Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Spavanje djeteta u svojoj sobici

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    7

    Početno Spavanje djeteta u svojoj sobici

    Pozdrav svima,

    javljam se kao tata djevojčice od 3 g i 4 mjeseca starosti i trebam savjet.
    Name, naša djevojčica spava u svojoj sobici već gotovo 5 mjeseci,ali na način da je supruga ili ja uspavljujemo i budemo s njom dok ne zaspi pa se onda kao duhovi pokušavam izvući iz kreveta i sobe da je ne probudimo jer onda traži da ostanemo s njom,
    To uspavljivanje nekad traje pola sata a nekad i cijelu večer do 1 2 sata u noći.
    Pokušali smo to promijeniti da je budnu ostavimo u sobi i na lagani način izađemo iz sobe te je ostavimo da sama zaspi, ali onda se kod nje dogodio još veći bunt,neće više ostane sama u sobi,pokušali smo samo 2 večeri ali be uspjeha,ona je u stanju izaći iz sobe i spavati čučeći na hodniku ili stajati kraj našeg kreveta u sobi kao kip.
    Ima netko slična iskustva, jer ne želimo da dijete doživi trume, i da li smo pogriješili uopće što smo je pokušali naučiti da sama zaspe?

    Pozdrav svima,
    jedan tata

  2. #2
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Ja sam kod svojih pogriješila tako što sam ih uspavljivala na cici i eto mi sada da s njegove 8.godine i njezine 4.godine spavam s njima u sobi.
    Tj. nije mi žao, jer djeca su mala, brzo će odrasti i želim s njima uživati pa ako to znači da ću spavati s njima u sobi do njihove recimo desete godine, neka bude tako.

    Znam ponekad spavati i u svom krevetu, mada rijetko, jer tokom noći dođe jedan pa evo i drugog. I onda je gužva u krevetu i jedan od nas se seli u njihovu sobu.

    Doći će vrijeme kada će sami spavati, do tada uživam s njima.

  3. #3
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    Marella, djevojcica ocito jos nije spremna spavati sama u sobi,
    sto, rekla bih, nije cudno sa nepunih 3,5 godine

    odgodite samostalni spavanac jos za neko vrijeme
    dijete vam porucuje da to jos nije za nju

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Marella, djevojcica ocito jos nije spremna spavati sama u sobi,
    sto, rekla bih, nije cudno sa nepunih 3,5 godine

    odgodite samostalni spavanac jos za neko vrijeme
    dijete vam porucuje da to jos nije za nju
    X

    I mi smo imali te faze. Prvo su djeca spavala u svojim krevetićima u istoj sobi s nama, nakon toga u standardnim krevetima u istoj sobi s nama, a tek u predškolskoj godini smo se odselili u drugu sobu, a djecu ostavili u njihovoj. A još je bilo lakše jer su dvojica, pa su imali barem jedan drugoga.

  5. #5
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Moja je s pet pred dva mjeseca preselila u svoj krevet u istoj sobi, ali i dalje više voli spavati s nama, što se često desi.
    Trebamo im...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj Marella prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,

    javljam se kao tata djevojčice od 3 g i 4 mjeseca starosti i trebam savjet.
    Name, naša djevojčica spava u svojoj sobici već gotovo 5 mjeseci,ali na način da je supruga ili ja uspavljujemo i budemo s njom dok ne zaspi pa se onda kao duhovi pokušavam izvući iz kreveta i sobe da je ne probudimo jer onda traži da ostanemo s njom,
    To uspavljivanje nekad traje pola sata a nekad i cijelu večer do 1 2 sata u noći.
    Pokušali smo to promijeniti da je budnu ostavimo u sobi i na lagani način izađemo iz sobe te je ostavimo da sama zaspi, ali onda se kod nje dogodio još veći bunt,neće više ostane sama u sobi,pokušali smo samo 2 večeri ali be uspjeha,ona je u stanju izaći iz sobe i spavati čučeći na hodniku ili stajati kraj našeg kreveta u sobi kao kip.
    Ima netko slična iskustva, jer ne želimo da dijete doživi trume, i da li smo pogriješili uopće što smo je pokušali naučiti da sama zaspe?

    Pozdrav svima,
    jedan tata
    Možda prebrzo želite,da bi spavala u svoji sobi. Pokušajte jo imati kod sebe još malo vrijemena.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Moja misica još malo 6 godina i tek 6 mjeseci spava u svojoj sobi.. Nebi se ona još iselila da se svi nismo selili u novu kuću pa ajde da bude velika i da isproba svoju novu sobu novi krevet... Mazite ju još malo... Ili odma u svoju sobu dok je još mala (. 6 mj) ili tek poslje kad bude 100% spremna

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •