Stranica 3 od 25 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1204

Tema: Odbrojavanje 05/2016 by Narancica & Anka & Zelena vila

  1. #101
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Mami jesi imala kakve bolove ovih dana da bi mogla reci da je to bila O? Neko pikanje?
    Giovi bit cemo tu, na starom mjestu.

  2. #102
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    U kojem si gradu? Ne znam da li mi se isplati dolaziti?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    U Opatiji sam... ma lako se mi nadjemo...dodjem ja...

  4. #104
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Giovi onda nije problem, mogu ja doci...

  5. #105
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Cure imam i ja stan u Opatiji, pa mogu i ja doci malo okupljanje Hehe

    Mami - navali na muža...nikad ne znas, bolje pokriti.

    Mene počele cicke boliti sto je znak da je ovulacija bila jutros, tako mi uvijek bude...

  6. #106
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Mona nemoj 2 puta reci. Ako bude plusic moras potegnuti do Opatije. Meni je blizu, pola sata voznje. Ovulacija

  7. #107
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Giovi moram kopirati da se podsjetim:
    Chiara draga iz mjeseca u mjesec iscekuje malog vraga...
    Ona folikulic jedan ima zbog kojeg ce javiti sretne vijesti svima...iz dana u dan cini joj se ciklus sve duzi pa se sa nama curama na forumu druzi...folikulic joj vrijedno radi i ceka dan kad ce nasu Chiaru da iznenadi...curica ili decko nije bitno,mi znamo da brojimo jos sitno..

  8. #108
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim ja da cu morati promijeniti nick.,.. Nije da me smeta ali vidim da svi volite Rozgu i Nirvanu :D Hahahahahahah

    Men je bas zgodno kak uvijek vidim nirvana Heheh...
    I ja sam prvo čitala NiRvana, ali ja samo Kurta Cobainea pred ocima vidim.
    Mona, ~~~~~~~~~ za nastajanje tvoje bebe!

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Dobro jutro cure...ja sinoc opet zaspala... znaci ako me netko pita za neki simptom eto ga! Hahah..nisam radila jucer a prespavala i dan i noc...

    Znaci dogovorile smo sve? Prva festa u subotu a druga za dva tjedna? pa i ovako je mjesec festi pa sta nas briga... i ako nekim slucajem ne budu ++ mi cemo profestati u ime novih pobjeda...

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Jutro cure... Kava... Glavobolja... Bol u vratu...... Gladna čim sam oci otvorila, a vani -6

    Giovi ja necu pišati, Saće blagdani moram štediti( svaki put 30-ak kn) ma bankrotirat cu, tek kad bude kasnila 2 dana... Odma napadam... Vama curke šaljem puno ~~~~~~~ i zelim vam da se uspijete sastati i fino podružizi i proslaviti te ++
    Sarasfati- čak mi je to i bolji nick- zvučniji... Al ipak mi je bolja izvedenica od pravog imena.. Bar ga nemogu zaboraviti...

  11. #111

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Nekako mi je pametnije da sutim. Ako bude + , pisat cu vam svoje simptome. Ionako su mi svaki mjesec isti...
    Samo ti piši svoje simptome.,, mozda ima neki novi.,. I mi se nađemo u njima ( uvijek se nađemo )

    Sretnoo...

  12. #112

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Nivana mislim da ce taman oko subote i tebi biti vrijeme za piskanje... pa nam se pridruzis...ako neces piskiti u sub svejedno ides s nama slaviti,iscekivanje ne dolaska M ...

  13. #113

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Meni je grcenje prestalo prekjucer... i osim bolnih cica(koje me uvijek bole u Pms-u) i osim sto sam jucer spavala skoro cijeli dan a da pretbodno nisam nista radila nemam nista. Napuhana sam cijelo vrijeme ali to nema veze s icim a sto se tice hrane,nista posebno. Imam naviku jesti tek oko podne i jucer sam pojela 2 male strudle od spinata,stangicu od maline i vanilije iz mlinara, 3 stapica od mozzarele i malo paste sa tunom. I to mi bio rucak i sve sto sam pojela cijeli dan (i ovako sam prespavala sve).

  14. #114

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Ma naravno ja cu slaviti s vama u mislima.....biću duhom tamo.,,mozda i napravim skup s vama taj dan( da nebi se test ukiselio čekajući ) Hahahahahahah
    I ja se osjećam napuhano, Non stop na wc... I sam da bi nesto jela... Najčudnije mi je toliko šetanje po wc... A i kriza me bole zapopizdit... Uvijek vučem neki jastuk da stavim za leđa... A se raspisa

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Ma meni je fascinantno kako uopce ne zamjetimo nista dok ne pocnemo planirati bebu. A kad krenemo onda svaku sitnicu zamjetimo,malo zakruli u trbuhu-oh simptom,ispustimo jedan vjetric vise-oh simptom,nesto nas probode-oh simptom,curi nam nos-oh simptom...hhahahahaha...ne znam dali sam ikad toliko osluskivala svoje tijelo i promatrala promjene... :D

  16. #116

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Pa da 100% si u pravu i kad pogledam sebe i sjetim se katastrofa...

    Prije mi ništa nije bio problem... A sad kak planiram, zelim bebu.. Ništa teško nezelim dici... Karton mlijeka nezelim nositi... Nezelim da mi mala skače po meni,. Nju nezelim nosati... U svakom trenu obranim trbuh od bilo kakvog naleta...costa katastrofaaa...
    I malo malo imam žgaravicu....

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Hihi,cuvas svoju bebicu instiktivno...to ti najbolji simptom... jos testic da to dokaze i ti ces vece srece..

  18. #118

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Daj boze da je tako... ~~~~~~~~

    Ili samo umišljam bezveze jer to zelim... Neznam sta bi mislila...

    Još i neradim, pa mozda sam o tome mislim.. :/ Heheheh

  19. #119
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Dobro jutrooooo!

    za sve curke da dobijete svoje plusice pod bor.

    Ja sam jucer prosla kontrolu. Sve je super. Ne trebam nista cekati do novog pokusaja, samo prije obaviti brdo pretraga (secer, stitnjaca...). Tako da nekako racunam sve to obaviti u slijedecih mjesec dana i ubaciti vam se na listu sa prvom novom M .

  20. #120

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Lista za: 08.12.2016



    (Ne)čekalice:


    angiebanangie~~~~~~~~~~~~28.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    Natalie38 ~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    November~~~~~~~~~~~~~~~25.dc



    Odbrojavalice:

    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~24.dc
    nivesa ~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21.dc
    Giovi~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Jagodicabobica~~~~~~~~~~~~~18.dc
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Pozitivka~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Eci ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    sarasvati ~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc

  21. #121

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    November dobro došla u ljubičice!

    Nivana dobro došla na listu! Maknula sam r!
    Curke moje ~~~~~~~~~~~~~~za sve, čekalice i trudilice!

  22. #122

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    November dobro došla u ljubičice!

    Nivana dobro došla na listu! Maknula sam r!
    Curke moje ~~~~~~~~~~~~~~za sve, čekalice i trudilice!
    Hvala lijepa, osjećam se kao ponovno rođena kad mi pridate toliko pažnje.... <3

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Hej cure,da li netko zna mozda,da li mi trudilice koje pokusavamo i koje ne znamo jesmo li uspjele smijemo ici u wellnes,saunu i sl.? Mozda glupo pitanje ali ima puno toga sto je bolje izbjegavati pa da pitam

  24. #124

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Pa neznam, ali koliko žena ide a nemaju pojma da su trudne.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Da znam... sad sam nasla clanak na klokanici gdje je strogo zabranjeno pogotovo u prva 3 mj. A imam poklon bon jos od rodjendana tj od 7mj i htjela bi ga iskoristiti da ne propadne a opet strah me u slucaju da se pokaze da je stvarno ovaj mjesec bio uspjesan riskirati. Bo...idem jos guglati :D

  26. #126
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Bok curke. Giovi ako se neckas, daj meni da ne propadne.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Chiara imam dvije karte... kolege na poslu su mi uzeli kao za MmA i mene ali on i ja nikako da se pogodimo da smo free pa sam sad odlucila da idem sama tako da,ides?

  28. #128
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Giovi to bi bilo super samo ne znam sta bi moj dragi bez mene?

  29. #129

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Ma to ti je wellness na jedan dan tj koliko ti se da biti taj odredjeni dan.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Bok ljepotice!

    Nisam mogla na forum, javljalo mi je neku opasnost. A ionako nemam što za prijaviti.

    Sanjala sam noćas da sam si gledala sise i da sam imala ogromne velike žile plave, samo što se nisu raspukle hahaha...

    25.mi je dan, nema spotinga :O Gdje li je sad gad jedan???

    Nemam simptoma nikakvih, danas me jedino počelo malo probadati dolje, znak da će M uskoro...Sluz bijela, mrvičasta, ima je dosta.
    Inače klasika - umor, žderanje, bol u križima, sve kao i kod svakog PMS-a.

  31. #131

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Btw marulja ne utječe na hormone koliko ja znam već samo na sluz, a vrkuta, stolisnik, list maline... oni utječu.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    November,izgleda da si sanjala moje cice...istina nisu zile bas kao da ce se rasprsnuti ali su tu i na svakoj po dvije. Ali nikad nisam gledala te detalje pa ne znam jesu li bile tu i prije... :D

    Sta su umor i bol u krizima isto simptomi pms-a?

  33. #133

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Nisam ni ja baš proučavala cice, stignem :D U snu su bolesno izgledale, brrrrr, al ja sam si bila sretna jer je to bio jasan znak :D

    Mene umor satre u PMS-u, doslovno se borim i to lavovski pred kraj radnog vremena da ne zaspem. Užas. I mogla bi spavati bez prestanka!

    Bol u križima, da, mene uvijek bolucka prije M.

    Ali to dvoje je i znak T, pa sad ti znaj!!

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Ma mene nikad nisu bolila kriza niti sam bila umorna u pms-u... znaci imam manje simptoma koje mogu zamijeniti.. meni su u pms-u samo nervoza,apetit i bolne cice. A sad trenutno osim bolnih i vecih cica sa tim zilama,hahaha,nemam nista vrijedno spomena... a zasto nebi pisnula?

  35. #135
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Popisamo + i idemo proslaviti.
    Curke simptomi pms-a i T su veoma slicni tako da se ja nakon neuspjelih ciklusa vise ne oslanjam na nikakve simptome.

  36. #136
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Da, ja se isto opće ne oslanjam na simptome, i mogu vam reći da puno lakše dočekam dan testa... Prije bi se toliko umarala sa analizama, ali sad sam već prošla sve moguće simptome trudnoće tako da me ni jedan više neće prevariti

    P.S. meni ovdje miriši na neke plusiće uskoro :D

  37. #137
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Giovi koliko ti ciklusi traju? U subotu ti je 22 dc, mozda malo prerano za testic?
    Mona iznenadit ce i tebe +

  38. #138

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    25/26 dana...ovisi koliko mjesec ima dana. Ovaj mjesec je 25. U subotu bi trebao biti 11dpo i 3 dana prije M.

  39. #139
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Meni ce u subotu biti 23 dc, 14 dpo. Ako je doslo do T, moralo bi pokazati.
    Kako si sigurna kad ti je bila ovulacija?

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Nisam,pretpostavljam. Od 26.11-29.11 su po pritisku i iscjetku bili plodni,a nisam 100% sigurna da li je 28. Ili 29. Bio najjaci pa sam uzela 29.11 kao racunicu.
    To su bili sub,ned,pon i uto a vikend nakon pocelo me probadat i grciti svugdje dolje i to tijekom cijelog dana (to je trajalo do pred par dana) pa sam cak i napisala da me strah da nisam fulala O jer mi je i na kalendaru bila kao O ali s obzirom da je to bilo bas nekakvo probadanje i grcenje a ne pritisak kakav imam u dane O i s obzirom da sam bila bas suha suha odlucila sam vjerovati sebi a ne kalendaru.

    Razmisljala sam da je subota 3 dana prije M pa ako nista drugo lakse cu podnijeti ta 3 dana ako napravim test. Ako bude neg necu toliko iscekivati (nadati cu se sigurno da je bilo prerano)ali mislim da ce mi biti lakse, a ako bude poz onda slavimo jbg. :D

  41. #141

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Ej a sta nije da M dolazi 14dpo?

  42. #142
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Vecer cure. Nije me bilo par dana pa sam ostala iznenadena da sam vec 27 dc. Nevjerojatno kako vrijeme leti. Nekako mi se sve okrenulo od prosle m. Em sto mi je ciklus trajao 30dana em sto sam bar mislim osjetila ovulaciju prije nego inace tako da je sve nekako palo u drugi plan. Test imam spreman al nekako podsvjesno znam da nisam trudna tako da se ne zelim previse bacati u razmisljanja. Nikakve simptone nemam. Mada nisam ni u prvoj trudnoci imala osim izostanak m. Ma ne znam sta da mislim. A i nemam previse vremena jer je sad pred blagdane ludnica.

  43. #143
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    M moze doci za 12-16 dana nakon 0. A ako pijes progesteron kao ja, onda dođe i nakon 18-19 dana.

  44. #144
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    I dobrodoslica novim curkama i puno plusica vam zelim☺

  45. #145

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Mislis da je prerano da pisnem? M mi je uvijek tocna u dan tako da ako me misli zeznuti onda ce to napraviti u zakazanom terminu. ..

  46. #146
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    11 dpo nije prerano. Ako je tada bila 0 onda bi ti trebao osjetljiviji test pokazati.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Imam clear blue ili kako se vec zove... ma ja sam nestrpljiva i nebi se mogla suzdrzati da ga ne napravim i prije... :D ovako kad imam neki odredjeni dan u glavi onda me to malo primiri... eeee, a s obzirom sam guglala pa se prestrasila wellnesa tj sauna i jacuzzija onda u subotu kada ti pisnes + a mozda i ja,onda mozemo festu napraviti dolje ali na lezaljkama citajuci neku knjigu,ispijajuci njihove cajevi i jeduci njihovo voce :D

  48. #148
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Giovi i ja imam slican problem. 21.1. Idemo na Wellness vikend pa ukoliko sam trudna nisam sigurna da bi bilo pametno ici u saunu. Ali taj slatki problem ( ukoliko ce ga biti ) cemo rijesavat u hodu.

  49. #149

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Natalie, sauna je zbog previsoke temperature na popisu za ne a jacuzzi zbog,osim temp. I mogucih bakterija. Tako barem pisu po netu. Pa sam ja odgodila na par dana da se nebi kasnije grizla.

  50. #150
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    A nista. Hotel je vec rezerviran tako da ukoliko nekim cudom zatrudnim ce moj muz uzivati sam u sauni a ja cu se odmarati u sobi. I ubijati u cokoladi.. sve se da dogovoriti.
    Ili u najgorem slucaju ce se netko drugi veseliti vikendu a mi bebici

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •