Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 86 od 86

Tema: Mijenjam ženu

  1. #51
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Očigledno nitko od vas ne gleda TLC kanal.
    Za to tek treba imati želudac.
    Jao da ... ali to je Amerika

    Malo OT, mene oduvijek zanimalo da li se oni uistinu "zamijene", ili se to sve snimi u jednom danu
    Posljednje uređivanje od emira : 08.12.2016. at 15:33

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj Sanja :) prvotno napisa Vidi poruku
    Eee al recite vi sto hocete... Kad sam vidla one krafne!
    Malo mi falilo da muza upregnem po paket
    O krafnama imamo isti stav... :D

  3. #53
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Mene stvarno plasi kud ode ovaj svijet...da nema potraznje, ne bi bilo ni ponude, a sudeci po broju ovakvih emisija diljem svijeta, izgleda da svijet ode u klinac :mrgud:

  4. #54
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Mene stvarno plasi kud ode ovaj svijet...da nema potraznje, ne bi bilo ni ponude, a sudeci po broju ovakvih emisija diljem svijeta, izgleda da svijet ode u klinac :mrgud:
    pa nikud ne ide. to ti je moderna verzija "tri nonice stare". da se podsjetimo, koje su one bile big brother, svaki dan od osme do polna. uključujući i moju najdražu rečenicu - kud ide ovaj svijet

    pred kućun su stâle
    i kritikale.
    I Kâtu, i Pepu i Jelu
    i Tôncu debelu.
    Jedna da j takova,
    jedna onakova,
    jedna bi se rad ženit,
    a druga se zna lenit,
    treća sve zafrajâ,
    četrta da ne vajâ.
    A svet da se j pokvarîl
    i prvo da j boji bîl.
    Tri nônice stâre
    su kritikale
    od ôsme do pôlna.
    A kad je polne zvonilo,
    a jednôj je doma poć bîlo.
    Su dve ustale
    i nju kritikale.
    oduvijek su ljudi bili voajerski nastrojeni i voljeli viriti u tuđi pjat. a moderna tehnologija im je to omogućila da čine u svom domu, gledaju, i dižu sami sebi ego, kako smo mi super, a ovi na televiziji jadnici koji su nezadovoljni svojim životom. a naš je još dobar, kakvih sve ima pacijenata.

    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 08.12.2016. at 17:06

  5. #55
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Očigledno nitko od vas ne gleda TLC kanal.
    Za to tek treba imati želudac.
    Jao, da, nekad se zagledam, ne zato jer su mi emisije dobre, nego od šoka da tako nešto uopće postoji i da se prikazuje na TV-u.

  6. #56
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    oduvijek su ljudi bili voajerski nastrojeni i voljeli viriti u tuđi pjat. a moderna tehnologija im je to omogućila da čine u svom domu, gledaju, i dižu sami sebi ego, kako smo mi super, a ovi na televiziji jadnici koji su nezadovoljni svojim životom. a naš je još dobar, kakvih sve ima pacijenata.

    [/QUOTE]

    Kontam ja to sve pa mi se bas zato gadi. Konta i onaj koji to prodaje, ali obicno ne konta onaj koji to konzumira ili si nece priznati zbog cega konzumira, u ovom slucaju gleda.

    Nonice su mila majka, ovo je nesto sto se reklamira, snima, prikazuje i djeci i odraslima, javno ponizava, diskriminira, izruguje... bljak.

    Ocito su nonice prije imale pravo kad su se pitale kud ode ovaj svijet :nonica:
    Posljednje uređivanje od Optimist : 08.12.2016. at 17:54

  7. #57

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    oduvijek su ljudi bili voajerski nastrojeni i voljeli viriti u tuđi pjat. a moderna tehnologija im je to omogućila da čine u svom domu, gledaju, i dižu sami sebi ego, kako smo mi super, a ovi na televiziji jadnici koji su nezadovoljni svojim životom. a naš je još dobar, kakvih sve ima pacijenata.

    Podsjetila si me s ovim da sam u jednoj knjizi nekad pročitala ideju da je glavna evolucijska korist jezika u brbljanju i ogovaranju, a sve s ciljem razvijanja čvršće pripadnosti nekoj skupini

    Zapravo mogu navesti i o kojoj knjizi se radi. Keith Devlin: Matematički gen. Jako zgodna knjiga. Pa ako nekog zanima...

  8. #58
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da u ovom drustvu mozes pokusati zastititi jedino sebe od gluposti.
    Barem ne paliti program na kojem se slavi ljudska glupost.
    Nedavno je bio meč za svjetskog prvaka u šahu Carlsen protiv Karjakina. Od par portala koje sam tih dana posjetila, informativnih emisija na nekoliko televizija - niti retka, niti riječi . Kao da je kod nas sramota biti pametan. A još veća valjda ako si pametan a nisi pun para.

  9. #59
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Valjda to smatraju trenutkom slave.
    A koliko honorar oni dobiju za te emisije? Pokušala sam izguglati, nisam našla. Ali ako je npr. par tisuća kuna, mislim da nije malo ljudi kojima je to dovoljan motiv.

    I mislim da se to doslovce snima 5 dana, ima tu posla za snimiti nešto što ćeš montirati. (I reklama od 30 sekundi se snima danima ). Obiteljski prijatelj je bio u onoj emisiji 5 za 5, što njih 5 svaki dan kuha za preostalih četvero... bili su mu u kući od jutra do navečer.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Ja sam cula da je honorar 2.000 kn po osobi. Nazalost situacija je takva da ce se naci masa ljudi koja ce se za te novce dati ponizavati.

  11. #61
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Kontam ja to sve pa mi se bas zato gadi. Konta i onaj koji to prodaje, ali obicno ne konta onaj koji to konzumira ili si nece priznati zbog cega konzumira, u ovom slucaju gleda.

    Nonice su mila majka, ovo je nesto sto se reklamira, snima, prikazuje i djeci i odraslima, javno ponizava, diskriminira, izruguje... bljak.

    Ocito su nonice prije imale pravo kad su se pitale kud ode ovaj svijet :nonica:
    Slažem se s Cvijetom... nije TV (ili RTL) to izmislio, samo su unovčili potrebu koju su prepoznali kod ljudi. A budimo realni, puno toga što konzumiramo u medijima konzumiramo zbog potreba koje si ne želimo priznati.

    Ne znam, ali meni su nekako "nonice" ipak nešto što mi više diže tlak.

    ...Jučer kupujem nešto na kiosku u šoping centru koji ima spar restoran... Osim mene, nije bilo nikog, i ja sam birala nešto, a blagajnica se raspričala s dvije žene koje su stajale sa strane, i oplele po četvrtoj koje nema. Ton i zgražanje svih triju ne mogu ponoviti, a ono što je bio grijeh dotične je to što je pozvala goste na sarmu, a sarmu kupila "gore u restoranu"... pa kako je nije sram, "pa kud svijet ide", pa zar ne možeš sam skuhat sarmu kad zoveš goste... "i ajde, ti reci, je l to normalno". Došlo mi je da ja njima kažem "jeste vi normalne, šta vas briga ko kome posluži kakvu sarmu i otkud" (i je l to znači da ne smiješ ni pizzu naručit kad ti dolaze gosti nego ju moraš sam speći? jesu li pizza i sarma postale isto? Kuda ide ovaj svijet? ).

    ... samo prijemrer od jučer... a čega sam se sve naslušala od "nonica" u zgradi ("kako ova suši veš, daj zamisli" - mogla bi im drugi put reći "ne mogu, znate, ja ne perem veš )

    Na TV-u bar mogu prebaciti ili ugasiti, a ove iz života ne mogu prebaciti.

    I još mi je veći šok što je blagajnica jučer ženska mlađa od mene, rekla bih oko 30 , nije neka "baba" što obično imam predrasude da to rade samo "babe/nonice".
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 09.12.2016. at 14:15

  12. #62
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    nije TV (ili RTL) to izmislio, samo su unovčili potrebu koju su prepoznali kod ljudi. A budimo realni, puno toga što konzumiramo u medijima konzumiramo zbog potreba koje si ne želimo priznati.
    Pa naravno, to mi je potpuno jasno pa time i jos neprihvatljivije...potenciraju i promicu lose osobine.

    Na neki nacin, to je i nonicama vjetar u ledja - samo dajte, vidite da je to normalno, opletite po trecoj nonici itd.

    Kad sam rekla da bih to zakonom zabranila, to sam i mislila, radikalna sam po tom pitanju, jer mediji imaju veliki utjecaj, umjesto da promicu vrline, ovakvim emisijama hrane niske strasti, koje, bojim se, hranjenjem i rastu.

  13. #63
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku

    Kad sam rekla da bih to zakonom zabranila, to sam i mislila, radikalna sam po tom pitanju, jer mediji imaju veliki utjecaj, umjesto da promicu vrline, ovakvim emisijama hrane niske strasti, koje, bojim se, hranjenjem i rastu.
    Apsolutno se slažem s ovim!

  14. #64
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ne znam Optimist, previše si optimistična i vjeruješ u ljude.
    Otkad postoje i čitam komentare na tektstove na fejsu, nemam (više) predobro mišljenje o ljudskom rodu. Ti komentari (koje ljudi pišu s FB profila s osobnim imenom, na kojima se vidi fotke cijele obitelji, djece... nisu anonimni dakle) su toliko puni niskih strasti da su još sve te tv emisije i „pristojne i fino upakiranje“. I da sutra ukinu cijeli RTL ne bi se ljudi promijenili. Fejsbuk ih je samo "oslobodio" .

  15. #65
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Eh, bojim se da nema šanse da se tako nešto zabrani... Para vrti gdje burgija neće...

    Ja nisam u svojoj mladosti mogla zamisliti kockarnice i kladionice svuda oko nas, pa evo na što smo došli. Ovo je slično, ako ne i isto. Male su šanse da tu ima pomoći.

  16. #66
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Očigledno nitko od vas ne gleda TLC kanal.
    Za to tek treba imati želudac.
    Cijelo vrijeme mi je to u glavi otkad sam počela čitati temu. Ovi naši su kamilica naspram TLC-ja. Uvijek kažem da je se tamo okupio najgori ljudski šljam.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Kad smo vec kod TLC-a meni je dno dna ona njihova emisija natjecanje za curice svih dobi, mislim da se zove mala princeza ili tako nesto. ONo je pravo zlostavljanje djece od strane vlasititih roditelja. Djecu se maltretira sa razno raznim ondulacijama, umjetnim trepavicama, cjelodnevnim sminkanjima, utezanjem u razne korzete itd... Ovdje u MIjenjam zenu barem sami odrasli ljudi pristanu na to, ali tamo su u pitanju djeca koja su zrtva roditelja

  18. #68
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    joj tu emisiju ne mogu nikako provarit.
    nevjerojatno je što su roditelji u stanju napraviti od djece.

  19. #69
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    što se tiče emisije "mijenjam ženu" ona traje jako dugo, sigurno je bila i 2009.kad sam dojila elu satima i gledala tv. ne sjećam se nekog posebnog vređanja, nego mi je cijela ta ideja bila jako čudna. TLC je priča za sebe, pratila sam emisije ljudima koji skupljaju stvari i sl. prošle zime kad sam sredila nogu. čini se da je mirovanje većini nas način da se suočimo sa stvarnim svjetoma, jer naše obitelji i prijatelji to uglavnom nisu.
    međutim, moj veliki problem je što bi mene moj muž zamjenio s nerom, savršenom domaćicom i trkačicom.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    što se tiče emisije "mijenjam ženu" ona traje jako dugo, sigurno je bila i 2009.kad sam dojila elu satima i gledala tv. ne sjećam se nekog posebnog vređanja, nego mi je cijela ta ideja bila jako čudna. TLC je priča za sebe, pratila sam emisije ljudima koji skupljaju stvari i sl. prošle zime kad sam sredila nogu. čini se da je mirovanje većini nas način da se suočimo sa stvarnim svjetoma, jer naše obitelji i prijatelji to uglavnom nisu.
    međutim, moj veliki problem je što bi mene moj muž zamjenio s nerom, savršenom domaćicom i trkačicom.
    Vjerujem da si se nespretno izrazila, jer nekako ne pristajem i ne mogu se pomiriti s idejom da bi realitiji mogli biti reprezentanti stvarnog svijeta. Ipak su to ektremi.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Ja sam pak uvjerena da je granica vrlo tanka. Svijetom često prevladavaju budale, pogledajte recimo američke, i ne samo te, izbore.
    Po meni su to dvije vrlo usporedive situacije.
    Sudionici realityja vide show kao šansu za slavu, moć, odnosno najlaksi način da se uspnu na društvenoj ljestvici.
    U stvarnom životu se često zateknem da kao najveći kompliment za nekoga kažem: on je tako normalan.

  22. #72
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    međutim, moj veliki problem je što bi mene moj muž zamjenio s nerom, savršenom domaćicom i trkačicom.
    mamitzi, otkud ti ovo dvoje spojeno?
    jel tvoj muž trkač možda ?

  23. #73
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja sam shvatila mamitzi da se mi krećemo u nekim relativno zatvorenim krugovima i mislimo da je naš način života nekakvo pravilo
    ni u privatnom, a većina ni u poslovnom okruženju na nailazi na drugačije ljude
    i onda nas takve emisije suoče da načinom života drugih ljudi
    i shvatimo da to i nije tako neuobičajeno

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam shvatila mamitzi da se mi krećemo u nekim relativno zatvorenim krugovima i mislimo da je naš način života nekakvo pravilo
    ni u privatnom, a većina ni u poslovnom okruženju na nailazi na drugačije ljude
    i onda nas takve emisije suoče da načinom života drugih ljudi
    i shvatimo da to i nije tako neuobičajeno
    Ovo za privatni život kužim; no hoćeš reći da među pacijentima nemaš raznolike ljude?

  25. #75

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja sam se isključila koliko god mogu iz svega i od svih.

    naravno posao je posao, no kad sam doma nema šanse da bih i sekundu provela sa osobama s kojima mi nije ugodno i ne dijelimo iste stavove.

  26. #76
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Mamitzi, ne bulazni!
    Zbrisao bi za 2 dana u mir svog doma! Nema on pojma koja sam ja hiperaktiva. A onda kad krenem galamiti da sve pospreme za sobom...
    Dok smo uživale na ročkasu, veliki su s tatom usisavali. MM dolje, a veliki po pola svako gornji kat. Hodnik u podjeli posla preskočili. Pa ja došla i komentirala kak su čuperci prašine neusisani u hodniku, tepisi u kupaoni i dalje prašni,a tepih u boravku netaknut. Eh, usisavali oni, al ne i usisali. Podove nisu stigli oprati. Morali su odmoriti. Eh, sad ja ispadam nikad zadovoljna .A mučala sam 3 tj. i čekala da se prime sami, al ne vide oni ništa dok ne kriknem.
    Ja više ne mislim prati prozore, usisavati i prati podove, sanitarije...
    Dovoljno mi voditi brigu o odjeći i kuhinji, nabavci, razvažanju dice...

    Lili, da ti zadovoljim znatiželju, njen muž je trkač je. Krenuli skupa na zg ceneru, al ne mrem ja pratiti muški tempo. Dogurao do polumaratona!
    Posljednje uređivanje od Nera : 12.12.2016. at 12:35

  27. #77
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam se isključila koliko god mogu iz svega i od svih.

    naravno posao je posao, no kad sam doma nema šanse da bih i sekundu provela sa osobama s kojima mi nije ugodno i ne dijelimo iste stavove.
    Bravo Mare.
    Tako i ja.
    I to je najpametnije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #78
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, da ti zadovoljim znatiželju, njen muž je trkač je. Krenuli skupa na zg ceneru, al ne mrem ja pratiti muški tempo. Dogurao do polumaratona!
    znala sam jer tako nešto izjavit može samo žena trkača, kristalno mi je jasno što je mamitzi mislila, to je posebna strast. Naš život je nezamilsiv bez trčanja

    za utjehu mamitzi mislim čak da je trkaču lakše ako mu je partner netrkač jer tko bi uskladio sve te treninge i utrke ako su oboje strastveni trkači, netko treba i djecu čuvat zato ja svog muža ne mamim da nam se pridruži u klub
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.12.2016. at 15:15

  29. #79
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    da lili, moj muž je trkač i sad bi mogao brzo pobjeći nekoj urednijoj (prije sam ga možda mogla stići, savladati i vratiti).
    nažalost, ja mislim da većinu ljudi zanimaju stvari koje se meni čine nepotrebnim.i skloni su vrijeđati druge u skladu s uobičajenim predrasudama.
    nisam ni ja neka svetica- ali pokušavam osvjestiti predrasude i šutiti kad mi dođe neka misao koja je neprikladna (npr.mojoj nesretno udanoj sestrični sam rekla da je mogla tako nešto očekivati kad se udala za lovca i to mi ponekad "nabije na nos" posebno otkad je presretno udana za drugog lovca)

  30. #80
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mamitzi, lovca na što? Pravog lovca s puškom? Ja ne poznam ni jednog pa nemam predrasudu.
    Potpuno se slažem s ovim da živimo u koncentričnim krugovima sebi sličnih ljudi i svaki sraz sa stvarnim svijetom doživimo pomalo šokantno.
    Ne bih rekla nužno da svijetom prevladavaju budale, ali svakako su glasnije. Sjetite se samo roditeljskih sastanaka kad obično jedan jedini roditelj udavi sve ostale i razrednika.

  31. #81
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mamitzi,
    nema do trkaca nama se luce endorfini pa smo veseljaci

  32. #82
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    mamitzi ajd sta se brines, ako ga nera ne stigne trceci, ja cu ga girjom opaliti po glavi i vratiti doma

  33. #83
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    mamitzi ajd sta se brines, ako ga nera ne stigne trceci, ja cu ga girjom opaliti po glavi i vratiti doma

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    mijenjam ženu je mala beba prema ovom: http://www.jutarnji.hr/viral/bizarre...-kuna/5396135/

    gdje je kraj?

  35. #85
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    mamitzi ajd sta se brines, ako ga nera ne stigne trceci, ja cu ga girjom opaliti po glavi i vratiti doma

  36. #86
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    mijenjam ženu je mala beba prema ovom: http://www.jutarnji.hr/viral/bizarre...-kuna/5396135/

    gdje je kraj?
    Pa lova (moć) vlada svijetom, razum sigurno ne. Svejedno, na vrhu ili dnu.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •