Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: odjednom zajednicko spavanje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    81

    Početno odjednom zajednicko spavanje

    moje dijete ima malo vise od 1.5god. oduvijek je za spavanje sluzio krevetic a znala se igrati u kreveticu ponekad dopk ja npr nesto radim po sobi..krevetic nikada nije bio mjesto u koje ide nevoljko. bilo je normalno npr dok ja operem zube i obavim higijenu...da gleda crtic u sobi iz krevetica ili da se igra sa nekom igrackicom ..nista predugo ali dovoljno da obavim par minuta neke stvari koje mi je lakse kad mi dijete nije u rukama a i u kreveticu je dijete na sigurnom...
    oduvijek je bilo nocnih budenja prije 2 mj su pocela nocna budenja ali takva da je uspavljujem satima, smrznem se, izmorim i na kraju sam jedan put zaspala sjedeci na krevetu a ona na meni....to je bila prva noc nakon dugo vremena da sam se naspavala. od tada spava s nama jer na svaki pokusaj da je stavim u krevetic place. odjednom. nekad prije bi pitala oces ic u krevetic igrat se sa nekom igrackom i sama bi trazila da ode. sad nema sanse. ni minutu. kad cvrsto zaspe i stavim je u krevetic, ubrzo se probudi i place...tada je dovedem u nas krevet.
    iskreno, nikad nisam mislila da ce dijete spavat s nama u krevetu radi sigurnosti prvo ali eto moram priznat da mi je ponekad lijepo kad je uz mene a i naspavam se.
    ona se po noci probudi i ako napipa mene ili muza, sve ok, nastavi spavat..ako nismo tu, a u nasem je krevetu place.
    jel se to vama dogadalo..odakle sad takav strah od krevetica.....mi smo uvijek s njom, nikad je ne ostavljamo, kad zaplace trcimo odma i oduvijek je tako bilo pa ne kuzim zasto takav plac cim je spustim u krevetic...
    Posljednje uređivanje od alisocka : 20.11.2016. at 02:03

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •