Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Porodiljni nakon porodiljnog

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno Porodiljni nakon porodiljnog

    Imam bebu od 6. mjeseci i upravo sam doznala da sam trudna. Naravno, ne baš previše planirano

    Beba je ranije rođena pa mi je odobren produženi porodiljni za mjesec dana, znači sve skupa negdje do 18.7. Termin rođenja nove bebice bio bi negdje 5.8. E sad, zanima me, ukoliko se opće ne vratim na posao između dva porodiljnam, kolika bi mi bila naknada na novom porodiljnom? Koliko bih trebala raditi između da mi se to što sam radila uzme u obzir? Pretpostavljam da se onda mjeseci kada nisam radila (do unazad 6 mjeseci ubroje u prosjek s 0). I koja je situacija ako se vratim na pol radnog vremena?

    Pa ako netko zna, bit ću jako zahvalna. Sve ovo mi je trenutno blagi šok.

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Jel to taman 28dana,otvoris novi porodiljni po isteku starog, a imaš i pravo na godišnji pa možeš stari porodiljni zamrznut na mjesec dana
    Porodiljni prvih 6mjeseci bi ti trebao biti isti ko i sada ako ga veze s na stari porodiljni
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 17.12.2016. at 10:05

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jel to taman 28dana,otvoris novi porodiljni po isteku starog, a imaš i pravo na godišnji pa možeš stari porodiljni zamrznut na mjesec dana
    Porodiljni prvih 6mjeseci bi ti trebao biti isti ko i sada ako ga veze s na stari porodiljni
    Wow, pa to je super, mislila sam da moram raditi između kako bi mi se izračunala nova osnovica za porodiljni.

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    u biti ti bi morala otvoriti porodiljni već 7.7. ( 28 dana prije termina) pa ti tih par dana propada kolko ti je do 18.7. možda nije loše da se dogovoriš da koristiš godišnji, možeš i od ove godine, a i od 2017. pa ti ostane još 2-2.5 mjeseca viška porodiljnog od ovog deteta,

    računaj i na to da bi ti se moglo opet desiti da radiš i ranije, naravno i u terminu a i kasnije

    to je tebi treća sreća?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 17.12.2016. at 14:15

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    u biti ti bi morala otvoriti porodiljni već 7.7. ( 28 dana prije termina) pa ti tih par dana propada kolko ti je do 18.7. možda nije loše da se dogovoriš da koristiš godišnji, možeš i od ove godine, a i od 2017. pa ti ostane još 2-2.5 mjeseca viška porodiljnog od ovog deteta,

    računaj i na to da bi ti se moglo opet desiti da radiš i ranije, naravno i u terminu a i kasnije

    to je tebi treća sreća?
    Je, je... Treća sreća

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    kolika je naknada za komplikacije ako žena radi nakon porodiljnog 4 mjeseca a onda opet ostane trudna i ide na komplikacije?

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    kolki je prosjek xpuni broj radnih sati u mjesecu, nema veze kaj se radilo 4 sata

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    3

    Početno

    iva1602 ako može nekakav kontakt preko kojeg te mogu iskomunicirati, a vezano je uz neke probleme koji su slični tvojima. Hvala

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    koji su problemi?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    3

    Početno

    Problemi sa malenim 22 mjeseca. Ne znam kako da dođem do ive jer nemam pravo na privatne poruke. Slične probleme je imala i ona sa svojim. Kašnjenje govora, nedefinirana komunikacija...

  11. #11
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ne vidim potrebu za ovim postom tu. molim vas da postivate forumska pravila.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ne vidim potrebu za ovim postom tu. molim vas da postivate forumska pravila.
    znam da kršim pravila, ali nemam drugog načina da kontaktiram ivu. Pravo na poruke nemam, a ovo joj je zadnja tema na kojoj je pisala. Ispričavam se.

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ako radiš tj. ako si radila onda idi na http://forum.roda.hr/threads/41775-N...godine-III-dio


    jer se ona vezala na to pravo

  14. #14
    Mia_Lena avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    125

    Početno

    Imam istu situaciju kao i Peg8020000. S porodiljnog na rodiljni.
    Da li naknada ostaje u visini place za prvih 6 mj. ili se sta mijenjalo?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •