Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Avenue Ball Paintball rođendan

  1. #1
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno Avenue Ball Paintball rođendan

    Je li netko slavio rođendan klincima u Avenue Ballu - Paintball?

    Razmišljamo o tome, pa da vidim ima li netko dobro/loše iskustvo...

    Mali će napuniti 7 godina, rekli su mi u Avenue Ballu da sad imaju neke nove puške pa da mogu i tako mali klasični Paintball.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Prije nego sve organiziraš, raspitaj se malo među drugim roditeljima je li im ok taj tip proslave rođendana.
    Ja svojeg nisam pustila u toj dobi na paintball rođendan jer sam znala da se uopće neće snaći u tom tipu zabave i da bi se mogao "pogubiti". Bilo je još roditelja iz razreda koji nisu bili za to.
    U toj dobi kod dečki iz razreda mog djeteta najpopularniji su bili nogometni rođendani (također u Avenue Ball - i moj je jednom slavio tamo, bilo je ok, iako po mom mišljenju ništa posebno, mogli su i besplatno natjeravati loptu po školskom igralištu). Ne znam kakvi su sad trendovi...

  3. #3
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ajme, uopće nisam razmišljala na taj način... Nisam nikad bila na paintballu, a oduvijek sam htjela, ne znam zašto me to toliko privlači
    Inače nemamo nijednu igračku pištolj ili pušku doma, nikad to nismo htjeli kupovati, a mali je vječito dovlačio neke štapove doma i pravio se da su puške.
    Inače je knjiški moljac, nisam uopće razmišljala da bi se mogao "pogubiti" tamo, on je oduševljen idejom.
    Bio je jednom u Avenue Ballu na nogometnom rođendanu, to je pak bila katastrofa, izbacili su ga sirotog iz ekipe jer ne zna igrati

  4. #4
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Mi smo trenutno u rođendanima, što naš 8 godina, što tuđi...

    Imam vrlo aktivnog dečka, ali mislim da ne bih odabrala takav rođendan u toj dobi, pogotovo ako ti je malac mirniji.
    A s druge strane treba misliti i na djevojčice, nisam sklona stereotipima, ali ipak u toj dobi one su puno nježnije, mirnije...ne znam kako bi im se Paintball svidio.

    Moje iskustvo je da su najbolji ročkasi gdje imaju organiziranu zabavu, dobre animatore, pa bio to sport ili neke društvene igre.

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    moja necakinja (7,5g) je nedavno bila na paintball rodjendanu
    ODUSEVLJENA JE

  6. #6
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    moja necakinja (7,5g) je nedavno bila na paintball rodjendanu
    ODUSEVLJENA JE
    Moj J (7,5) je bio na istom rodjendanu.
    Dakle, dosao je doma sa "najboljom pozivnicom za rodjendan IKAD!!!"
    Bio je prepreodusevljen. I to sam malo rekla.
    Vojne uniforme, puske, pucanje... ludilo za stereotipnog dečkića.
    Slijedeci vikend mi je bila i kći, na drugoom mjestu, negdje iza Dugog sela. Svidio joj je paintball, al ici tamo slaviti rodjendan ne preporucam.

  7. #7
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Moja najmlađa bi silno htjela na paintball, ona bi sigurno bila oduševljena pozivnicom. I ona ubrzo slavi, ali lokalna mjesta za paintball nisu za tu dob.

  8. #8
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Moja ima 9 godina i odusevljena je sa Paintballom.

  9. #9
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    To jest vrsta rođendana za tu dob za svu djecu koja vole akciju. Ili paintball ili neki sport. U Avenue Ballu imaju i nogometni rođendan, također je dobar. Nisam čula ni za kakva loša iskustva, jedini minus je cijena.
    Moji su srećom sve takve proslave već prerasli, ali nikad nisu bili ljubitelji statičkih igraoničkih rođendana, ono svi u jednoj sobi, malo plešu, malo crtaju po licu, malo se igraju društvenih igara Ili da se iskaču do iznemoglosti ili ništa.

  10. #10
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Super! Hvala svima, slavit cemo tamo, pa sto bude.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •