Dakle,
nakon evo gotovo 2 godine moj treći sisavac se polako odvaja od mene. Iskreno, na moju inicijativu jer fizički više ne mogu (noćna buđenja su prečesta, vratila sam se na posao, dvoje starije djece također traže svoje a ja sam na rubu fizičkih snaga...). Da ne duljim - prestajemo i to je to.
Za sad stvari idu prilično bez stresa - po noći spava s tatom i frajer mu, naravno, odspava gotovo cijelu noć u komadu, ako se probudi, zagrli ga, ununa i spava dalje. Po danu kad se vratim s posla isto nekako odvučemo pažnju, i to prođe...
Mene brine to što je on zadnjih pola godine dojio samo na jednu stranu i ta desna dojka je sada prilično puna (lijeva je već odavno splasnula), ni sama ne znam da li da se izdajam ili ne, jer se bojim da time radi kontraproduktivno, ponovo se stvara mlijeko.
S druge strane, ovako ona stoji puna već par dana i ništa se ne događa - niti se smanjuje niti povećava ali je puna. Bojim se da se sve to ne upali unutra.

Sa starijima sam stavljala kupus, i bilo je ok, no sad ne pomaže... Da pustim da splasne sama od sebe?