Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: 6 tj nakon poroda zuti iscjedak

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno 6 tj nakon poroda zuti iscjedak

    Danas mi je tocno 6 tj nakon poroda i imam dosta zutog iscjetka, pa ne znam da li je to normalno ili bi se moglo raditi o nekakvoj upali. Moja gin me ne zeli primiti na kontrolu, kaze da prima samo zene koje su imale komplikacije pri porodu (ako im je ostao komad posteljice ili sl.), a sve mi koje nismo imale komplikacije mozemo doci na redovni papa test - meni je u 3. mj.
    Jeli jos kome bilo ovako?

  2. #2
    Mia_Lena avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    125

    Početno

    Vjerovatno se jos cistis. A i mozda ti se ciklus uspostavlja jer ne dojis. Mozes mengu uskoro ocekivati.
    A gin ti je malo cudan. Sta nije redovan pregled 6 tjedana iza poroda?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj Mia_Lena prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerovatno se jos cistis. A i mozda ti se ciklus uspostavlja jer ne dojis. Mozes mengu uskoro ocekivati.
    A gin ti je malo cudan. Sta nije redovan pregled 6 tjedana iza poroda?
    Trebao bi biti, ali kaze da na razloga dolaziti, jer je porod bio uredan.
    Vidjet cu kako ce mi biti jos tjedan dana, pa ako se iscjedak ne smanji, onda cu ju opet zvati.

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja bi na tvojem mjestu otišla kod nje sa otpusnim pismom iz bolnice i tražila uputnicu za pregled u bolnici.
    Na otpusnom piše pregled za 6 tjedana, pa onda neka odluči ili te bude pregledala ili dala uputnicu.

  5. #5
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Pregled 6tj nakon poroda je obavezan. Kaj se ona sa mozgom posvadala?

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  6. #6
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Pregled 6tj nakon poroda je obavezan. Kaj se ona sa mozgom posvadala?
    bas

    kad nadjes malo vremena, trazi drugog ginekologa

  7. #7
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Nije to baš najnormalnije, uopće ne razumijem dr. Možda ako nikako nije moguće dogovoriti termin kod nje (ja sam, recimo, osoba koja se ponaša kao zadnji šonjo pa vjerojatno ne bih mogla) i ako financijska situacija to dopušta da odete na pregled privatniku, a onda u potragu za drugim ginekologom.

  8. #8
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    Meni su na otpustu iz rodilista rekli da mogu za 2 mjeseca na pregled jer sam radila papa test u veljaci.
    Zuti iscjedak-imam ga i ja, rodila sam 2.10. Tako mi je bilo i s prve dvije cure-dosta mi se dugo otezao taj zuti iscjedak. Jos se maternica cisti najvjerojatnije.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Ici cu privatniku ma pregled, neda mi se s njom prepirati. Zovem privatnika u ponedjeljak - cekam da obavim depilaciju u pon.

    QB, rodila si na rodjendan moje mame. Ina navijala da rodim na njen ridjendan, a tetak na njegov (on 06.10.) i na kraju rodila na njegov.

  10. #10
    QueenBee avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1,327

    Početno

    bmaric-slavit cu rodjendan jos koju godinu, a onda cu ga preskakat jer cu se pravit da imam 38 narednih 5-6 ljeta :D

    Htjedoh ti reci da ja jos flisam zuto. Ne sekiram se, proci ce. I rupcaga mi jos uvijek zjapi dole. Zna se nekad uvuci zraka u nju pa se pitam odakle dodju rafali kad se naglo dignem...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    QB, meni se sve odsvno lijepo vratilo u normalu jer nisam sjecena, a imama samo 3 unutarnja punta (steta sto je jos nemam kome dati ), ali zuto jos izlazi. U ponedjeljak idem na pregled kod privatnika, pa cekam papa test da vidim ima li sto...
    Kako kod mene puno toga ide naopako, ne bi me cudilo da nesto nadju. I imam tu i tamo bolove u trbuhu, kao da cu dobiti svaki tren (nisam se bas zazelila menge).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •