Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 112

Tema: Pokloni BiNG za 13+ godisnjake

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Treba mi ideja za društvenu igru koju bi mogli igrati svi

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Rizik
    Mediteranaut (postoji i varijanta Adrianaut)
    Scotland Yard
    Ubongo i Ubongo Extrem

    Ove godine je za rođendan dobio kartašku igru Set koja se meni jako sviđa, ali se njemu to ne da često igrati, šteta (iako me svaki put rasturi).

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mojoj se jako svidjela majica s kemijskim elementima http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0413889002.html
    nema ju u dućanu pa je bila razočarana, no naručila sam ju preko Interneta. Mogla bi joj staviti pod bor.

    A ona je zaželjela figaro, no na kraju baka ima te razne spravice pa me oslobodila muke. Sad ne zna što će

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Mediteranaut je nešto slično Riziku?

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    mojoj se jako svidjela majica s kemijskim elementima http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0413889002.html
    nema ju u dućanu pa je bila razočarana, no naručila sam ju preko Interneta. Mogla bi joj staviti pod bor.

    će
    i majicu koju moja želi nemaju u dućanu i isto sam naručila prek Interneta, valjda po prvi put u životu. I sada strepim. još sam iskoristila i popust za Black fruday i bez poštarine - ali tko zna hiće li stići na vrijeme. tam na forum.hr čitam da je gužva jer su valjda svi naručivali zbog popusta.

    Onda sam još par majica naručila pek interneta s nekog drugog dućana - a svio lijepo znaju kako se MM protivi takvoj kupovini. I sada ako nam netko ukrade kartice, podatke, što ja znam što - stradala sam

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ako misliš dal će stići do Božića, sigurno će stići. Isporuka je za dva , tri dana

  7. #57
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    da tak piše. a vidjeti ću.

    prošle godine je isto zapiknula nekakvu majicu koja je nestala, tak da sam sad stvarno izludila s tim HMom - Toliko mi je dosta dućana da sam rekla da počinjem kupovati isključivo internetom

  8. #58
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ni moji nista ne trebaju, niti posebno zele i za to je kriv mm. Jer cim oni i pomisle na nesto on im kupi. Nema vise onoga da si nesto zelis mjesecima i da to bas bude pravi poklon i iznenadenje kad to dobijes.
    Ja sam deckima uzela super pulovere, onako malo finije. Jedan pati na skupe gace, pa ce dobiti par kompleta tih gaca.
    Jednom sam uzela prekrasne kozne rukavice, to se jedino sjecam da je spominjao da zeli.
    Takoder ce dobiti slatkise i kozmetiku, ima neke kremice koje sam zapikirala. I dezice, to trose ko mutavi.
    Mm ce im svakome dati jos novce, ali su meni novci bezveze poklon. Ocigledno samo meni, jer svima drugima ne smeta kad dobiju lovu

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ja sam na popustu za noć vještica kupila fora kombinezon za spavanje i stigao je za dva dana.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Srednji koji je u ovoj grupi ce dobiti alias i jengu, smijesnu kozmeticku torbicu za putovanja, knjigu i gamersku tipkovnicu (jedsn poklon od toga je bakin).
    Ovaj najveci kiji tu ne spada ali mi starija generacija imamo i takve... narucio je neku majicu iz Nizozemske neki bijes, dobit ce novu knjigu od Higgsa i aparat za uredivanje brade. Pustio je nekakve dlake a u DM u he popust na remington 30% u zamjenu za 10 bodova. Bas lijepo izgleda kutiija u retro stilu, dobije i stucalo nosnih dlaka.
    Posljednje uređivanje od pituljica : 29.11.2016. at 14:39

  11. #61
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Treba mi ideja za društvenu igru koju bi mogli igrati svi
    Cluedo - ovo: http://www.ekupi.hr/Cluedo-drustvena-igra-192507.aspx

    To ti je Scherlock Holmes u obliku društvene igre.

    * * *

    Može i Riziko, to je strateška igra.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Nama je igra za sve (od 5 nadalje) UNO - imamo onaj s dodatkom. Ima kotac koji zavrtis pa vrijese srugacija parvila itd. Pictionery isto mrak ali je ovaj jos premali. Uaz to se.bas nasmijemo, zadnji put je J Umjesto policijkih lisica nacrtao zivotinje.

  13. #63
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Moji će dobiti ovu igru za PS4: http://www.sancta-domenica.hr/hasbro...l1gaAshp8P8HAQ
    I još neke kozmetičke sitnice.
    Devetogodišnjak bude dobio i legiće naravno.
    Najveći problem mi je beba, ali ona nije za ovaj topic.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Treba mi ideja za društvenu igru koju bi mogli igrati svi
    Naseljenici otoka Catan, ima raznih verzija i dodataka. Mi smo svaki put bas uzivali u toj igri.

  15. #65
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Cathy beba ti je sad najmanji problem, zadovolji se s cicom, javi se po tom pitanju za 5-8godina,kad ćeš imat stvarno veliku dijapazon želja

  16. #66
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Cathy beba ti je sad najmanji problem, zadovolji se s cicom, javi se po tom pitanju za 5-8godina,kad ćeš imat stvarno veliku dijapazon želja
    Je, ali sve ima od igračaka od starijih, a opet treba dobiti nešto pod bor. Treba to smisliti.

  17. #67
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    pa bar je to lako, onu neku grickalicu, s kojom se redovito opale po glavi :D

  18. #68
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Platnenu pelenu

  19. #69
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    pa bar je to lako, onu neku grickalicu, s kojom se redovito opale po glavi :D
    Čitaš mi misli. To jedino ne nasljeđuje.

    Jelena, mi nismo ekološki osviješteni.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 29.11.2016. at 16:25

  20. #70
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ma i pampersica i slična će biti ok

  21. #71

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Ni moji nista ne trebaju, niti posebno zele i za to je kriv mm. Jer cim oni i pomisle na nesto on im kupi. Nema vise onoga da si nesto zelis mjesecima i da to bas bude pravi poklon i iznenadenje kad to dobijes.
    Skroz te razumijem, i ja s MM-om vodim rasprave na tu temu.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    kakvih dodataka?
    moje obožavaju tu igru, možda bi mogle dobiti te dodatke?

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Naseljenici otoka Catan, ima raznih verzija i dodataka. Mi smo svaki put bas uzivali u toj igri.

  23. #73
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Dodataka za igru. Nastavaka s kojima igra postaje kompleksnija i zanimljivija,a kupuju se odvojeno.
    Mi volimo carcasone, na istu foru je,igra strategije,ima 8 dodatnih nastavaka.
    Dixit isto nije losa. I labirinth. A scrabble ili rijec na rijec?

  24. #74
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Moji se vise sa nicim ne igraju...
    Samo mob i ps4.

  25. #75
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Moji se vise sa nicim ne igraju...
    Samo mob i ps4.
    Paa, kad bolje razmislim, kod nas nije tako. Kupio je prije 2 tjedna moj mlađi Triestinu (karte za briškulu) i sad smo na sto muka jer nitko od nas ne zna to kartati... Slažu Rubikovu kocku (to je pošast u TŠ R.Bošković, imam dojam da je sramota ako ne znaš složiti kocku)... Društvene igre - doma zapravo slabo.

    Mobitel napokon služi samo za komunikaciju. Tu i tamo nešto odigraju - za kraćenje vremena u čekaonicama (danas se spremam sa starijim oftalmologu) ponekad posluži neka igrica na mobitelu, ali biraju kreativne (mm se bolje u to kuži jer i sam ponekad odigra, a ono što ja znam da imaju je PowerLine https://i.ytimg.com/vi/5adAZTR6Qi0/hqdefault.jpg (energetska mreža - treba dovesti električnu energiju svim stanovnicima) i Circuit Scramble https://lh3.googleusercontent.com/sy...ykkVayBvg=h900 (to su logički sklopovi - dušu dalo za informatičare).

    Ali moram prijaviti da moji srednjoškolci još uvijek vole i imaju svoje najdraže plišane igračke. Drago mi je zbog toga, iako ih ponekad zezam... (Uostalom, ja sam zadnjeg plišanog medvjeda poklonila kad sam imala 33 godine )

    Ali sad sam offt.

    Ont. još se nisam dosjetila što staviti pod bor, pa pratim i kradem ideje odavde: moj mlađi voli kućni ogrtač, a stari mu je već lagano prekratak, pa će vjerojatno dobiti novi. Za starijega mi je teže, taj ne mari za krpe, pa ću morati smisliti nešto drugo. Kad bih mogla naći dobre rukavice, bilo bi super.

    Možda im kupim vodeni tuš za zube, dobro bi im došlo. Ali to nije nešto čemu će se veseliti. "Za dušu" starijem sinu bilo bi mi najbolje da nabavim neko napajanje za računalo, jer već ima ideju kako će stari autoradio i odbačene zvučnike upogoniti, ali nema izvor energije. U svakom slučaju, moram protegnuti noge do Chipoteke ili HGSpota, po svoj prilici s njim. Tako se gubi element iznenađenja, ali već sam rekla - objektivno im ne treba ništa. Imaju sve što im treba.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 30.11.2016. at 09:17

  26. #76
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    moji se vole igrati, a najbolje kad se svi ksupa zaigraju na podu neku stratešku igru koju sami zmisle, grade kuće od kocka iz iverpana , pa kupuju vozila, pa svako malo slijedi neka isplata, da se može nekaj kupiti, ili rušiti susjedovo pa pljeniti tuđe stvari......

  27. #77
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    moji se vole igrati, a najbolje kad se svi ksupa zaigraju na podu neku stratešku igru koju sami zmisle, grade kuće od kocka iz iverpana , pa kupuju vozila, pa svako malo slijedi neka isplata, da se može nekaj kupiti, ili rušiti susjedovo pa pljeniti tuđe stvari......
    Joj, da, kad smo kod pljenidbe - monopoli je isto zabavan... Dugo nismo, još od ljetnih praznika. Baš i nemamo puno zajedničkog vremena.

  28. #78
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Danas je izrazila zelju da bi zig-zag peglu za kosu.
    Cula sam da toga ima jeftinog a kvalitetnog na Internetu, imate li kakvu preporuku - a da stigne na vrijeme?
    Ili "normalan" ducan, dajte preporuke.

  29. #79
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je izrazila zelju da bi zig-zag peglu za kosu.
    Cula sam da toga ima jeftinog a kvalitetnog na Internetu, imate li kakvu preporuku - a da stigne na vrijeme?
    Ili "normalan" ducan, dajte preporuke.
    Nemoj uzimati nešto jeftino, uništiti će joj kosu. Uzmi radije kvaliteno, od provjerenog proizvođača.

  30. #80
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj uzimati nešto jeftino, uništiti će joj kosu. Uzmi radije kvaliteno, od provjerenog proizvođača.
    To sam i ja mislila, iako su ovdje trendy te nekakve jeftine varijante... Dajte mi marku i ducan, da bar to rijesim.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    kakvih dodataka?
    moje obožavaju tu igru, možda bi mogle dobiti te dodatke?
    Ako imate samo osnovnu verziju igre, svakako preporucujem jos koju nadogradnju. To su razlicite varijante s dodatnim poljima i figurama koji igru cine jos puno zanimljivijom i zabavnijom. Nisam sigurna koliko tih varijanti ima u hrvatskoj verziji (ako imate takvu, mi imamo slovensku i englesku), ali nesto sigurno ima. Vidi ovdje kako to izgleda: http://www.catan.com/board-games

  32. #82
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Evo, moje najstariji je zazelio majicu Iron man, neku koja je ko druga koza, a izgleda ko oklop. Eh, a kosta 400 kn :/ i to bez pt. Nasla sam nesto jeftinije, ali nije tak super ko ova skupa. Budem jos malo prosurfala, mozda jos sta nadem.

  33. #83
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Princ je poželio nove slušalice. To će ići birati s tatom. Ja mu nabavila majicu s kapuljačom. Te su mu nadraže.
    Grofica nema želja. Kako je kretaivka, voli bojati, crtati, ukrašavati... dobit će kvalitetne drvene bojice i flomiće sve po 36 kom, knjigu u kojoj uče crtati...
    Najlakše mi za male - Kitici je želja baby Anabelle, a Mazici sirena sa svjetlećim repom.
    Ja već sve riješila u Mulleru za cure. A bome i za sve kojima poklanjam - DM, Muller... Uglavnom kozmetika. Mrzim ići u gužvu.
    Čekaju me noćni sati u miru kad svi spavaju da upakiram sve poklone. Grofica je našla skrovište. Bitno da malecke nisu jer su pisma poslana djedici tako da nema promjena želja.
    Veli Kitica: Mama, nisam vidjela.
    Pa ja sam ih napisala i odnijela. Treba im vremena dok stignu do njegovog sela na Sjevernom polu.
    Za odrasle odem u udrugu Jak kao Jakov i tamo nađem prigodne poklone. Sretna sam da kupim volonterski rad a novac ode djeci oboljeloj od malignih bolesti.

  34. #84
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Nama se silom prilika pružila šansa kupiti djeci dar koji im treba. Naš ink jet printer u devetoj godini raubanja vidno otkazuje poslušnost, a i curi mu farba negdje odozdo, tako da će po svoj prilici ovaj ići u zasluženu mirovinu, a dečki će dobiti novu kombinirku, sa skenerom i mogućnošću dvostranog ispisa.

    Faktor iznenađenja bit će nula, jer će vjerojatno oni s tatom ići u akciju nabave.

  35. #85
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Danas sam kupila nekakve sitnice za Nikolu, Luciju, NG i Befanu u H&M-u, bas onak sitnice za curke za u cizmu i carapu.
    I onda sam otkrila ducan Flying Tiger (Danska) i odusevila se. Nema sta nema, idealno za poklone vece i male, a nude sve - od djindji do potrebnih stvari po pristojnim cijenama.

    Za Nikolu ce dobiti u cizmu onu Lindt bombonjericu u limenoj London kutijici, H&M lancic sa puno bozicnih privjesaka za kombiniranje i u baletnom ducanu kupljen prigodni baletni crveni triko za balet. Uz to cu joj napisati poruku sa nacrtanom zlatnom sibom (koju inace imam doma, ali ne mogu naci ).
    Za Luciju imam H&M privjesak za kljuceve sa tri lip glossa, H&M vestu u istoj nijansi glosseva (potrefilo se!) i mandarinu.
    Za NG sam joj kupila stosni skolski pribor u Flying Tiger ducanu i tjedni planer koji se objesi na oglasnu plocu za 2017. Pribor nije bio neophodan pa ga ne ocekuje, i po stilu je vise za srednju skolu, a kako ce u rujnu u srednju i tome se jako veseli, mislim da je to sasvim OK poklon za pocetak godine.
    Za Befanu u istom ducanu eko-ukras za bor, vilenjakinja na sanjkama. Ovih dana cu nabaviti i slatki ugljen.

    Fali mi poklon za Bozic, za koji kod nas tradicionalno ide veci poklon. E sad, jos sam u potrazi za zig-zag peglom za kosu, a mogao bi ju dopasti i/ili novi mobitel jer je njen nedavno otisao u factory mode - uspjeli smo ga spasiti, ali cini nam se na izdisaju. Kako ce uskoro ici na par skolskih putovanja po Europi, ne bih htjela da joj rikne dok je "vani"... Vidjet cemo kako ce se ponasati.

    Baki sam rekla da si E. zeli hoodicu sa mekanom podstavom iz NewYorkera, pa mi je rekla da ju uzmem, to ce joj biti od nje, tako da eto - jos jedna stvar koju si zeli ce ici pod bor.

    Sretna sam sto sam nasla sitnicu i za mamu (koja inace tradicionalno ne zeli nista ali ju sitnice uvijek razvesele): u Flying Tigeru naocale za citanje sa drvenim okvirom (koje ona uvijek ostavlja po katovima kuce i ne moze naci kad joj trebaju, nek joj se jos jedne nadju pri ruci) sa futrolom na kojoj je logo "I see you".

    I nasla i candy cane za na bor (koje tesko nadjem inace).

    Za MM-a imam vec poklon, za necakinju i necaka takodjer, za svekije i kunjadu ce se pobrinuti MM...
    Sa frendicama smo se dok su klinci bili manji razmjenjivali (pokloni klincima, nama sitnice tipa knjiga i cokolada), sad su klinci porasli pa se vise ne razmjenjujemo, ali uvijek mogu ispeci kolacice i zgodno ih zapakirati...

    Tako da, osim ovog veceg poklona - ali barem znam sto trazim - imam napokon sve rijeseno. :uzdah-olaksanja:
    Posljednje uređivanje od Elly : 05.12.2016. at 19:56

  36. #86
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Nikola prosao: bila je bas zadovoljna, jako joj se svidja crveni baletni triko (inace ne voli bas crvenu boju, no ovaj je Roch Valley i jako je lijep), a lancic sa bozicnim privjescima svaki drugi dan promijeni privjesak pa ga stavi.
    Nama je u cizme stigla personalizirana cestitka (raspekmezila me je ) i cokoladni novcic.

    Danas je Lucija, idem sad motati poklone i staviti ih pod jastuk (ne pitajte, kod nas je tako :D), a navecer sadimo bozicnu psenicu.

    Mislim da smo nasli i poklon za Bozic, zig-zag/frisè peglu za kosu, i to u Lidlu; zapravo je nekakva multistyler, odlicna cijena i 3 godine garancije, upravo sam poslala MM-a po to.

    Novi smartphone jos uvijek proucavamo jer je u medjuvremenu ispalo da treba meni novi :rolleyes:.
    Moj Android je prehistorijski i ne podrzava mi vise ni WhatsApp ni Skype, ne uspijeva se azurirati uopce, iako se smarphone po svim drugim karakteristikama vec 6. godinu odlicno drzi; krivo mi ga je mijenjati, no zbog ovih gore appova bih ipak presla na neki novi sa minimum Android 6.0 (cujem da vec izlazi Android 7.1 :/).
    Tako da sad moje zicam da mi ga oni kupe za Bozic.

    Vidjet cu da li cu joj novi kupiti sad ili za neki veci skolski/baletni uspjeh kao nagradu - u svakom slucaju joj se stari jos nekako drzi, a novi treba prije tih skolskih EU-putovanja, a to jos ne znamo kad su... profesori spominju veljacu, ozujak...

  37. #87
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku

    Mislim da smo nasli i poklon za Bozic, zig-zag/frisè peglu za kosu, i to u Lidlu; zapravo je nekakva multistyler, odlicna cijena i 3 godine garancije, upravo sam poslala MM-a po to.
    ...
    ja sam kupila prošle godine ovo http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=44019
    i ne valja ništa, tak da ako si mislila ovu kupiti ne bih ju preporučila

  38. #88
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam kupila prošle godine ovo http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=44019
    i ne valja ništa, tak da ako si mislila ovu kupiti ne bih ju preporučila
    Kupljena bas ta

    A cuj, to ti ovisi i o tipu kose...

    Lidl ima mjesec dana rok za vracanje, pa ako gospodicna ne bude zadovoljna, vratit cemo ju.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Molim ideje za poklon za 16-godišnjeg dečka koji mi nije sin nego rođak. Dakle do 100-120 kn.
    Do lani su išle majice ali je sad fakat izrasoooo....

    I još za rođakinju - 21 g, znam da je izvan dobne skupine ali nije ni daleko...

  40. #90
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    bežični punjač http://giftguide.jutarnji.hr/bezicni-punjac/

    božićne čarape http://www.reserved.com/pl/en/lookbo...ook/gift-ideas

    kapa, šal, rukavice

    bb-8 memorijski stick https://www.links.hr/hr/memorija-usb...bb-8-410600010

    kartica Cinestara sa uplaćenim iznosom

  41. #91
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moja će dobiti pidžamu i posteljinu sa slikom konja.
    To je njena želja.

  42. #92
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Moja (14) je zazeljela onaj aparat i set za geliranje noktiju, ali nisam ispunila
    Prvo zato sto radi baleta mora imati nokte kratke i bez laka ili prozirni lak, a drugo zato sto su periodi kad je bez baleta, sada sto je sve starija, sve kraci i kraci. Nekako mi se cinilo da se ne isplati jer da ce postati "skupljac prasine".

    Tako je dobila balance board, 2 rolera i flexiband iz Decathlona (za odrzavanje kondicije - nevjerojatno je kako brzo izgube bas tu baletnu elasticnost ako ne vjezbaju, a sad ce biti 2 tjedna bez nastave), i zapravo je bila bas jako zadovoljna, pogotovo balance boardom.
    Uz to je od ostalih ukucana dobila nesto odjece, dvije torbice, blokice...
    Odjecu nas je sve zamolila da joj vise NE poklanjamo.
    Mislim da se za 2019 necu morati premisljati - ili novci u koverti + neka sitnica, ili poklon-bon. Zivjeli teenageri.

    P.S. knjige inace ne kupujem redovito (nemam vise gdje sa njima, a koristi se knjiznicom), ali dobila je za Nikolu knjigu na njemackom; sibu nije.
    Posljednje uređivanje od Elly : 06.01.2018. at 14:33

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Imate li iskustva sa soničnim čistačima za lice?
    Foreo (beskrajno skup), eggo, touch... ova dva zadnja su oko 300 kn
    je l rade svi na isti način?
    koja je razlika u bojoama?

  44. #94
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Imate li iskustva sa soničnim čistačima za lice?
    Foreo (beskrajno skup), eggo, touch... ova dva zadnja su oko 300 kn
    je l rade svi na isti način?
    koja je razlika u bojoama?
    Hvala na ideji, sviđa mi se.
    Vidi ovaj - manje košta, pa nije neka strahota ako omane https://www.gaianaturelle.hr/cart.html

    Mislim da su boje različite kao kod četkica za zube, da ih više korisnika može razlikovati koji je čiji.

  45. #95
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    A može mi netko te čistače objasniti? Kaj oni čiste mitisere i te tinejdžerske bubice? Moja starija od 16 uživa grebati po licu pa je najčešće natečene kože lica koliko uništava stiskanjem. Hoće li joj taj čistač pomoći da prestane rovariti po svom licu?

    I zaboravila sam koliko se na ovom forumu može naći super i prigodnih tema! Idem odmah sve ostalo čitati, ideje.

    Za sad sam svojim tinejdžerkama uzela poster omiljenog pjevača, preko Amazona. Htjela bih šminku, ali nemam pojma kaj im je sad fora. Mlađa je 13g.

    Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na ideji, sviđa mi se.
    Vidi ovaj - manje košta, pa nije neka strahota ako omane https://www.gaianaturelle.hr/cart.html

    Mislim da su boje različite kao kod četkica za zube, da ih više korisnika može razlikovati koji je čiji.
    Odlično!
    Hvala na linku
    Valjda služi da malo bolje čistelice
    Modni dodatqk bih rekla

  47. #97

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Imate li iskustva sa soničnim čistačima za lice?
    Foreo (beskrajno skup), eggo, touch... ova dva zadnja su oko 300 kn
    je l rade svi na isti način?
    koja je razlika u bojoama?
    Ja sam imala neki Foreo prije par godina, dobila na poklon. Nisam ga baš nešto pobožno koristila, lijena sam ja za takve stvari, a i zaboravim . Proslijedila sam ga kćeri tinejdžerici, ona je koristila, možda je nešto pomogao, ali ne baš značajno. Kod njega je važno bilo i to da nije bio na baterije koje se mijenjaju, već si ga morao baciti kad ga potrošiš, pa pripazi na model (ovaj je bio neki jeftiniji, ali zato se nisu mogle mijenjati baterije; možda je sad uznapredovala ponuda, pa se može mijenjati u svima, ne znam; provjeri).
    Dodat ću i iz iskustva svoje tinejdžerice: njoj je najviše pomogao odlazak kod dobre kozmetičarke koja zna što radi, koja joj je očistila upaljene akne i savjetovala je kako njegovati lice, i kojoj je odlazila nekoliko puta dok se stanje saniralo. Sad nedavno je bila na kontroli i nije bilo potrebe ništa raditi, lice super. Njegovala je lice kremom od smilja (pomaže u oporavku) i u prvo vrijeme (dok su joj još bile upaljene) koristila neku kremu koju smo kupili od kozmetičarke, koju je stavljala na ta mjesta. Glavni savjet kozmetičarke je bio: manje je više...što manje prčkati po licu, što manje proizvoda koristiti, pokušati koristiti što prirodnije proizvode... i sredilo se.
    Naravno, ako netko ima teške medicinske probleme, tada je hodogram drugačiji i treba uključivati dermatologa.

  48. #98
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Odlično!
    Hvala na linku
    Valjda služi da malo bolje čistelice
    Modni dodatqk bih rekla
    Ja bih to sebi uzela. Nemam akne, ali mi se sviđa ideja masaže (poboljšavanje cirkulacije i slično, možda uspori nastajanje bora). Još nisam naručila, ali baš bih mogla. Ne očekujem da postanem mlađa, samo malo zabave... Ovaj s linka nije jednokratan, piše da se puni putem usb kabela. Taman za mlađariju.

    Sorry na offt, ovo je tema što pokloniti 13-godišnjacima...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 24.11.2022. at 16:29

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Koliko vidim svi (osim jednog forea koji je jednokratan,ali oni su preskupi tako da uopće neću gledati)

    Ovo je više kao ideja,što pokloniti, a da nije skupo i da je nešto što u moru stvari nemaju

  50. #100

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Ja sam naručila takav čistač za lice preko aliexpressa za neke sitne novce. Dobar je, može se puniti, ali ja sam isto lijena za korištenje. Srećom da nisam platila Foreo jer ga jednako tako ne bi koristila. Ali kao poklon mi se čini super, pogotovo za nekoga s problematičnom kožom jer je dobro čišćenje lica najbitniji korak za borbu protiv akni.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •