte.. imam djecaka od 17 mjeseci i od rodenja nije prespavao cijelu noc. NIKADA. obavezno se budi dva puta piti mlijeko. Seansa za uspavljivanje po noci postaje nepodnosljiva. ponekad traje i do sat vremena. od rodenja ima isti ritual..kupanje, joburtic spavanje i to sve izdmedu 7-9 navecer ovisi o danu.i onda pocinje budenje u 2 ujutro obavezno, oko 4 opet i konacno budenje u 5 ipo 6 bez iznimke, i tako je od rodenja. Po danu spava dva puta po sat vremena. Mene sad vec hvata panika kako cu kad dode druga bebe, sad sam u 5 mjesecu trudnoce . ako navecer provodim sat vremena citave seanse da bi zaspao mali uopce i jos uviek se budim dva puta i dan mi pocinje u 5 ipo svaki dan, radila ja ili ne.
sto se tice samog uspavljivanja,prvo je bilo na ruke onda sa mnom u krevetu onda odjednom ni jedno ni drugo nije bilo dovoljno vec izmijenjivanje obe metode dok konacno ne kolapsira od umora i zaspe.
moje pitanje je zapravo kako da ga naucim da legle u krevet ( svoj)i jednostavno zaspi i spava cijelu noc prije nego dode druga beba. ? po svemu sudeci, s njegovim nocnim ritmom i novorodencem u kuci doslovno cu biti budna cijelu noc i cijeli dan.
sad sam vec premorena sa poslom, njegovim budenjem i ne spavanjem duze od 5 sati u komadu vec 17 mjeseci..kako jos s jednom bebom kad dode.
bilo koji savijet bitce od pomoci.

ljuta mama.