Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pomo i savjet

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno Pomo i savjet

    Pozdrav, molila bih Vas za pomoc i savjet u vezi razvoda braka. Dosli smo do toga da vise ne vidim smisao a nemam volje za popravljanjem stvari sta ne valjaju. Ovako stoje stvari...mm i ja smo , da budem iskrena, bez komunikacije neko duze vrijeme samo sluzbeno oko djece i sta treba u kuci nabavit. Imamo 3 djece od 10, 7 i 5 godina, stan gdje zivimo je kupio mm na kredit prije 5 godina stim da sam ja suduznik. Sad me zanima procedura oko djece i imovine ako necemo moc nac zajdenicki jezik...ja njemu ne planiram nista uskracivat vec bi voljela da mozemo sporazumno to napravit ali voljela bih bit spremna na sve. Mozete li me uputit kako i di krenuti? Planiram pokrenuti postupak nakon blagdana zbog djece...do tada cu vidit sa njime jos je on vidi da ovo nije zdravo okruzenje za nikoga a pogotovo za djecu.
    Hvala ☺

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj mar31 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, molila bih Vas za pomoc i savjet u vezi razvoda braka. Dosli smo do toga da vise ne vidim smisao a nemam volje za popravljanjem stvari sta ne valjaju. Ovako stoje stvari...mm i ja smo , da budem iskrena, bez komunikacije neko duze vrijeme samo sluzbeno oko djece i sta treba u kuci nabavit. Imamo 3 djece od 10, 7 i 5 godina, stan gdje zivimo je kupio mm na kredit prije 5 godina stim da sam ja suduznik. Sad me zanima procedura oko djece i imovine ako necemo moc nac zajdenicki jezik...ja njemu ne planiram nista uskracivat vec bi voljela da mozemo sporazumno to napravit ali voljela bih bit spremna na sve. Mozete li me uputit kako i di krenuti? Planiram pokrenuti postupak nakon blagdana zbog djece...do tada cu vidit sa njime jos je on vidi da ovo nije zdravo okruzenje za nikoga a pogotovo za djecu.
    Hvala ☺
    Žao mi je što ste se našli u ovakvoj situaciji, ali ponekad je dobar razvod bolji nego loš brak.

    Kod ovakvih situacija možeš dobiti pomoć i savjetovanje u Centru za socijalnu skrb koji ti je najbliži. Evo tu sam našla nešto, samo da vidiš što nude - to imaju i ostali centri: http://www.czss-vrbovec.hr/posredova...-razvoda-braka

    Sretno, što god odlučili nek bude najbolje rješenje za sve.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    Hvala☺

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •