Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 105

Tema: Akvarij Karlovac

  1. #51
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Srakovčić je obnovljeni stari hotel. Hotel Korana je srušen do temelja jer je jako bio uništen u ratu i na njegovom mjestu je nastalo to nešto u čemu nisam bila - ali iz auta mi je izgledalo prestrašno

  2. #52
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena, nastupila si jako sigurno u pisanju, ali meni i malo nerazumljivo, pa možda i nekom drugom nerazumljivo.
    Priznaj da si u dosluhu s mojim mužem

  3. #53
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Priznaj da si u dosluhu s mojim mužem
    ma nisam.

    ma ni ja ne poznam više KA jer na žalost rijetko idem - znam samo grad kakav je nekad bio. Ne možete ni zamisliti kakvo je kupalište bilo na Korani - ma moram negdje naći fotku. Ma gomile ljudi
    http://www.kafotka.net/6073

    nemrem sad naći fotku kupališta gdje se vide obje obale

  4. #54
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Aj ponovo da probam, kod mene struja svijesti pa loše ispadne:

    Od akvarija bih autom prešla most i skrenula desno prema gradu. Auto bih ostavila u blizini tog hotela Lana (ili sportske dvorane, to je sve blizu). Otud bih krenula nizvodno prema hotelu Korana Srakovčić koji je baš lijepo renoviran poslije rata, pomalo "hoch". Otud bih krenula prema Radićevoj, bilo kojim putem. Bilo je tu iza hotela nekih skulpturica pred 30 godina po šumarcima, ne znam što sad ima. U Radićevoj kod Doma umirovljenika ima skulptura Vjekoslava Karasa. Prošla bih po nekada šarmantnoj Radićevoj, danas jako pustoj za nekakvu glavnu ulicu i za 5 minuta stigla bih do skulpture žabe gdje se skreće na promenadu prema kazalištu. (I na promenadi se može popiti kava.)
    Neposredno prije kazališta promenadom se može skrenuti lijevo pa se tim putem možete vratiti po auto.

    Dubovac je, mislim jasan. Stari grad, groblje i Kvaka za ručak.

    Osjećam se ko stara baba kad s nostalgijom pišem o Radićevoj nekad živahnoj i skulpturama po šumarcima nekadašnjeg hotela "Stara Korana". Bit će da i jesam
    http://www.kafotka.net/3987

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    ma daj, vidiš da se ne sjećaš paunova u tom parku, tak da sam ja ipak starija

    Inače, tura ti je skroz dobra

  6. #56
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ne sjećam se paunova, al se sjećam da sam skakala ko klinka s petice na Foginovom kupalištu. Jako sam bila ponosna (i nepromišljena
    Pardon za uzurpiranje teme.

  7. #57
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Biti ce vam i uskoro i Duga Resa za obilazak

    Sent from my LG-K350 using Tapatalk

  8. #58
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    http://dugaresa.hr/postavljena-setnj...ja-dugoj-resi/

    Sent from my LG-K350 using Tapatalk

  9. #59
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Drago mi je za D. Resu, al moram priznati da sam takvih vec nekoliko vidjela u zivotu. Bolje mi se sjest i gledat Mreznicu.

    Nano, slazem se s tobom da groblje nije nesto posebno, samo sam mislila na tu obnovljenu Vranyczanyjevu grobnicu, kad ionako tuda prolaze dok idu sa starog grada. Nikako samo zbog toga na groblje. Ostatak je groblje ko groblje.

    Eto kako je zahvaljujuci akvariju Karlovac postao tema. Bas super! Sto bi reko kawasaki 3p - ni da ni ne.

  10. #60
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Znaš kaj - onak kad možeš sjediti vani, stvarno je Kvaka idealna - tam sjedneš i gledaš u zelenu Kupu i stvarno je teško otići. Baš onak smiruje oči.

    Mojim klincima je bilo fora otići i u stari grad Novigrad - no on je u dosta lošem stanju, tako da mislim da piše da se u sve dijelove ne smije ući. To mi je nekako dobar izlet u okolici, uz Ozalj naravno.

    Oko Karlovca je meni teško biti objektivna, jer me ipak dio djetinjstva veže uz taj grad, tako da je on meni lijep, onak baš lijep. I polako, polako se oporavlja nakon ratnih stradanja

  11. #61
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Stari grad Novigrad je fora za vidjeti, može se popeti u jednu kulu pa je opet lijep vidik, isto tako dolje u Novigradu je jedan zanimljiv kameni most na Dobri.
    I tamo sam vidjela da se ljudi kupaju na Dobri, premda moram reći da se meni nimalo ne sviđa.

  12. #62
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Nama je Karlovac oduvijek bio lijep, a na Mrežnicu se idemo ljeti i kupati (u Zvečaju iza izletišta Zeleni kut).
    Kad smo odlazili, klinci su uglas rekli da bi u Ka voljeli živjeti. Ni ja se ne bi bunila...

  13. #63
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    mi smo prehodali cijeli stari grad Novigrad, ali mislim da je na nekim mjestima upozorenje.

    I još smo naletjeli na nekakvu lovačku veselicu

    Ono što se meni možda najviše sviđa u okolici, a na žalost je i u najlošijem stanju je Bosiljevo. To mi je možda i najljepša stara građevina u HR
    https://www.google.hr/search?q=bosil...bTDu8Q_AUIBigB

  14. #64
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    moram ubaciti koranske paunove <3
    http://www.kafotka.net/5748

    http://www.kafotka.net/1874
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 06.12.2016. at 11:39

  15. #65
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    A iza paunova rasle banane.
    Divno što je postavljena šetnja Sunčevim sustavom u Duga Resi! Idemo 1. prilikom kad budemo tamo.
    Bosiljevo je svakako jedan od ljepših starih gradova u okolici Karlovca.
    Ja sam nedavno bila u Ribniku.

  16. #66
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Pratim... baš lijepo što se tema o akvariju protekla na grad Ka i okolicu.
    Ako tko bude na stazi Duga Resa, neka napiše dojmove.
    Najbolje da temu promijenimo na Karlovac i okolica.
    A u Bosiljevu, kakva je ugostiteljska i ina ponuda? Razmišljam da odemo i tamo.
    Ribnik? Što ima tamo?

  17. #67
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    U blizini Bosiljeva su toplice Lešće uz rijeku Dobru. Samo sam prolazila tim putem, nisam nikada bila baš u toplicama. To je 10tak min autom od Bosiljeva, 8 km. Moglo bi se i biciklom, ali mi se čini nepreglednom ta zavojita cesta. Ne bih išla s djecom s biciklima. Dalje prema Zvečaju ima i restoran i hotelčić Zeleni kut na Mrežnici.
    Na drugu stranu, kada bi se išlo dalje prema Rijeci 20tak km je Kamačnik, zgodno izletište. Plaća se ulaznica. Do restorana se može bez ulaznice. Imaju fine štrudle, drugo nisam jela.
    Kome se da, 50 km od Bosiljeva je Lokvarka. To je krasna špilja. Mislim da se može dogovoriti kada vam odgovara da vas neko provede. Isto se plaća ulaznica.

  18. #68
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    zbog guzve ljetos na autoputu smo otisli na rucak u Zeleni kut. iako ima dobre recenzije niko od nas zadovoljan hranom nije otisao. nismo uzeli nista posebno ni extravagando.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 07.12.2016. at 10:20

  19. #69
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    zbog guzve ljetos na autoputu smo otisli na rucak u Zeleni kut. iako ima dobre recenzije niko od nas zadovoljan hranom nije otisao. nismo uzeli nista posebno ni extravagando.
    Vjerujem. Nisam ručala nikada tamo. Jela sam neke kave i kolače, kao i obično. Cijene su mi isto ostale prilično visoke u sjećanju.
    Netko je spomenuo DP Mrežnička kuća u Donjem Zvečaju. Nisam ni tamo ručala, al isto je u toj zoni od Lešća prema Duga Resi.

    Ja bih jela u Karlovcu na Kvaki
    Posljednje uređivanje od Jelena : 07.12.2016. at 10:35

  20. #70
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih jela u Karlovcu na Kvaki

    to sam ja odmah napisala čin je netko dao preporuku za konobu u Karlovcu. konoba i Karlovac - ne ide skupa

    još su mi super one sezonske ponude - npr umak od kestenja u jesen i svašta nešto.

    U Bosiljevo se na žalost ne može ući. I jako je uništeno i pokradena, nma tuga.

    Mi često iz Karlovca idemo starim cestama prema moru. Ak već idete nekaj klopati, nije loše otići na janka.

    Ima još onaj jedan restoran/hotel na staroj cesti na obali rijeke. Klopa nije nekaj ali opet je lokacija super. Guglam motel Dobra
    http://www.mreznica.hr/dobra/onama_hr.htm

  21. #71
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Mi smo nekoliko puta bili na izletu u Lovačkom domu Muljava, to je starom cestom prema Splitu, pa se negdje u Tušiloviću skrene za Vojnić pa u brdo (Petrova gora). Imaju odličnu klopu, divljač i roštilj, i fenomenalne palačinke sa sladoledom i preljevom od šumskog voća. oko doma ide šumska poučna staza, a nešto više prema vrhu je i grob kralja Petra Svačića. Preporučujem. Samo ne znam jel zima baš najbolje vrijeme za taj izlet.

  22. #72
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Veseli me što se proširila tema na Karlovac i okolicu i krenula do Gorskog Kotra.
    Kamačnik divan! A kako je tek bio prije autoputa!
    Ja planiram već dugo Risnjak, izvor Kupe...

  23. #73
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    mene veseli što sam vas otkrila karlovčanke- nismo nera, maria 71 i ja jedine.
    nera i ja volimo kvaku, zar ne?
    a što se tiče kostanjca tamo sam sedamdeset i neke prvi put probala lignje i bile su mi toliko odvratne da ih nisam počela jesti do studentskih dana. to je negdje na gazi, ako nisam pomješala s nečim drugim.
    mislim da se isplati pogledati hotel koranu sa svim onim nevjerojatnim kičastim životinjama. mene najviše fascinira divovska kobra u fontani. tako da kad vas djeca pitaju što znači kič, bez brige im možete reći: ono što ste vidjeli u ka.
    kraj jezivih kipova ljeti je super kupanje u korani.

  24. #74
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja sam samo porijeklom, zivim cijeli zivot u Zg , ono bila sam skriz mala kad smo se preselili.
    Kvaka ljeti, neprocjenjivo. Ono zelenilo je takav odmor za oci da mi natanjur valjda mogu staviti i fileke (srecom nemaju ih) a da mi ne pokvare dozivljaj

  25. #75

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Ima u Karlovcu puno toga za vidjeti i obići. Dođite !

  26. #76
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Karlovčanke došle na svoje!
    Kvaka je divna!
    Inače, okupljalište maturanata. Tamo su česte maturalne večere.
    Divno je sjesti na Kvaku i guštati u miru zelene Kupe i dubokom hladu divljih kestena. Odmor za dušu, tijelo, oko...

    Ja moram priznati da još uvijek bježim od svih onih čudesnih kipova životinja na slapu Korane na mjestu gdje je nekad bio "novi" hotel Korana, do rata. Vlasnik Lane ima uvrnut smisao za lijepo. Takve kipove ima ispred svoje tiskare, imao je neko vrijeme poslagane betonske patkice na fontani ispred Žitne kuće. Na svu sreću, maknuo ih. Sad si dao oduška na Korani. Moji klinci se još nisu igrali na tom igralištu. Daleko draže im je preko ceste na Vunskom polju - to su Ameri donirali igralište za djecu s posebnim potrebama. Ima genijalnih sprava za održavanje ravnoteže, brod koji se ljulja, kugle, pa neki instrumenti koji predivno zvuče kad ih takneš, mreža kišobran za penjanje kao na Bundeku... To mi je najbolje igralište koje sam ikad vidjela.
    Deda ih bez problema bedina svih četvero dok se ja friziram kod Ozane kraj Kupe.

  27. #77
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    OK. Nera i mamtizi onda na proljece vodite nas spajalice u Karlovac :D

  28. #78
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Veseli me što se proširila tema na Karlovac i okolicu i krenula do Gorskog Kotra.
    Kamačnik divan! A kako je tek bio prije autoputa!
    Ja planiram već dugo Risnjak, izvor Kupe...
    Nera dođi na Risnjak trail možeš i planinariti

  29. #79
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    OK. Nera i mamtizi onda na proljece vodite nas spajalice u Karlovac :D
    Dogovoreno!

  30. #80
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nera dođi na Risnjak trail možeš i planinariti
    Ja sam za trčanje po ravnom i šetnju na planinarenju. Nekak mi nespojivo da pretrčim planinske ljepote. Moram vidjeti svaki cvijetak i divioti se njegovoj ljepoti, svaki grmek, listić, leptirića i kukca...

  31. #81
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Upravo takav ti je Risnjak ni je mozes nesto puno trcati osim nizbrdo.uzivala bi kako god okrenes!!

  32. #82
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Ja moram priznati da još uvijek bježim od svih onih čudesnih kipova životinja na slapu Korane na mjestu gdje je nekad bio "novi" hotel Korana, do rata. Vlasnik Lane ima uvrnut smisao za lijepo. Takve kipove ima ispred svoje tiskare, imao je neko vrijeme poslagane betonske patkice na fontani ispred Žitne kuće. Na svu sreću, maknuo ih. Sad si dao oduška na Korani. Moji klinci se još nisu igrali na tom igralištu. Daleko draže im je preko ceste na Vunskom polju - to su Ameri donirali igralište za djecu s posebnim potrebama. Ima genijalnih sprava za održavanje ravnoteže, brod koji se ljulja, kugle, pa neki instrumenti koji predivno zvuče kad ih takneš, mreža kišobran za penjanje kao na Bundeku... To mi je najbolje igralište koje sam ikad vidjela.
    Deda ih bez problema bedina svih četvero dok se ja friziram kod Ozane kraj Kupe.
    Nisam vidjela uživo "skulpture", baš mi je žao da nema neki "odbor za lijepo". Nema šanse da bi na takvom mjestu u nekoj Švicarskoj to napravio. Opet, ne vjerujem da je gore nego dok je bilo zapušteno. Meni uvijek bude žao kad se radi nešto novo, a ružno. Što nije rijetkost.

    Znači moram na vunsko polje sljedeći put kad dođemo u grad

  33. #83
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Risnjak mene nikako nije osvojio. Išla sam po koritu Kupe do izvora, to je OK. Poučna staza mi se nije svidjela. Lijepo je u prirodi, ali ne vidim prednost pred Žumberkom ili Medvednicom. Risa nisam srela

  34. #84

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Risnjak mene nikako nije osvojio. Išla sam po koritu Kupe do izvora, to je OK. Poučna staza mi se nije svidjela. Lijepo je u prirodi, ali ne vidim prednost pred Žumberkom ili Medvednicom. Risa nisam srela
    Ne huli mi na Risnjak
    Onaj trenutak kad iza stijena u daljini izroni planinarski dom pod vrhom mi je svaki put iznova čaroban. A tek biljni svijet (uostalom, zbog specifične flore Risnjak i jest proglašen nacionalnim parkom).
    Jedan od najljepših planinarskih dojmova mi je noćenje u Schlosserovom domu uz promatranje zalaska ili izlaska sunca s vrha.
    Stijena, kakvih ima na Risnjaku, nema ni na Medvednici ni u Žumberku.
    Baš mi je to nekako posebna planina.

    on topic: i mi se spremamo u posjet karlovačkom akvariju pa pratim sve što pišete na ovoj temi

  35. #85
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Risnjak mene nikako nije osvojio. Išla sam po koritu Kupe do izvora, to je OK. Poučna staza mi se nije svidjela. Lijepo je u prirodi, ali ne vidim prednost pred Žumberkom ili Medvednicom. Risa nisam srela
    Ja sam si za cilj postavila obići sve NP-ove i PP-ove. Eh, malo teže da ćemo tak skoro na Kornate i Mljet pa da bar obiđemo planine i rijeke...

    Jelena, obavezno na Vunsko polje! Mom je tati najdraže kad je lijepo vrijeme i kad je s unucima tamo. Svi uživaju!

  36. #86
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam vidjela uživo "skulpture", baš mi je žao da nema neki "odbor za lijepo". Nema šanse da bi na takvom mjestu u nekoj Švicarskoj to napravio. Opet, ne vjerujem da je gore nego dok je bilo zapušteno. Meni uvijek bude žao kad se radi nešto novo, a ružno. Što nije rijetkost.


    slika govori više od riječi
    http://pogledaj.to/arhitektura/plast...oristu-hotela/
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 15.12.2016. at 13:36

  37. #87
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Sad prvi put i to vidjeh. Dovoljno me zgrozila kobra u vodoskoku. Nekako izbjegavam odvesti djecu na to igralište. Sve se držimo Vunskog polja. Trava i drveće mi dovoljan ukras.

  38. #88
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ne huli mi na Risnjak
    Onaj trenutak kad iza stijena u daljini izroni planinarski dom pod vrhom mi je svaki put iznova čaroban. A tek biljni svijet (uostalom, zbog specifične flore Risnjak i jest proglašen nacionalnim parkom).
    taman
    sam i ja htjela to napisati

  39. #89
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Sad prvi put i to vidjeh. Dovoljno me zgrozila kobra u vodoskoku. Nekako izbjegavam odvesti djecu na to igralište. Sve se držimo Vunskog polja. Trava i drveće mi dovoljan ukras.
    nemam pojma što je Vunsko polje.

  40. #90
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    vunsko polje je velika livada s atletskom stazom i nekoliko igrališta između hotela s čudnovatim kipovima, sportske dvorane i ekonomske škole. igralište je prema korani. sviđa se i mojim klincima.

  41. #91
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Hvala. Mislim da znam.
    Mi smo jednom otisli u setnju od Stare Korane prema teniskim terenima, i naletjeli na konje. Bas ih je bilo puno u nekom ogradjenom dijelu. Juniorka je bila odusevljena

  42. #92
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala. Mislim da znam.
    Mi smo jednom otisli u setnju od Stare Korane prema teniskim terenima, i naletjeli na konje. Bas ih je bilo puno u nekom ogradjenom dijelu. Juniorka je bila odusevljena
    Da ste još produžili dalje došli bi do konjičkog kluba gdje su smješteni, a u produžetku je šumarska škola s divnim velikim parkom.

  43. #93
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Bili smo. Lijepo je. Nadam se da ce se prostor okolo urediti. Zna li tko planira li se sto s tom povrsinom?
    Ulaznice su zbilja malo skupe, al su u skladu s europskim, kao i veci dio cijena kod nas.

    Drzim fige da opstane!

  44. #94
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Kopiram sa FB-a:
    Povodom nedavnog Svjetskog dana knjiga, Aquatika je pokrenula akciju „Knjiga za ulaznicu“ prikupljanja razne literature za znanstvenu čitaonicu. Dobro došle su sve knjige na temu ihtiologije, ribolova, akvaristike, biologije voda, hidrogeologije, odnosno sve povezano s rijekama i porječjima na hrvatskom i/ili na engleskom jeziku. Drugim riječima, vi nama donesete knjigu, a mi vama poklonimo obiteljsku ulaznicu. Akcija traje do 31.05.2017.

  45. #95
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Bili smo. Lijepo je. Nadam se da ce se prostor okolo urediti. Zna li tko planira li se sto s tom povrsinom?
    Ulaznice su zbilja malo skupe, al su u skladu s europskim, kao i veci dio cijena kod nas.

    Drzim fige da opstane!
    mi idemo ovaj vikend (valjda) ali gratis, dobila ja na radiju obiteljsku kartu

  46. #96
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mi idemo ovaj vikend (valjda) ali gratis, dobila ja na radiju obiteljsku kartu
    odlično

    Čitala sam da su ponovno otvorili kafić na Dubovcu- vidim da je to i restoran
    http://kaportal.rtl.hr/stari-grad-du...cenju-gostiju/

  47. #97
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    možda svratimo i gore ako stignemo, imamo puno stvari odraditi do tam

  48. #98
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Mamitzi, proljeće nam stiglo. Obećasmo voditi spajaliće na turistički obilazak Ka.

  49. #99
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Bili jučer u kulturnom pohodu ka, boli i na dubovcu, pojeli štrudle od jabuka pogledali grad iz ptičje perspektive, pa posle i iz riblje skroz zadovoljni i umorni došli doma

  50. #100
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Jel radi restoran na Dubovcu

    Sent from my LG-K350 using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •